Prezent na 10 20 30 40 rocznicę ślubu
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

 • 21 stycznia - Dzień Babci
 • 22 stycznia - Dzień Dziadka
 • 14 luty - Walentynki
 • 8 marca - Dzień Kobiet
 • 26 maja - Dzień Matki
 • 1 czerwca - Dzień Dziecka
 • 23 czerwca - Dzień Ojca
 • 30 września - Dzień Chłopaka
 • 6 grudnia - Mikołajki
 • 24 grudnia - Wigilia

Nie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent na 10, 20, 25, 30, 40, 50 rocznicę Ślubu

W naszym życiu bardzo często mamy okazję świętować różnego rodzaju rocznice – swoje, znajomych lub rodziny. Jej szczególnym rodzajem jest rocznica ślubu. Podarunek z tej okazji powinien być wyjątkowy oraz uzależniony od spędzonego przez małżeństwo wspólnego życia. Inny prezent sprawimy na 10 rocznicę ślubu a inny na 40 rocznicę ślubu. Wiąże się to chociażby z tym, że jeśli obdarowanymi są nasi rodzice, to w zależności od ilości spędzonych przez nich lat, również nasz wiek jest inny i mamy różne pomysły na upominek oraz możliwości, aby je zrealizować. Pamiętać też należy, że prezent na 20 czy 30 rocznicę ślubu powinien w szczególny sposób upamiętniać tak zwane porcelanowe i perłowe gody.

Aby podkreślić wyjątkowość długiego stażu małżeńskiego, świetnym pomysłem będzie wybór spersonalizowanego prezentu, który będzie stanowił pamiątkę na długie lata. W Zewecki.pl proponujemy wykonanie portretu małżeństwa w różnych technikach, czyli na przykład w postaci:

 • obrazu olejnego na płótnie,
 • portretu wykonanego ołówkiem,
 • portretu w kolorze.

Na portrecie postaci mogą zostać przedstawione w wybranej scenerii, na przykład kraju, który para lubi lub chciałaby odwiedzić.


prezent na 25 rocznicę

Innym bardzo dobrym pomysłem na 10, 25, 20, 30, 40 czy 50 rocznicę ślubu jest wykonanie wspólnego portretu małżonków w formie karykatury. Możemy na nim zawrzeć w zabawnej formie charakterystyczne cechy. Postaci mogą też zostać przedstawione w niestandardowych, zaskakujących miejscach. Tylko od naszej fantazji i znajomości upodobań małżonków i stopnia z nimi zażyłości zależy, jaki prezent wybierzemy.

Okrągła rocznica ślubu to ważne wydarzenie dla każdej pary i okazja do świętowania, zarówno we dwoje, jak i całą rodziną podczas zorganizowanej uroczystości. Na takie wydarzenia wypada mieć ze sobą prezent. Na 20 rocznicę ślubu warto wybrać coś wyjątkowego, co dodatkowo będzie stanowiło świetną pamiątkę na lata. Niestandardowe prezenty ucieszą znacznie bardziej, dlatego warto wybrać coś wyjątkowego – portrety lub karykatury są świetną propozycją na prezent na 20 rocznicę ślubu – gwarantujemy, że taki upominek zaskoczy małżonków i z pewnością sprawi im wielką przyjemność.


prezent na 25 rocznicę ślubu 1

Na rocznicę ślubu i nie tylko

Prezent na 10 rocznicę ślubu, tak samo jak na każdy inny okrągły jubileusz, powinien być przemyślany i odpowiadający upodobaniom pary, której jest sprawiany. Jego dobór wcale nie jest tak prosty jak mogłoby się wydawać. Aby był on trafiony, należy wcześniej zastanowić się, co sprawiłoby największą radość małżonkom i jednocześnie upamiętniło tę znaczącą rocznicę. Żewecki proponuje niestandardowy pomysł na prezent na 10 rocznicę ślubu lub inne ważne wydarzenie – urodziny, imieniny czy jako świąteczny upominek. Jeśli szukasz niebanalnego prezentu na 20 rocznicę ślubu, dobrze trafiłeś. Dzięki pracom Andrzeja Zeweckiego będziecie mogli zaskoczyć swoich znajomych, bliskich, rodziców, dziadków wesołym i fajnym prezentem na 20 rocznicę ślubu, który przywoła wiele miłych wspomnień i będzie stanowił wyjątkową pamiątkę na przykład rocznicy ślubu czy urodzin.


