Prezent ślubny Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent ślubny dla młodych

Witamy na naszej stronie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ślub to wyjątkowa okazja, dlatego przygotowania do niego zajmują tak wiele czasu. Zarówno Para Młoda, jak i najbliższe otoczenie starają się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik - w kwestii organizacyjnej i planowania prezentu. Przyszli małżonkowie oraz rodzina przeżywają ten dzień jako wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zapada w pamięć na całe życie. Przy okazji wesela pojawia się jednak problem, jaki prezent ślubny podarować zakochanym, aby stanowił doskonałą pamiątkę i przypadł im do gustu? Zapraszamy Państwo do zapoznania się z przykładami naszych prac, które były wykonane na prezent z okazji ślubu. Wiemy, że chcecie sprawić, aby wśród dziesiątków prezentów i upominków Para Młoda zapamiętała właśnie Wasz prezent ślubny. Karykatura ze zdjęcia jest idealnym rozwiązaniem przy takiej okazji, jaką jest ślub. Nasza firma oferuje prace artystyczne w postaci karykatur lub portretów ze zdjęć, które, w zależności od Państwa wymagań, są bardzo realistyczne lub humorystycznie przeinaczone. Do naszej pracy podchodzimy rzetelnie - spełniamy oczekiwania Klienta, dokładamy wszelkich starań, aby był zadowolony. Wykonaliśmy już tysiące prac, które świadczą o doświadczeniu oraz wysokich umiejętnościach.

ślubna karykatura

Spersonalizowany upominek dla Pary Młodej

Prezent ślubny powinien być spersonalizowany. Tylko wtedy Para Młoda ma pewność, że wręczają im Państwo coś wyjątkowego, kupionego czy zrobionego specjalnie dla nich. Doskonałą propozycją jest obraz lub karykatura przedstawiająca przyszłych małżonków. To oryginalny podarunek, który sprawi, że na twarzach obdarowanych pojawi się szeroki uśmiech. Jeżeli mają poczucie humoru i dystans do siebie, warto zamówić karykaturę. Może mają wspólne pasje albo cele do zrealizowania? Pomyślcie Państwo o tym, co lubią razem robić i dajcie nam podpowiedź, abyśmy mogli narysować coś wyjątkowego, możliwie jak najdokładniej przedstawiającego bohaterów rysunku.

ślub na motorze

Internetowe zamówienia

Nie muszą Państwo szukać malarza na rynkach dużych miast. Sami zgłaszamy się do Państwa z propozycją. Wystarczy dostarczyć zdjęcia twarzy i opis rysunku, według którego ma powstać przyszła praca. Wszystko bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności. Każdy z naszych obrazów jest indywidualny. Jego charakter uzależniamy od usposobienia Państwa Młodych. Skąd mamy wiedzieć jacy są? Czekamy na Państwa sugestie, którymi będziemy się kierować przy powstawaniu obrazu czy karykatury na prezent ślubny. Nasze prace powstają z dużą dbałością o szczegóły. Wychodzimy z założenia, że to właśnie detal stanowi o jakości artystycznej. Dopracowane w każdym calu obrazy idealnie wkomponują się w każdą przestrzeń, niezaleźnie od wystroju wnętrza.

ślub w Londynie

Pamiątka na całe życie

Obraz jako prezent ślubny to pamiątka na całe życie! Może zawisnąć w domu i przez lata przypominać o szczęściu, które przepełniało ten wyjątkowy dzień. Będzie również stanowiło doskonałą niespodziankę podczas rozpakowywania. Wystarczy tylko zobaczyć uśmiech na twarzach Pary Młodej, aby przekonać się, że namalowane podobizny to trafiony prezent ślubny. Prace wykonujemy na papierze najwyższej jakości oraz na płótnie farbą akrylową lub olejną na dowolnym formacie. Nasze prace charakteryzują najlepsza jakość, duże podobieństwo do osób rysowanych, szybkie wykonanie. W związku z tym, że wykonywane przez nas karykatury mają częściej charakter portretowy niż satyryczny, powoduje, że prezent ma pozytywny odbiór przez osobę obdarowaną- zwłaszcza jeżeli rysunek będzie rozpakowywany przy gościach.

