Prezent dla mamy
Zewecki Art

Na dzień matki

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie kaĹźdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent dla mamy na dzień matki

Często przy okazji Dnia Matki czy urodzin Twojej Rodzicielki zastanawiasz się jaki prezent na urodziny dla mamy wybrać. Ciężko bowiem odwdzięczyć się za włożony w Twoje wychowanie trud jednym podarunkiem. Niezmiernie ważne jest, aby był on nie tylko zgodny z Jej upodobaniami, ale również osobisty i wyjątkowy. Zależy nam na tym szczególnie przy "okrągłych" jubileuszach, na przykład 50 urodzinach. Jeśli chcesz sprawić niezapomniany prezent na urodziny dla mamy zapraszamy do zamówienia fajnego i oryginalnego upominku.

Dlaczego nasze portrety i karykatury są wyjątkowe?

Oferujemy prace wykonywane przez artystę malarza (zarówno portrety, jak i karykatury) charakteryzujące się dużym podobieństwem do uwiecznionej osoby i niezmiernie profesjonalnym wykonaniem. Styl, w którym artysta wykonuje sprzedawane przez nas rysunki jest bardzo łagodny, wręcz portretowy, co sprawi że nawet osoba z kompleksami będzie się cieszyć z takiego prezentu na urodziny dla mamy. Mało tego, możemy w taki sposób przerysować te newralgiczne cechy, że staną się one wręcz zabawne i pozytywne.

Ponadto w karykaturze można ująć i podkreślić hobby, zawód, zainteresowania danej osoby - od umiłowania do pieczenia i gotowania do kierowania dużą firmą. Można również osobę umieścić w określonym otoczeniu lub miejscu, na przykład w samochodzie, w samolocie, na motorze, w jachcie czy też w ogródku wśród kwiatów. Tak naprawdę jedyne ograniczenie stanowi tutaj nasza wyobraźnia. Możemy bowiem umieścić na portrecie bliską osobę w roli astronauty jeśli na przykład interesują ją podróże międzyplanetarne. A jeśli bardziej odnajduje się w tematyce naukowej można przedstawić ją w kitlu naukowca, ze zmierzwionymi włosami i bulgoczącymi probówkami w dłoniach. To Ty wiesz najlepiej z jakiego prezentu na urodziny Twoja Mama ucieszy się najbardziej i jaki będzie dla Niej najzabawniejszy. Jeśli masz już sprecyzowany pomysł nam pozostawiasz tylko wykonanie, jeśli nie- na pewno coś zaproponujemy aby stworzyć wyjątkowy prezent na urodziny dla mamy.

Technika wykonania oferowanych obrazów

Portrety, które oferujemy są malowane odręcznie, co zdecydowanie podnosi ich wartość artystyczną. Ich autorem jest artysta malarz Andrzej Żewecki. Portrety namalowane są odręcznie pędzlem i farbami, tak więc traktować je należy jak unikaty.

Gdzie znaleźć tak wyjątkowy prezent na urodziny dla mamy?

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Zewecki.pl, gdzie przedstawiliśmy nie tylko typy obrazów, które możemy dla Ciebie stworzyć, ale również próbki naszych możliwości. Na podstawie zamieszczonych przykładów portretów i karykatur możesz się przekonać czy to, co oferujemy jest właśnie tym czego szukasz. Oferujemy zarówno portrety wykonane w kolorze, jak i bardziej nostalgiczne czarno-białe.

Jedyne co Cię ogranicza w wyborze odpowiedniego prezentu na urodziny dla mamy to wyobraźnia. Nasi artyści malarze z pewnością przełożą na płótno Twoją wizję lub zaproponują tę całkowicie autorską.

Portret Beaty Tyszkiewicz

Portret Beaty Tyszkiewicz

Karykatury wykonane na prezent dla Mamy 

Prezent od syna dla mamy na urodziny dla mamy prezent dla mamy prezent dla żony  prezent dla mamy na 30 urodziny  
mama super 50ka  Prezent dla mamy  prezent dla mamy prezent dla mamy pilota mama sexi 40latka karykatura w sepii na prezent dla mamy mama siatkarka     prezent dla mamy dentystki myśliwy mama pelegniarka  mama motocyklistka prezent dla mamy  wróżka zębuszka mama na wspinaczce

  prezent na 60ke mamy 50ka mamy prezent dla mamy na 50ke  mama w laboratorium prezent dla mamy na 40ke mama czarodziejka


Portrety na prezent dla mamy


prezent na dzień matki


prezent dla mamy prezent dla mamy

portret mamy na prezent


Artysta przyjmuje zlecenia z różnych zakątków Polski- Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Kielce, Bielsko-Biała, Cieszyn, Przemysł, Lublin, Radom, Olsztyn, i innych miast i miejscowości oraz z zagranicy -Szwecji, Norwegii, Anglii, Irlandii,... Bardzo wielu osób i firm w ponad 30 letniej karierze artysty już skorzystało z usług. Zainteresowanie pracą artysty rośnie z roku na rok, procentuję zadowolenie i satysfakcja z już wykonanych prac. W związku z tym że możliwości przerobowe są ograniczone, dla tego trzeba odpowiednio wcześniej złożyć zlecenie, bo w różnych okresach są różne terminy oczekiwania na gotowy portret bądź karykaturę.


Nasza firma oferuje szeroki zakres usług artystycznych i graficznych, karykatury i portrety na zamówienie ze zdjęć na formatach od 20x30, 25x35, 30x40, 40x50, 42x60, 50x70, 60x80, 70x100, 100x150 ołówkiem, węglem, akwarelą, pastelom, na płótnie farbą olejną/akrylową.


Ci którzy odwiedzili tą stronę zamówili portret lub karykaturę portretową na: urodziny córki, urodziny babci, urodziny mamy, urodziny koleżanki, urodziny siostry, urodziny nauczycielki, urodziny żony, urodziny szwagierki, urodziny szefowej, prezent ślubny, prezent dla rodziców, na zakończenie studiów, na zakończenie szkoły, na okrągłą rocznicę,na Święta, na walentynki, na prima aprilis.
Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.