Prezent na urodziny
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Oryginalny prezent na 30 40 50 60 70-te urodziny

Gdy nasz bliski obchodzi 30 40 50 60 70 urodziny, warto zastanowić się nad oryginalnym prezentem z tej okazji. Jest to najlepszy moment, aby docenić dziadków lub rodziców.
Karykatura na 40 urodziny
Wybór odpowiedniego upominku nie należy do łatwych, ponieważ nierzadko ograniczają nas posiadane pieniądze lub brakuje inwencji. Kreatywny prezent na 30 40 50 60 70 urodziny wcale nie musi być drogi – Żewecki Art wykonuje portrety i karykatury ze zdjęć, które dostępne są w atrakcyjnej cenie.
Szalona 40 ka
Nie musisz wydawać wiele, aby zrobić wyjątkową niespodziankę z okazji urodzin Twojego krewnego czy przyjaciela. Taki podarek nie tylko wywoła uśmiech na twarzy solenizanta, ale także będzie stanowił doskonałą ozdobę pomieszczenia.
prezent dla ma
Obraz zawieszony na ścianie będzie codziennie przypominał o osobie, która go podarowała.

Jak zamówić portret?

Portret to doskonały pomysł na prezent z okazji 60 urodzin i wcale nietrudno zlecić jego wykonanie malarzowi. Za pośrednictwem platformy zewecki.pl można skontaktować się z artystą i wybrać taki projekt, który będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.
mieszny prezent dla kobiety
Portrety z podobizną to świetna propozycja dla osób statecznych, z kolei seniorzy z poczuciem humoru i dystansem do siebie z pewnością zadowolą się karykaturą. Taką również wykonujemy po otrzymaniu zdjęcia, a najlepiej kilku, na których widać dobrze twarz portretowanej osoby.
policjant 40
Karykatura daje wiele możliwości, ponieważ można przedstawić osobę na różnorodnym tle. Wiele osób decyduje się przedstawić hobby – jazdę konną, zamiłowanie do samochodów czy ogrodnictwa. Pomysłów może być tutaj wiele i warto zasugerować artyście, w jakim stylu chcemy zachować pracę. Może portret ze wszystkimi wnukami w tle, tymi którzy zdecydowali się na taki prezent na 30 40 50 60 70 urodziny? Można też przedstawić męża i żonę jako prezent na urodziny od małżonka.
grnik wdkarz

Niepowtarzalne prace plastyczne na urodziny

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Potrafimy oddać bliskie podobieństwo, a w przypadku karykatury uchwycić je i wyostrzyć przy tym wady.
prezent dla posa na 40
Robimy to jednak w sposób, który nie obraża osoby portretowanej. Każde dzieło powstaje z pasją i szacunkiem. Zamawiający wybiera, w jakim stylu wykonać portret: kolorowy, czarno-biały, jaki format, karykatura z tłem lub bez, w jakich barwach.
prezent dla zakonnika
Na obrazie może także pojawić się więcej osób, dlatego warto przedstawić solenizanta wśród najbliższych – rodzinny portret to doskonały pomysł na prezent na 30 40 50 60 70 urodziny, szczególnie jeśli solenizant jest osobą, która lubi zacieśniać więzy pokrewieństwa.
prezent na 40 k

Projekty nas zamówienie

Nasze prace wyróżnia oryginalność. Każdy projekt jest indywidualny i odpowiada na potrzeby zamawiającego. Karykatury i portrety to nasza specjalność, dlatego zamawiając u nas, z pewnością nie zawiedziesz się efektem końcowym, a tym bardziej zadowolony będzie solenizant.
prezent na 40
Prezent na 70. urodziny w postaci dzieła artystycznego to doskonały pomysł. Na stronie internetowej można przejrzeć galerię prac – zobaczysz, że potrafimy namalować każdego, również osoby publiczne.
prezent dla faceta na 40
Dlatego jeśli nie chcesz, aby na portrecie znajdował się solenizant, możesz pomyśleć o autorytecie bliskiej Ci osoby. Może pisarz? A może wręczyć karykaturę przedstawiającą wszystkie wnuczęta? Taki upominek z pewnością wywoła łzy wzruszenia i będzie doskonałą pamiątką oraz ozdobą pomieszczenia.
prezent na urodziny

