Prezent na Walentynki

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezenty na Walentynki Walentynkowe dla chłopaka i dziewczyny

Tu umieściliśmy kilka przykładów prac, które mogą zainspirować was do zamówienia oryginalnego prezentu walentynkowego w postaci- karykatury lub portretu. Walentynki to szczególny dzień dla zakochanych. Szukając prezentu chcemy aby portret z waszych zdjęć może być właśnie taką pamiątką. Po oprawieniu w antyramę i zawieszenia na ścianie będzie przez długie lata przypominać o Walentynkach. Jeżeli chcecie zrobić dla chłopaka lub dziewczyny śmieszny prezent walentynkowy w nietypowy sposób, to tu karykatura portretowa jest idealnym rozwiązaniem.

Nasza Firma "Zewecki Art" oferuję profesjonalne wykonanie karykatur portretowych. W karykaturze portretowej twarz osoby lub osób wygląda prawie normalne, jedynie zmieniamy na wesoło resztę- ciało, samochód, rower, otoczenie,... W karykaturze walentynkowej można umieścić postacie w jakieś romantycznej sytuacji, gdzie chłopak wręcza kwiaty swojej dziewczynie, śpiewa i gra na gitarze, jadą razem w super samochodzie lub motorze, razem pod palmami, lub inne pomysły wasze mniej lub bardziej szalone.


Zapraszamy zamówić niebanalny prezent walentynkowy w postaci portretu lub karykatury ze zdjęcia.


Zdajemy sobie sprawę że prezent z okazji Walentynek musi być wyjątkowy, dla tego umieściliśmy w naszej galerii wiele przykładów żeby Państwo mogli wybrać dla siebie interesujący wzór lub zamówić rysunek według waszych pomysłów .

 Z naszej usług artystycznych korzystają klienci od ponad 20 lat. Od roku 2006go przyjmujemy zlecenia również poprzez internet ( nasza poprzednia strona na-prezent.webpark.pl), co umożliwiło wielu osobom nie mieszkającym w Krakowie zamawiać u nas karykatury, portrety,obrazy, biżuterie. Naszymi klientami są osoby w rożnym wieku i w z bardzo rożnych krajów.


Portret jako prezent na Walentynki


portret ze zdjęcia prezent na walentynki portret na walentynki portrety allegro

Karykatura Walentynkowa


na 2 rocznicę para walentynkowa para w mustangu upominek walentynkowy walentynkowa karykatura walentynki miłość rybak harley davidson chłopak z gitarą z gitarą zakochani 25 rocznica Romeo i Julia prezent dla męża walentynki2 walentynki w krakowie prezent
śmieszne walentynki super dziewczyna walentynkowe upominki karykatura na walentynki prezent na walentynki prezent dla chłopaka niespodzianka na walentynki judo walentynkowy 1 walentynkowe karykatura walentynkowa super walentynki zakochani babcia i dziadek walentynkowa kolacja samochód walentynki dla chłopaka siatkówka Fani gwiezdnych wojen wypasione walentynki walentynki w samolocie walentynkowo piłkarz diabelek i pelegniarka walentynki rokowe narciarskie walentynki smieszny prezent walentynkowy walentynkowa

Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.