Prezenty na Święta
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Ciekawe i nietypowe prezenty na Święta pod choinkę


Święta już tuż tuż, zbliża się gorączką Świątecznych zakupów i prezentów. Jak co rok nie mamy za wiele czasu i pomysłów aby dobrać prezent dla każdego z rodziny. Wybieramy prezenty albo żeby był‚ praktyczny, prezent już tradycyjny taki jak co roku, słodycze, dla dzieci wymarzona gra lub zabawka. Rzadko myślimy o prezencie rodzinnym, takim na którym będą wszyscy z rodziny albo takim prezencie który będzie ponad czasowy. Takim ponad czasowym prezentem jest portret wykonany na zamówienie ze zdjęć lub prezent z humorem- portretowa karykatura rodziców, dziadków, dzieci. Na Święta nasza firma oferuję szeroki zakres usług artystycznych. Wykonujemy na zamówienie portrety, karykatury, obrazy, grafiki które wręczane póżniej rodzicom, żonie, dzieciom, siostrze, bratu, szwagrowi, szwagierce, dziadkom lub można narysować wszystkich na jednym obrazie. Często zamawiane na Święta dla prezesów i szefów dużych firm na wigilie firmową lub imprezę firmową. Zdarza się że firmy zamawiają karykatury dla całego zarządu i nawet jako upomini dla pracowników. Wykonujemy też usługę rysowanie karykatur na żywo podczas firmowych imprez w tym okresie.


Oryginalny prezent na Święta Bożego narodzenia


Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym większość z nas obdarowuje się prezentami. Pachnąca choinka, która przez dłuższy czas zdobi nasze mieszkania jest idealnym miejscem na umieszczenie prezentów. Ten magiczny, świąteczny czas w łatwy sposób można podkreślić, korzystając z oryginalnych pomysłów na prezent. Dla tych, którzy szukają czegoś nietuzinkowego, polecamy karykatury jako bardzo oryginalny prezent na Święta. Nowocześnie i z charakterem Prezent w formie karykatury charakteryzuje się nowoczesnością, a jednocześnie jest bardzo ponadczasowy. Możliwość stworzenia oryginalnego portretu sprawia, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na tego typu upominki. Karykatura jest świetną odmianą dla oklepanych kapci, słodyczy, czy kolejnego, wełnianego swetra. Ponadto, pozwala na stworzenie ciekawej kompozycji dla całej rodziny. Najchętniej i najczęściej zamawiana jest karykatura całej głowy, niemniej jednak zdarzają się również te, które zawierają całą postać. Zamawiając karykaturę z pewnością wykażesz się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem. Ponadto, taki prezent jest idealny zarówno dla brata, siostry, dziewczyny, chłopaka, a nawet dla rodziców i dziadków. Karykatury coraz częściej zamawiane są także do firm, np. na wigilie pracownicze jako prezent świąteczny dla pracowników lub w formie upominku dla Zarządu. Pozwalają na wykorzystanie ogromnej inwencji twórczej, która przelana na papier tworzy nowoczesne dzieło sztuki. Karykatury są bardzo oryginalnym, a jednocześnie praktycznym pomysłem, który sprawdzi się na wiele różnych okazji, także jako prezent świąteczny.


Karykatury na zamówienie


Jeśli myślisz o wykonaniu karykatury w formie prezentu, to zamówienia możesz dokonać za pomocą naszej strony internetowej. Gwarantujemy bardzo profesjonalne wykonanie i wysoką jakość. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, dzięki czemu nasze karykatury są na bardzo wysokim poziomie. Oferujemy także możliwość wykonania karykatur na żywo, np. podczas imprez firmowych czy też wigilii pracowniczych. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty. Prosimy jednocześnie o uwzględnienie czasu oczekiwania na zamówienie, zwłaszcza w okresie świątecznym, gdzie ilość zamówionych karykatur jest większa, co może przełożyć się na wydłużony czas realizacji. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.


Prace artysty Andrzeja Żeweckiego. Portrety

portret slubny na rocznice prezent na rocznice portret rodzicow
portret na rocznice prezent na rocznice portret 1

Karykatury na Święta


Para na nartach
karykatury świąteczne
prezent na Święta mikołajki dziadki z wnukiem karykatura Świąteczna
portret rodzinny rodzinka karykatura na Święta

Ci którzy odwiedzili tą stronę zamówili pracę na prezent z okazji Mikołjki, Andrzejki, Wigilie, Prezent na Dzień Babci i Dziadka


Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.