śmieszny prezent na 25 rocznicę dla żony

Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent na 30 rocznicę ślubu? Oryginalnym upominkiem będzie... sztuka. Tworzona z wielką pasją przez Andrzeja Żeweckiego z pewnością zadowoli małżonków. Karykatura wywoła uśmiech na twarzy, szczególnie wtedy, gdy para będzie przedstawiona na zabawnym tle lub odnoszącym się do ich zainteresowań. Karykatura daje wiele możliwości artyście – można dać ponieść się wodzy fantazji i stworzyć wyjątkowe tło obrazujące charakter małżonków. Prace powstają z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu są dopracowane i zachwycają swoim urokiem. To także doskonały pomysł na prezent na 40 rocznicę ślubu. Możliwości jest wiele – stworzyć portret na podstawie zdjęcia ze ślubu lub współczesnego obrazującego małżonków. Każda z propozycji jest niezwykła i z pewnością spodoba się obdarowanym. Twój prezent z pewnością wyróżni się spośród innych.


prezent na 30tą rocznice Ślubu

Niebanalne niespodzianka

Warto postawić na coś wyjątkowego i niepowtarzalnego – pomysł na prezent na 10 rocznicę ślubu musi zachwycać i taki właśnie będzie portret ze zdjęcia lub karykatura przedstawiająca małżonków. Gwarantujemy, że prace powstają z dbałością o najmniejszy szczegół, co pozwala uchwycić uderzające podobieństwo, zarówno jeśli chodzi o portret, jak i karykaturę. Tworzymy ją z szacunkiem do portretowanych osób, dlatego uwypuklając wady, robimy to w sposób, który nikogo nie obrazi, a nawet wywoła szeroki uśmiech na twarzy. Dlatego praca artystyczna jest najlepszym pomysłem na prezent na 30 rocznicę ślubu lub każdą inną okazję.


karykatura rodzinna na 10 rocznicę ślubu

Pomysł na prezent na 30 rocznicę ślubu

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent na 30 rocznicę ślubu wybrać, Zewecki.pl spieszy z pomocą. Proponujemy bardziej oryginalne rozwiązanie niż kwiaty - wystarczy zamówić portret w dowolnej technice lub portretową karykaturę ze zdjęć w dowolnej scenerii. Jako wzór może posłużyć fotografia ślubna, którą możemy przerobić w zaskakujący sposób. Może być to klimat romantyczny, a może być też bardzo śmieszny- wszystko zależy od Twojej fantazji i stopnia zażyłości z obchodzącym rocznicę małżeństwem. Jedyne, czego potrzebujemy do realizacji Twojego zlecenia to nadesłanie wyraźnych zdjęć tych osób, które mamy uwiecznić. Choć potrafimy bazować na jednej fotografii, proponujemy wysłać ich kilka, które pomogą przedstawić parę w różnych okolicznościach. Jesteśmy również otwarci na wszelkie pomysły i propozycje dotyczące stylu wykonania portretu - czy ma on być po prostu wiernie oparty na zdjęciu czy może zdecydowałeś się na karykaturę. Na podstawie takich informacji jesteśmy w stanie zwizualizować Twój pomysł portretu lub podpowiedzieć coś od siebie.

Wszystkie oferowane przez nas portrety sporządzone zostały farbami na płótnie przez artystę malarza Leszka Wieczorka, który zalicza się do absolutnej światowej ekstraklasy malarstwa portretowego. Portrety, które kupujesz, zostały namalowane odręcznie pędzlem i farbami, co ma wpływ na ich dużą wartość artystyczną.


lasy góry 20 rocznica

Obraz czy karykatura- co lepiej sprawdzi się jako prezent na 40 rocznicę ślubu?

Na to pytanie nie potrafimy udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Uzależniona jest ona bowiem od upodobań i gustu tych, których chcemy obdarować. Jeśli sam nie wiesz na co się zdecydować, na pewno wyjściem bezpieczniejszym będzie standardowy portret, jednak to karykatura jest rozwiązaniem bardziej zapadającym w pamięć i mogącym sprawić wiele radości i zapewnić salwy śmiechu nie tylko solenizantów, ale również rzeszy gości uczestniczących w jubileuszowej imprezie. Taki prezent na 40 rocznicę ślubu okaże się niezwykle atrakcyjny z różnych względów – będzie świetną niespodzianką, którą można wyeksponować na ścianie salonu. Dodatkowo będzie to oryginalny upominek, dzięki czemu zyskujesz gwarancję, że podobny prezent z okazji rocznicy ślubu nie powtórzy się.


preznet na 40 rocznicę ślubu karykatura

Jest już pomysł na prezent na 40 rocznicę ślubu - i co dalej?

