Portret Olejny na zamówienie

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

 • 21 stycznia - Dzień Babci
 • 22 stycznia - Dzień Dziadka
 • 14 luty - Walentynki
 • 8 marca - Dzień Kobiet
 • 26 maja - Dzień Matki
 • 1 czerwca - Dzień Dziecka
 • 23 czerwca - Dzień Ojca
 • 30 września - Dzień Chłopaka
 • 6 grudnia - Mikołajki
 • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Portrety Portret Olejny na zamówienie

 • Galeria Portretów olejnych

 • Zamówienie portretu olejnego to poważny wybór ponieważ portret olejny wyróżnia najbardziej reprezentatywny wygląd i trwałość obrazu. Posiadać portret olejny mogą nie liczni, raczej tylko zamożni, z uwagi na dosyć kosztowne wykonanie. Kiedyś portrety olejne zamawiali królowie i szlachta aby uwiecznić swój wizerunek dla potomnych. Na cenę składa się czas poświęcony portretowi olejnemu. Portrecista wykonuje jeden portret olejny od 7 dni do nawet kilku miesięcy, w zależności od wielkości, stylu wykonania- na wzór starych mistrzów czy impresjonistyczny, ilości osób na portrecie i ilości drobnych detali i szczegółów. Czas schnięcia farby olejnej to od 3 dni do ponad 1 tydzień. Więc z zamówieniem portretu musicie zgłoście się odpowiednio wcześniej. Portrety wykonujemy ze zdjęć bardzo dobrej jakości- dobra ostrość, dobra rozdzielczość, dobrze oświetlona twarz. Czyli najlepiej do portretu zamówić artystyczne zdjęcie u fotografa. Jeżeli interesuję was portret wieloosobpowy a nie macie wspólnego zdjęcia, to nie problem, możemy połączyć na portrecie z różnych zdjęć. Alternatywna technika do farby olejnej jest farba akrylowa, która schnie natychmiast i czas wykonania jest krótszy od portretu olejnego o kilka tygodni. Oferujemy profesjonalne wykonanie portretów ze zdjęć. Portret może być uniwersalnym prezentem dla bliskiej osoby- mamy/taty/babci/dziadka/brata/siostry, dla szefa, dla profesora, dla nauczyciela, dla znajomych, dla rodziców na rocznicę, dla rodziców w podziękowaniu od Młodych na weselu, na prezent ślubny, na komunie, jako prezent na walentynki dla ukochanej/ukochanego.


 • Portrety wykonujemy w różnych technikach - ołówek, węgiel, pastel, kredka, sepia, suchy pędzel( farba olejna na papierze), akryl, farbą olejną na płótnie lub tekturze. Czasem portret jest zamawiany w rocznice odejścia bliskiej osoby, jako pamiątkę.
  Do wykonania udanego portretu jest niezbędne wyraźne zdjęcie lub zdjęcia danej osoby/ osób. Możemy narysować/namalować portret z osobnych zdjęć. W dzisiejszych czasach internetu, jest dużo łatwiej wysyłać zdjęcie cyfrowe na maila, jeżeli ktoś nie posiada zdjęć cyfrowych to można wysłać odbitkę do nas pocztą. Cena za portret jest ustalana po określeniu przez zainteresowanych zamówieniem: formatu, ilości osób na portrecie, kolorowy czy czb, na papierze na płótnie, wysyłka czy odbiór. Do powyższych ustaleń najlepiej od razu przysłać zdjęcie do akceptacji na maila.  Kim jest artysta Andrzej Żewecki?


  Artysta ukończył artystyczny koledż w Odessie, kierunek malarstwo w 1988 roku. Od 2001 roku mieszka w Polsce i od 2002 roku ma firmę portretową. Do chwili obecnej wykonuję portrety i karykatury na zamówienie dla osób prywatnych, firm, znanych osób.