Portrety Karykatury
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Kontakt


Zainteresowanych złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy. Wysyłając do nas pytanie musicie zalączyć informacje -
jaki termin, jaki format, ile osób na rysunku, kolor czy czb, jakie dodatki lub dokladny opis rysunku( można przysłać sczemat jak rysunek ma wyglądać), załączyć zdjęcia osób do rysowania.
Osoby które przychodzą po odbiór rysunku muszą mieć swoje opakowanie na rysunek lub zakupić takie opakowanie w pracowni, koszt w zalężności od długości - 3, 5, 8, 10 zł.
Ci którzy zamawiają rysunki wysyłkowo mają opakowanie w cenie przesyłki.
W związku z sytuacją epidemiologiczną osoba, która zgłasza się osobiście po rysunek, musi mieć maseczkę ochronną na twarzy.
Informacje o formatach, cenach karykatur i portretów czb są w zakładce Cennik
Pytania o ceny za usługi nie wymienione w cenniku prosimy kierować na mail z dokładnym opisem. Na maile odpisuję tylko do godziny 8-9 ej rano i po godzinie 16 ej.

zewecki@wp.pl

Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji. Nie podaje cen przez telefon, o wycene zamówienia trzeba wysłać pytanie na maila.
Pytania o stan zlecenia, kiedy będzie gotowe, czy wpłata dotarła czy nie, czy przesyłka została wysłana czy nie, bardzo proszę kierować na maila.

tel.+48 602819644

Koszt wysyłki kurierskiej z opakowaniem(tuba) formaty 20x30, 25x35, 30x40, 40x50, 42x60, 50x70 -25 zł, formaty 60x80, 70x100- 35 zł. UWAGA !!!! przesyłka kurierska wysyłana następnego roboczego dnia po narysowaniu.
Wysyłka za granice ustalana indywidualnie, ponieważ do różnych krajów są rożne ceny przesyłek.
Czas realizacji jest zależny od ilości zleceń wykonywanych w danym okresie.
Prace nad zamówieniem rozpoczynamy ( dotyczy wykonania portretów, karykatur) po wpłaceniu 50 % lub całości wraz z kosztem przesyłki na konto w mbanku.
W razie gdy przesyłka z wykonanym rysunekiem/zaproszeniami nie zostanie doręczona z winy klienta( nieobecność adresata pod adresem doręczenia, błąd w adresie, odmowa przyjęcia), wraca do siedziby firmy i jest przechowywana dopóki klient nie ureguluję koszty zwrotu przesyłki i ponownego nadania, czyli około 35 zł.