Prezent ślubny Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent ślubny dla młodych

Witamy na naszej stronie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ślub to wyjątkowa okazja, dlatego przygotowania do niego zajmują tak wiele czasu. Zarówno Para Młoda, jak i najbliższe otoczenie starają się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik - w kwestii organizacyjnej i planowania prezentu. Przyszli małżonkowie oraz rodzina przeżywają ten dzień jako wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zapada w pamięć na całe życie. Przy okazji wesela pojawia się jednak problem, jaki prezent ślubny podarować zakochanym, aby stanowił doskonałą pamiątkę i przypadł im do gustu? Zapraszamy Państwo do zapoznania się z przykładami naszych prac, które były wykonane na prezent z okazji ślubu. Wiemy, że chcecie sprawić, aby wśród dziesiątków prezentów i upominków Para Młoda zapamiętała właśnie Wasz prezent ślubny. Karykatura ze zdjęcia jest idealnym rozwiązaniem przy takiej okazji, jaką jest ślub. Nasza firma oferuje prace artystyczne w postaci karykatur lub portretów ze zdjęć, które, w zależności od Państwa wymagań, są bardzo realistyczne lub humorystycznie przeinaczone. Do naszej pracy podchodzimy rzetelnie - spełniamy oczekiwania Klienta, dokładamy wszelkich starań, aby był zadowolony. Wykonaliśmy już tysiące prac, które świadczą o doświadczeniu oraz wysokich umiejętnościach.

ślubna karykatura

Spersonalizowany upominek dla Pary Młodej

Prezent ślubny powinien być spersonalizowany. Tylko wtedy Para Młoda ma pewność, że wręczają im Państwo coś wyjątkowego, kupionego czy zrobionego specjalnie dla nich. Doskonałą propozycją jest obraz lub karykatura przedstawiająca przyszłych małżonków. To oryginalny podarunek, który sprawi, że na twarzach obdarowanych pojawi się szeroki uśmiech. Jeżeli mają poczucie humoru i dystans do siebie, warto zamówić karykaturę. Może mają wspólne pasje albo cele do zrealizowania? Pomyślcie Państwo o tym, co lubią razem robić i dajcie nam podpowiedź, abyśmy mogli narysować coś wyjątkowego, możliwie jak najdokładniej przedstawiającego bohaterów rysunku.

ślub na motorze

Internetowe zamówienia

Nie muszą Państwo szukać malarza na rynkach dużych miast. Sami zgłaszamy się do Państwa z propozycją. Wystarczy dostarczyć zdjęcia twarzy i opis rysunku, według którego ma powstać przyszła praca. Wszystko bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności. Każdy z naszych obrazów jest indywidualny. Jego charakter uzależniamy od usposobienia Państwa Młodych. Skąd mamy wiedzieć jacy są? Czekamy na Państwa sugestie, którymi będziemy się kierować przy powstawaniu obrazu czy karykatury na prezent ślubny. Nasze prace powstają z dużą dbałością o szczegóły. Wychodzimy z założenia, że to właśnie detal stanowi o jakości artystycznej. Dopracowane w każdym calu obrazy idealnie wkomponują się w każdą przestrzeń, niezaleźnie od wystroju wnętrza.

ślub w Londynie

Pamiątka na całe życie

Obraz jako prezent ślubny to pamiątka na całe życie! Może zawisnąć w domu i przez lata przypominać o szczęściu, które przepełniało ten wyjątkowy dzień. Będzie również stanowiło doskonałą niespodziankę podczas rozpakowywania. Wystarczy tylko zobaczyć uśmiech na twarzach Pary Młodej, aby przekonać się, że namalowane podobizny to trafiony prezent ślubny. Prace wykonujemy na papierze najwyższej jakości oraz na płótnie farbą akrylową lub olejną na dowolnym formacie. Nasze prace charakteryzują najlepsza jakość, duże podobieństwo do osób rysowanych, szybkie wykonanie. W związku z tym, że wykonywane przez nas karykatury mają częściej charakter portretowy niż satyryczny, powoduje, że prezent ma pozytywny odbiór przez osobę obdarowaną- zwłaszcza jeżeli rysunek będzie rozpakowywany przy gościach.