Jeśli podjąłeś już decyzję, że jako prezent na 40 rocznicę ślubu sprawisz jubilatom portret lub karykaturę musisz jeszcze poszukać odpowiedniego wykonawcy tego dzieła. Jako odpowiedź na Twoje oczekiwania jawi się Zewecki.pl! Z nami stworzysz wyjątkowy i niezapomniany prezent na 40 rocznicę ślubu, który będzie oryginalny i zapewne wyróżniający się na tle innych upominków.


prezent na 50 rocznicę kolorowa karykatura

Oryginalny prezent z okazji rocznicy ślubu

Już dzisiaj odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszymi pomysłami na prezent na 10, 20, 25, 30, 40 albo 50 rocznicę ślubu! Sprawdź nasze prace – w galerii udostępniamy rysunki i portrety, zarówno osób prywatnych, jak i celebrytów. To przykładowe portrety i karykatury, które dotąd wykonaliśmy. Dla Ciebie też stworzymy coś wyjątkowego na prezent na 10 rocznicę ślubu. Wystarczy wysłać do nas zdjęcie i czekać na gotowy projekt, który powstaje w krótkim czasie. Mimo że zlecenia realizujemy szybko, nie odbija się to na jakości prac. Każda jest dopracowana w najmniejszym szczególe, co powoduje, że staje się oryginalnym prezentem na wyjątkową okazję. Nie tylko rocznicę ślubu, ale także urodzin lub nawet bez okazji – aby sprawić przyjemność portretowanej osoby.


Prezent dla rodziców na 50 rocznicę

Jak złożyć zamówienie na prezent na rocznicę ślubu?

Złożenie zamówienia na prezent, zarówno na 10, 20, 25, 30, 40 czy 50 rocznicę ślubu w Zewecki.pl jest niezwykle proste i możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wyślesz do nas zapytanie mailowe na adres vao@op.pl lub zewecki@wp.pl. W wiadomości koniecznie prosimy o wskazanie następujących informacji:

 • Jaki jest termin, w którym zamówienie ma zostać zrealizowane?
 • W jakim formacie i kolorystyce (kolorowy czy czarno biały) ma być wykonany portret, obraz czy karykatura?
 • Dokładny opis rysunku lub załączenie poglądowego schematu.
 • Zdjęcia postaci, które mają zostać uwiecznione.
 • Sposób odbioru gotowego zamówienia.

Należy pamiętać, że im dokładniejszy opis otrzymamy, tym wykonane zamówienie bardziej spełni Twoje oczekiwania.

Możliwy jest również kontakt telefoniczny, jednak tutaj uzyskasz tylko ogólne informacje. Przez telefon nie udzielamy danych odnośnie ceny zamówienia. Jeśli chcesz zapytać na jakim etapie realizacji jesteśmy lub na przykład czy otrzymaliśmy Twoją zaliczkę - wyślij e–mail. Pozwoli to nam na wskazanie dokładnych danych, gdyż m.in. termin jest uzależniony od liczby aktualnie realizowanych zleceń.

Nie czekaj i już dzisiaj zamów oryginalny prezent na 10, 20, 25, 30, 40 czy 50 rocznicę ślubu.

Zapraszamy do kontaktu - zewecki@wp.pl !

WIECEJ PRZYKŁADÓW KARYKATUR :
LINK(CZARNO-BIAŁE),
LINK(KOLOROWE)


Karykatury czarno-białe i kolorowe oraz portrety na rocznicę z tłem.


prezent dla rodziców karykatura prezent na 60 roczncię dla dziadków preznt dla rodziców na 30 rocznicę jaki prezent dla rodziców na rocznicę karykatura rodzinna na 25 rocznice Prezent dla rodzicow na 50 rocznicę  karykatra na 40 ta rocznicę ślubu karykatura na rocznicę ślubu prezent dla dziadków rocznica slubu rodziców 1 podróż na rocznicę ślubu

Portrety

prezent dla męża na rocznicę 30 portret ślubny na rocznicę prezent na rocznicę portret rodziców
portret na rocznicę prezent na rocznicę portret 1Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.