ślubna karykatura

Idealna propozycja na prezent

Karykatury ze zdjęcia są idealnym pomysłem na prezent ślubny, ponieważ w karykaturze można umieścić zainteresowania danych osób, umieścić w rysunku nawet kosztowne hobby jak luksusowy samochód lub motor. Można umieścić tańczącą parę, na ławce w parku, w samolocie, na jachcie, łódce, na rowerach, na koniach, na wakacjach pod palmami, na nartach, lub dowolnej kompozycji zasugerowanej przez Was. Do zamówienia karykatury bądź portretu jest wymagane wyraźne zdjęcie lub kilka zdjęć twarzy, najlepiej z uśmiechem. Jakość zdjęcia i ujęcia ma bezpośredni wpływ na końcowy efekt, więc prosimy, aby wcześniej przygotować lub zrobić specjalnie w tym celu zdjęcia.

Karykatura może być fajnym pomysłem jako Wzór na zaproszenia ślubne - staną się wysoce spersonalizowane, dzięki czemu będą mogły również służyć jako pamiątka.

WIĘCEJ PRZYKŁADOW KARYKATUR :
LINK ( CZARNO-BIAłE),
LINK (KOLOROWE)slubna z telewizorem
ford mustang 1969
nissan slub
prezent slubny las
slubna formula1
karykatura ślubna ze smokiem
slubna karykatura 1 prezent slubny ślubna para slubna karykatura 2 dzien zniewolenia slubny prezent 3 milosc az po grob pierwszy taniec rowerem na slub słonik na szczescie slub na Hawajach
slubny prezent wojskowy karykatura slubna slubne auto karykatura ślubna 4 slub w starym stylu
slub stomatologa slub ferrari slub 2 slub rowerzysty slub Rock and Roll slub w kosciele czerwone auto do slubu slub fizioterapeuty
skarb na wyspie piratow ślub rycerza na koniu
ślub wrocław panna młoda w zamku ślub kucharzy para młoda na koniu
rybak i syrena rycerz i królewną w zamku
monidlo ślubnepelegniarkaślub policjanta ślub i dostawczakślub straĹźaka ślub na rokowo ślub budowniczego para młoda na quadzie ślubny prezent szefa i sekretarki z powrotem do kościoła ślubny prezent nurków na wyspie ślubny prezent ekonomisty i komputerowca ślubny prezent kadillac ślubny prezent z wędką prezent ślubny jaskiniowców prezent ślubny i telewizor prezent ślubny na rokowo Panna Młoda motocyklistka prezent ślubny u fryziera prezent ślubny kucharza i księżniczki prezent ślubny tirowca prezent ślubny w Toruniu Para buduje palacKLIKNIJ TU- link do galerii karykatur ślubnych.

Prezent ślubny.prezent slubny 1 prezent slubny 2 prezent slubny 3 prezent slubny 4
prezent slubny 5 prezent slubny 6 prezent slubny 7 prezent slubny 8
prezent slubny 9 prezent slubny 10 prezent slubny 11 prezent slubny 12
prezent ślubny 13 prezent slubny 14 prezent slubny 15 prezent slubny 16
prezent slubny 17 prezent slubny 18 prezent dla Pary Mlodej 19 prezent dla Pary Mlodej 20
prezent dla Pary Mlodej 21 prezent dla Pary Mlodej 22 prezent dla Pary Mlodej 23 prezent dla Pary Mlodej 24
prezent dla Pary Mlodej 25 prezent dla Pary Mlodej 26 prezent dla Pary Mlodej 27 prezent dla Pary Mlodej 28
prezent dla Pary Młodej 29 prezent dla Pary Młodej 30 prezent dla Pary Młodej 31 prezent dla Pary Młodej 32
prezent na rocznice prezent dla Pary Mlodej 33 prezent dla Pary Mlodej 34 prezent dla Pary Mlodej 35
prezent dla Pary Mlodej 36 prezent dla Pary Mlodej 37 prezent dla Pary Mlodej 38 prezent dla Pary Mlodej 39
prezent dla Pary Mlodej 40 prezent dla Pary Mlodej 41

Kliknij w obrazek i przejdź do galerii portretów
Portrety ze zdjec


Kontakt
vao@op.pl, zewecki@wp.plPrzyjmujemy zlecenia z całego kraju a także z zagranicy. W treści wiadomości bardzo prosimy o określenie jaki format, kolor/czb, termin, ile osób na rysunku.Ci którzy odwiedzili tą stronę zamówili również prezent dla Rodziców, Podziękowanie dla rodziców, Zaproszenia ślubne


Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.