Portret ołówkiem
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

 • 21 stycznia - Dzień Babci
 • 22 stycznia - Dzień Dziadka
 • 14 luty - Walentynki
 • 8 marca - Dzień Kobiet
 • 26 maja - Dzień Matki
 • 1 czerwca - Dzień Dziecka
 • 23 czerwca - Dzień Ojca
 • 30 września - Dzień Chłopaka
 • 6 grudnia - Mikołajki
 • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Portrety ołówkiem na zamówienie

 • Pracownia Zewecki Art oferuje profesjonalne wykonanie portretów ołówkiem ze zdjęć na zamówienie w stylu akademickim, czyli kreskowane. Portret ołówkiem jest najczęściej wybierany wśród innych technik malarskich i graficznych jako prezent lub upominek. Portret może być uniwersalnym prezentem dla bliskiej osoby- mamy, taty, babci, dziadka, brata, siostry, dla szefa, dla profesora, dla nauczyciela, dla znajomych, dla rodziców na rocznicę, dla rodziców w podziękowaniu od Młodych na weselu, na prezent ślubny, na komunie, jako prezent na walentynki. Portret może być trafionym prezentem na wiele okazji- ślub, rocznica, urodziny. Czasem portret jest zamawiany w rocznice odejścia bliskiej osoby.


  Portrety wykonujemy w różnych technikach - ołówek, węgiel, pastel, kredka, sepia, suchy pędzel( farba olejna na papierze), akryl, farbą olejną na płótnie lub tekturze. Formaty na których wykonujemy portrety ołówkiem- A4( 20x30), B4(25x35), A3(30x40), B3(40x50), A2(42x60), B2(50x70), A1(60x80), B1(70x100). Do wykonania udanego portretu jest niezbędne wyraźne zdjęcie lub zdjęcia danej osoby/ osób.
  Najlepsze zdjęcia do portretu zazwyczaj wykonane lustrzanką i portretowym obiektywem lub teleobiektywem. Bardzo często wykonuję portrety ze zdjęć, które były wykonane przez fotografa na weselu. Zdjęcia wykonane telefonem czasem się nadają ale nie zawsze, zależy od optyki w telefonie i od sposobu wykonania zdjęcia. Zdjęcia typu "selfi" raczej nie nadają się do portretu.
  Jeżeli nie mają Państwo odpowiedniego zdjęcia, to najlepiej zamówić u fotografa. Poprosić żeby zastosował w miarę naturalne oświetlenie z zachowaniem półcieni.
  Możemy narysować portret z osobnych zdjęć ale żeby były z jednego okresu. W erze internetu, jest dużo łatwiej wysyłać zdjęcie cyfrowe na maila lub messengera, jeżeli ktoś nie posiada zdjęć cyfrowych, posiada stare zdjęcia rodziców lub dziadków, to można przynieść do naszej pracowni. Cena za portret jest ustalana po określeniu przez zainteresowanych zamówieniem: formatu, ilości osób na portrecie, kolorowy czy czb, na papierze na płótnie, wysyłka czy odbiór osobisty. Do powyższych ustaleń najlepiej od razu przysłać zdjęcie do akceptacji na maila.  Jeszcze bardziej efektowna technika wykonania portretów czarno-białych
  - Dry Brush( Suchy pędzel)
  TU LINK DO GALERII


 • portret mężczyzny prezent dla córki portret jako prezent dla dziewczyny portret jako prezent dla żony Portret ołówkiem portret dziewczyny olowkiem Portret kobiety olowkiem portrety dzieci olowkiem portrety dzieci olowkiem portret psa olowkiem portret ołówkiem 4 portret ołówkiem 5


  • portret na zamówienie2 portrety na zamówienie portrety na zamówienie1 portret olejny12 portret ołówkiem

   portret ze zdjęcia portrety ze zdjęć ołówkiem portret na zamówienie portret ze zdjęcia portret ze zdjęcia

   portret ze zdjęcia pastelą portret ze zdjęcia portret olejny ze zdjęcia portret kolorowy ze zdjęcia portret czarnobiały ze zdjęcia

   portret czarno biały portret olejny11 portret olejny10 portret olejny9 portret na rocznicę

   portret olejny7 portret ślubny portret olejny na prezent portret olejny6 portret olejny4
   portret olejny5 portret olejny portret olejny1 portret olejny2 portret na prezent

   portret dziecka portret kobiet portret czarnobiały portret czarnobiały1 portret czarnobiały2

   • Wysyłając do nas pytanie na maila, prosimy aby w mailu określić jak duży ma być portret, ile osób na portrecie, termin na kiedy ma być gotowy, czy ma być wysyłka czy odbiór osobisty. W miarę możliwości określić technikę wykonania - ołówek, akwarel, pastel, węgiel, farba olejna, akryl. Nie zostawiajcie zlecenie portretu lub karykatury na ostatnią chwile.


   Kontakt-
   zewecki@wp.pl,   Kliknij w obrazek i przedż do galerii portretów.


   Portrety ze zdjęć


   portret na prezent