Portret ołówkiem
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

 • 21 stycznia - Dzień Babci
 • 22 stycznia - Dzień Dziadka
 • 14 luty - Walentynki
 • 8 marca - Dzień Kobiet
 • 26 maja - Dzień Matki
 • 1 czerwca - Dzień Dziecka
 • 23 czerwca - Dzień Ojca
 • 30 września - Dzień Chłopaka
 • 6 grudnia - Mikołajki
 • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Portrety ołówkiem na zamówienie

 • Pracownia Zewecki Art Oferuje profesjonalne wykonanie portretów ołowkiem ze zdjęć na zamówienie. Portret ołowkiem jest najcześciej wybierany wśród innych technik malarskich i graficznych jako prezent lub upominek. Portret może być uniwersalnym prezentem dla bliskiej osoby- mamy, taty, babci, dziadka, brata, siostry, dla szefa, dla profesora, dla nauczyciela, dla znajomych, dla rodziców na rocznicę, dla rodziców w podziękowaniu od Młodych na weselu, na prezent ślubny, na komunie, jako prezent na walentynki.

  Portrety wykonujemy w różnych technikach - ołówek, węgiel, pastel, kredka, sepia, suchy pędzel( farba olejna na papierze), akryl, farbą olejną na płótnie lub tekturze. Czasem portret jest zamawiany w rocznice odejścia bliskiej osoby, jako pamiątkę.
  Do wykonania udanego portretu jest niezbędne wyraźne zdjęcie lub zdjęcia danej osoby/ osób. Dla tego prosimy o poważne podejście do zamówienia portretu.
  Zdjęcia wykonane naprzykład telefonem nie są portretowe dla tego że telefon nie posiada funkcji przybliżenia twarzy z oddali tak jak jest w aparatech kompaktowych z zumem lub lustrzankach z obiektywem portretowym lub teleobiektywem. . Najczęsciej zdjecia z telofonów "selfi" sa rozmyte, twarz wyeksponowana w sposób karykaturalny, bardzo słabe oświetlenie. Na upartego oczywiście możemy wykonać portret ze zdjęcia telefonem.
  Jeżeli nie mają Państwo odopowiedniego zdjecia to najlepiej zamówic takie zdjecie u fotografa, jednoszcześniej poprosić żeby zastosował w miare naturalne oświetlenie z zachowanie półcieni i cieni. Zdjęcia wykonywane do dokumentów są pozbawione naturalnego światła - wszystkie półcienie usunięte poprzez błysk łamp z dwóch stron.
  Możemy narysować portret z osobnych zdjęć ale żeby były z jednego okresu. W dzisiejszych czasach internetu, jest dużo łatwiej wysyłać zdjęcie cyfrowe na maila, jeżeli ktoś nie posiada zdjęć cyfrowych, posiada stare zdjęcia rodziców lub dziadków, to można wysłać do nas pocztą. Cena za portret jest ustalana po określeniu przez zainteresowanych zamówieniem: formatu, ilości osób na portrecie, kolorowy czy czb, na papierze na płótnie, wysyłka czy odbiór. Do powyższych ustaleń najlepiej od razu przysłać zdjęcie do akceptacji na maila.  Jeszcze bardziej efektowna technika wykonania portretów czarno-białych
  - Dry Brush( Suchy pędzel)
  TU LINK DO GALERII


 •                              Portret ołówkiem
                              
                                        portret dziewczyny olowkiem
                                       
                                        Portret kobiety olowkiem
                                       
                                        portrety dzieci olowkiem

                                        portrety dzieci olowkiem

                                        portret psa olowkiem


  • portret na zamówienie2 portrety na zamówienie portrety na zamówienie1 portret olejny12 portret ołówkiem

   portret ze zdjęcia portrety ze zdjęć ołówkiem portret na zamówienie portret ze zdjęcia portret ze zdjęcia

   portret ze zdjęcia pastelą portret ze zdjęcia portret olejny ze zdjęcia portret kolorowy ze zdjęcia portret czarnobiały ze zdjęcia

   portret czarno biały portret olejny11 portret olejny10 portret olejny9 portret na rocznicę

   portret olejny7 portret ślubny portret olejny na prezent portret olejny6 portret olejny4
   portret olejny5 portret olejny portret olejny1 portret olejny2 portret na prezent

   portret dziecka portret kobiet portret czarnobiały portret czarnobiały1 portret czarnobiały2

   • Wysyłając do nas pytanie na maila, prosimy aby w mailu określić jak duży ma być portret, ile osób na portrecie, termin na kiedy ma być gotowy, czy ma być wysyłka czy odbiór osobisty w Krakowie. W miarę możliwości określić technikę wykonania - ołówek, akwarel, pastel, węgiel, farba olejna, akryl. Nie zostawiajcie zlecenie portretu lub karykatury na ostatnią chwile.


   Kontakt-
   vao@op.pl, zewecki@wp.pl, biuro@zewecki.pl
   Tel. 602 819 644


   Kliknij w obrazek i przedż do galerii portretów.


   Portrety ze zdjęć


   portret na prezent