ślubna karykatura

Idealna propozycja na prezent

Karykatury ze zdjęcia są idealnym pomysłem na prezent ślubny, ponieważ w karykaturze można umieścić zainteresowania danych osób, umieścić w rysunku nawet kosztowne hobby jak luksusowy samochód lub motor. Można umieścić tańczącą parę, na ławce w parku, w samolocie, na jachcie, łódce, na rowerach, na koniach, na wakacjach pod palmami, na nartach, lub dowolnej kompozycji zasugerowanej przez Was. Do zamówienia karykatury bądź portretu jest wymagane wyraźne zdjęcie lub kilka zdjęć twarzy, najlepiej z uśmiechem. Jakość zdjęcia i ujęcia ma bezpośredni wpływ na końcowy efekt, więc prosimy, aby wcześniej przygotować lub zrobić specjalnie w tym celu zdjęcia.

Karykatura może być fajnym pomysłem jako Wzór na zaproszenia ślubne - staną się wysoce spersonalizowane, dzięki czemu będą mogły również służyć jako pamiątka.

WIECEJ PRZYKLADOW KARYKATUR :
LINK( CZARNO-BIAłE),
LINK(KOLOROWE)ślubna karykatura 1 prezent ślubny ślubna para ślubna karykatura 2 dzień zniewolenia ślubny prezent 3 miłość aż po grób pierwszy taniec rowerem na ślub słonik na szczęście ślub na Hawajach
ślubny prezent wojskowy karykatura ślubna ślubne auto karykatura ślubna 4 ślub w starym stylu
ślub stomatologa ślub ferrari ślub 2 ślub rowerzysty ślub Rock and Roll ślub w kościele czerwone auto do ślubu ślub fizioterapeuty
skarb na wyspie piratów ślub rycerza na koniu
ślub wrocław panna młoda w zamku ślub kucharzy para młoda na koniu
rybak i syrena rycerz i królewną w zamku
monidlo ślubnepelegniarkaślub policjanta ślub i dostawczakślub straĹźaka ślub na rokowo ślub budowniczego para młoda na quadzie ślubny prezent szefa i sekretarki z powrotem do kościoła ślubny prezent nurków na wyspie ślubny prezent ekonomisty i komputerowca ślubny prezent kadillac ślubny prezent z wędką prezent ślubny jaskiniowców prezent ślubny i telewizor prezent ślubny na rokowo Panna Młoda motocyklistka prezent ślubny u fryziera prezent ślubny kucharza i księżniczki prezent ślubny tirowca prezent ślubny w Toruniu Para buduje palacKLIKNIJ TU- link do galerii karykatur ślubnych.

Prezent ślubny.prezent ślubny 1 prezent ślubny 2 prezent ślubny 3 prezent ślubny 4
prezent ślubny 5 prezent ślubny 6 prezent ślubny 7 prezent ślubny 8
prezent ślubny 9 prezent ślubny 10 prezent ślubny 11 prezent śubny 12
prezent ślubny 13 prezent ślubny 14 prezent ślubny 15 prezent ślubny 16
prezent ślubny 17 prezent ślubny 18 prezent dla Pary Młodej 19 prezent dla Pary Młodej 20
prezent dla Pary Młodej 21 prezent dla Pary Młodej 22 prezent dla Pary Młodej 23 prezent dla Pary Młodej 24
prezent dla Pary Młodej 25 prezent dla Pary Młodej 26 prezent dla Pary Młodej 27 prezent dla Pary Młodej 28
prezent dla Pary Młodej 29 prezent dla Pary Młodej 30 prezent dla Pary Młodej 31 prezent dla Pary Młodej 32
prezent na rocznicę prezent dla Pary Młodej 33 prezent dla Pary Młodej 34 prezent dla Pary Młodej 35
prezent dla Pary Młodej 36 prezent dla Pary Młodej 37 prezent dla Pary Młodej 38 prezent dla Pary Młodej 39
prezent dla Pary Młodej 40 prezent dla Pary Młodej 41

Kliknij w obrazek i przejdź do galerii portretów
Portrety ze zdjec


Kontakt
vao@op.pl, zewecki@wp.pl, biuro@zewecki.plPrzyjmujemy zlecenia z całego kraju a takĹźe z zagranicy. W treści wiadomości bardzo prosimy o określenie jaki format, kolor/czb, termin, ile osób na rysunku.Ci którzy odwiedzili tą stronę zamówili również prezent dla Rodziców, Podziękowanie dla rodziców, Zaproszenia ślubne


Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.