Prezent dla szefa

Karykatura lub portret dla dyrektora szefa prezesa

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent dla szefa

Bardzo oryginalny prezent dla szefa

Praca to nie tylko obowiązki, ale również ludzie, którzy tworzą zgrany zespół. Atmosfera w firmie w dużej mierze zależy od szefa i jego podejścia do podwładnych. Zażyłe relacje sprawiają, że czas spędzony w biurze czy zakładzie staje się przyjemniejszy, a wyniki bardziej efektywne. Nierzadko prezes wyświadcza nam jakąś przysługę i nie zawsze wiemy, jak można się mu odwdzięczyć. Warto więc wykorzystać nadarzające się okazje - urodziny, imieniny, Gwiazdkę czy rocznicę istnienia firmy. To doskonały moment, w którym pracownicy mogą podarować wyjątkowy prezent dla szefa, jaki z pewnością ucieszy obdarowanego - szczególnie wtedy, gdy nie spodziewa się prezentu.

Wyjątkowy prezent dla szefa dla wyjątkowej osoby

Ceniony szef zasługuje na niespotykany prezent dla szefa - coś, co wywoła uśmiech na twarzy, ale także będzie pamiątką. Naszą propozycją na prezent dla szefa jest portret lub karykatura. W karykaturze możemy uwzględnić zainteresowania lub hobby danej osoby. Może prezes lubi jazdę konną? Warto uwzględnić ten motyw w karykaturze. Być może często zajada się pączkami? Czemu nie wykonać podobizny z dodatkiem jego ulubionych przekąsek? W ten sposób można udowodnić, że doskonale znacie swojego prezesa również od tej prywatnej strony. Taki prezent dla szefa może również stać się ozdobą jego gabinetu. Zawieszony nad biurkiem nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru i sprawi, że Klienci będą postrzegali go jako osobę przyjazną, otwartą i... z poczuciem humoru (zwłaszcza, jeśli zdecydujemy się na karykaturę jako prezent dla szefa).

Portret lub karykatura jako dekoracja

Taki element dekoracji zwraca szczególną uwagę. Może mieć znaczenie podczas spotkań biznesowych. Dużo lepiej współpracuje się z dyrektorami, którzy są wyluzowani i lubiani przez swoich pracowników. Przełożony cieszący się sympatią zatrudnionych zyskuje w oczach potencjalnego klienta i nierzadko może mieć wpływ na podpisanie z nim umowy o współpracę. Karykatura czy portret to doskonały pomysł na prezent dla szefa - nietuzinkowe rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby wykazać swoją wdzięczność względem przełożonego lub uczcić wyjątkową okazję, jaką są urodziny czy rocznica. Nie trzeba również szukać pretekstu, aby zrobić wyjątkowy prezent dla szefa. Upominki mogą być wręczane również bezinteresownie - takie z pewnością wywołają uśmiech, a nawet wzruszenie.

Nietuzinkowy pomysł na prezent dla szefa

Pomysł na prezent dla szefa powinien być nietuzinkowy. Decydując się na coś niebanalnego, wykazujemy swoje zaangażowanie, a tym samym udowadniamy, że prezes jest dla nas kimś wyjątkowym i kimś więcej niż tylko przełożonym. Nasze staranie z pewnością zostanie docenione, zwłaszcza, że wykażemy swoją kreatywność. Ile osób otrzymuje podarunek w formie portretu czy karykatury? Raczej niewiele. Częściej ograniczamy się do bombonierki, kwiatów czy innych standardowych rozwiązań. Dlatego warto wyróżnić się i wręczyć niezapomniany upominek od wszystkich pracowników. Oferujemy korzystne ceny, a koszty można podzielić między zatrudnionych - w ten sposób za niewielką kwotę zrobicie prezent dla szefa na najwyższym poziomie. Nasze prace charakteryzują najlepsza jakość, duże podobieństwo do osób rysowanych, szybkie wykonanie. W związku z tym, że wykonywane przez nas karykatury mają częściej charakter portretowy a nie satyryczny, powoduje, że prezent dla szefa ma pozytywny odbiór przez osobę obdarowaną.
Rysujemy karykatury i portrety ze zdjęcia na prezent walentynkowy, dzień babci, Wielkanoc, dzień dziecka, urodziny, imieniny, parapetówę, jubileusz, rocznicę, prezent ślubny, Święta, prezent dla rodziców na weselu, oraz na każdą inną okazję.

Jak zamówić portret?

Jak przygotować taki prezent dla szefa? Potrzebujemy zaledwie zdjęcia, a najlepiej kilku, które pozwolą zobrazować osobę z różnych perspektyw. Sami decydujecie o tym, w jakim stylu ma powstać obraz. Farbami na płótnie? Ołówkiem na wysokiej jakości papierze? Wszystko zależy od Waszych oczekiwań. Wybieracie format dzieła, a kolorystykę można dopasować do wystroju gabinetu przełożonego, ale również zdać się na nasze doświadczenie. Doskonale wiemy, jak łączyć ze sobą barwy, potrafimy również uzyskać niespotykane odcienie, a przy tym zachowujemy kompozycję. Nasze prace są wyjątkowe, angażujemy się w powstawanie każdego dzieła, dzięki czemu gwarantujemy, że prezent dla szefa będzie dopracowany. Dbamy o wykończenie - każdy szczegół oddajemy z wielką precyzją, uzyskując pełne podobieństwo.

Profesjonalne podejście

Używamy wyłącznie profesjonalnych narzędzi. W niezbędne akcesoria (farby, ołówki, pędzle i inne) zaopatrujemy się w specjalistycznych sklepach plastycznych, dzięki czemu możemy gwarantować, że obraz nie będzie blaknąć pod wpływem słońca czy upływającego czasu ani nie rozmywa się. Najwyższej jakości papier czy płótno doskonale przyjmują farbę oraz kreskę ołówkiem, a każdy szczegół jest wyraźny. Dzięki kreatywności malarzy, jesteśmy w stanie stworzyć coś wyjątkowego i oddać charakter portretowanej osoby. Każda sposobność jest dobra, aby wręczyć prezent dla szefa i zrobić mu miłą niespodziankę. Portret lub karykatura okażą się więc najlepszym pomysłem. Dowiedz się, jakie oferujemy stawki oraz co możemy zaproponować.

Portrety i Karykatury w wykonaniu artysty Andrzeja Żeweckiego


boss Karykatura prezesa
prezent dla bossa
Prezent dla prezesa
szef na tirach król straż graniczna balice szef w kasku prezes w samolocie szef w samolocie szef w lodce zespolowa karykatura super szef szef na samolocie
50ka dyrektora szef król szef z myszką komandos z rosomakiem
profesor szef prezent dla szefa super dyrektor
prezent dla prezesa


KLIKNIJ TU- link do galerii karykatur.


Prezent Upominek dla szefa lub szefowej.


prezent dla szefa 1 prezent dla szefa 2 prezent dla szefa 3 prezent dla szefa
prezent dla szefa 4 prezent dla szefa 5 prezent dla szefa 6 prezent dla szefa 7
prezent dla szefa 77 prezent dla szefa 8 prezent dla szefa 9 prezent dla szefa 10
prezent dla szefa 11 prezent dla szefa 12 prezent dla szefa 13 prezent dla szefa 14
prezent dla szefa 15 prezent dla szefa 16 prezent dla szefa 16 prezent dla szefa 17
prezent dla szefa 18 prezent dla szefa 19 prezent dla szefa 20.

Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawarto strony chroniona Prawem Autorskim.