Nie tylko malarstwo – nasza oferta

Jeśli chcesz, aby artysta namalował solenizanta na żywo, również taka opcja jest możliwa. Portretujemy na różnorodnych wydarzeniach i eventach, zatem oferujemy także przyjazd w wyznaczone miejsce, aby stworzyć kreatywny prezent na 30 urodziny dla mężczyzny.
3 urodziny prezent
Zyskamy nie tylko najlepszy podarunek, ale także możliwość portretowania innych osób, ponieważ w ciągu godziny możemy namalować nawet 10 prac. Dzięki pomysłowości doskonale wiemy, jak dobrać odpowiednie tło, aby współgrało z całością rysunku. To jeszcze nie wszystko, ponieważ zajmujemy się fotoreportażem, a usługę tą łączymy również z wykonywaniem karykatur. Jeśli planujecie rodzinne świętowanie 70.
prezent dla 18ki
rodzin, warto zwrócić się do nas. Możemy fotografować całe wydarzenie. Nasz zmysł wzroku i umiejętność tworzenia niepowtarzalnych kadrów potwierdzają nasze wyrafinowane zdolności artystyczne. Jednocześnie podczas wydarzenia możemy wykonać karykatury gości – to dodatkowa atrakcja nie tylko dla solenizanta, ale również wszystkich zebranych z okazji 30 40 50 60 70 urodzin. Taki prezent z pewnością będzie unikatowy.
Prezent dla meza na 40 urodziny

Portrety, zaproszenia, kartki okolicznościowe

Prace wykonujmy zarówno na papierze, jak i płótnie – wybór zależy od Ciebie. Wykorzystujemy takie techniki jak ołówek, węgiel, pastela czy olej na płótnie.
prezent na 30 urodzny dla fotografa
Realizujemy także zlecenia na grafikę, rysunek odręczny, malarstwo sztalugowe, kopie obrazów i wiele innych, które sprawią, że prezent na 50 urodziny będzie atrakcyjny dla solenizanta. Jeśli planujesz przyjęcie dla siedemdziesięciolatka, warto również zamówić u nas zaproszenia, zarówno z portretem, jak i oryginalne wzory zawierające grafiki lub wypukłe elementy.
5te urodziny
Jeśli jednak planujemy inny prezent na urodziny, warto pamiętać o dodaniu kartki. Takie można zamówić u nas. Zyskujesz wtedy pewność, że nasze wyjątkowe laurki będą niepowtarzalne.
prezent dla meza na 40ke

WIęCEJ PRZYKłADóW KARYKATUR :
LINK( CZARNO-BIALE),
LINK(KOLOROWE)Prace artysty Andrzeja Żeweckiego.

Karykatury


na rowerze elektryk na 70 hulajnoga z kobieta granatowe ford mondeo 30 czerwone bmw whisky jack daniels prezent dla motocyklisty na 40 prezent na 70 urodziny krola 60 mysliwego prezent od przyjaciol 70 ka tenisisty z yorkami na spacerze pelegrzymka na 70 prezent dla chopaka na 30 z motorem prezent na 70 urodziny dla taty puchary jaki prezent na 25 te urodziny prezent dla kobiety na 50 urodziny kibic lecha poznan prezent dla prezesa na 50 urodziny śmieszny prezent dla 40ki prezent dla taty na 60te urodziny prezent dla faceta na 60 urodziny 1 urodziny 40te prezent dla faceta na 40 urodziny prezent na 30ke kolegi


Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawarto strony chroniona Prawem Autorskim.