Podziękowania dla rodziców
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel +48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Ceny podaje tylko mailem

Podziękowania dla rodziców na weselu


Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla Pary Młodej. Również rodzina angażuje się w jego organizację, a to pomagając wybrać suknię, garnitur, udekorować salę weselną czy załatwić formalności. Szczególnie ważną rolę odgrywają tutaj rodzice. Nierzadko to oni sponsorują wesele lub dokładają się, dzieląc koszty z przyszłymi małżonkami. Z tego powodu należą się im szczególne podziękowania. Tradycją podczas ślubu jest również okazanie wdzięczności teściom za trud włożony w wychowanie wybranki czy wybranka - charakter w znacznej mierze zależy właśnie od tego, jakie nawyki wynieśliśmy z rodzinnego domu.


Podziękowanie dla rodziców


Wesele jest idealną okazją ku temu, aby złożyć podziękowania dla rodziców za wszystko, co dla nas zrobili. Jest to symboliczny czas, w którym opuszcza się swoje rodzinne gniazdo i zakłada własne. Niektórzy nakręcają klipy, inni robią kolaże ze zdjęć, ale my proponujemy coś wyjątkowego. Podziękowania dla rodziców powinny być wyjątkowe, aby zapadły w pamięć, ale dobrze, gdy jednocześnie mogą stać się pamiątką lub ozdobą. Spoglądanie na upominek sprawi, że rodzice za każdym razem będą się uśmiechać i przypomną sobie emocje, jakie towarzyszyły im podczas ślubu.


Portret lub karykatura


Nasza firma proponuje niebanalny pomysł na podziękowania dla rodziców na weselu - portrety lub karykatury wykonane ze zdjęć na zamówienie. Wiemy, że tej chwili na weselu towarzyszy wzruszenie, dlatego sugerujemy aby głównym prezentem był kosz kwiatów, a na niespodziankę pozostawić oprawione w antyramę portret lub karykaturę. Na karykaturze można umieścić podobizny Pary Młodej, która wyprowadza się z domu rodzinnego i pozostawia po sobie wesołą pamiątkę. Lub można wykonać karykatury rodziców z ich ulubionym zajęciem - w samochodzie, na motorze, na łódce z wędką, w ogródku, na budowie, ... W każdym razie zamawiając u nas nie pożałujecie końcowego efektu. Nasza firma gwarantuje profesjonalne wykonanie i podobieństwo osób.


Dopracowane w każdym calu


Dbamy o szczegóły, dlatego każda kreska jest przemyślana i dopracowana w każdym calu. Wy sami wybieracie materiał, na którym powstanie karykatura lub portret. Może to być papier, płótno, również Wy decydujecie o tym, jakiej techniki użyjemy. Ołówek? Obraz czarno-biały lub w kolorze? Pastele czy farba? Wszystko zależy od osobistych upodobań, które bierzemy pod uwagę podczas wykonywania pracy. Nasze materiały to najwyższej jakości produkty. Zaopatrujemy się w profesjonalnych sklepach malarskich, wybierając najlepsze pędzle, ołówki, farby i inne niezbędne do rysowania akcesoria. Gwarantujemy, że malunek nie blaknie pod wpływem upływu czasu czy słońca, dlatego spokojnie może wisieć w pomieszczeniu, do którego docierają promienie słoneczne.


Wyczucie stylu


Mamy wyczucie koloru. Wiemy, jak uzyskać odpowiedni odcień, w jaki sposób łączyć ze sobą poszczególne barwy, aby uzyskać pożądany efekt. Dbamy o kompozycję. Portrety czy karykatury w ramach podziękowania dla rodziców zwracają uwagę na najważniejszy szczegół - osoby przedstawione na rysunku. Każdą pracę poprzedzamy konsultacją. Chcemy jak najdokładniej dowiedzieć się, czego oczekują nasi Klienci. Efekt dowcipu czy może wysoce realistyczny rysunek? Żadna stylistyka nie jest nam obca. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania estetyczne. Daj nam tylko jakieś wskazówki, którymi możemy się kierować.


Z pasją o pasji


Rysunek może również zawierać dedykację lub inny napis. Sami wybieracie, w jakiej stylistyce ma zostać wykonany. Dekoracyjne pismo? A może przypominające druk komputerowy? Wybór należy do Was. Niech podziękowania dla rodziców nabiorą wyjątkowego charakteru dzięki naszym utalentowanym rysownikom. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Realistycznie oddajemy każdy szczegół. W przypadku karykatur, nasz zmysł pozwala nam dostrzec niedoskonałości, które świadomie uwypuklamy, jednocześnie nie obrażając malowanych osób. Dzięki kreatywności potrafimy wkomponować w rysunek każdy element - może rodzice są miłośnikami jazdy na rowerze albo kochają wspinaczkę? Wiemy, jak przedstawić ich realizujących daną pasję.


Niebanalny podarunek


Artystyczny prezent w ramach podziękowania dla rodziców to doskonałe rozwiązanie. Z doświadczenia wiemy, że obdarowani wzruszali się na widok takiego podarunku i z chęcią zawieszali go w widocznym miejscu, aby wszyscy mogli go podziwiać.


Ceny podziękowań dla rodziców


Pracę charakteryzuje najlepsza jakość, duże podobieństwo do osób rysowanych, szybkie wykonanie. Przyjęte przez nas zlecenie zaczynamy od razu realizować. Działamy sprawnie, ale nie odbija się to na jakości naszych prac. Klienci chwalą naszą dokładność. W związku z tym, że wykonywane przez nas karykatury mają częściej charakter portretowy a nie satyryczny, powoduje że prezent ma pozytywny odbiór przez osobę obdarowaną. To nie tylko miła niespodzianka, ale również doskonała pamiątka na lata. Rodzice z pewnością ucieszą się z obrazu, który może zawisnąć w salonie czy sypialni.

Karykatury ze zdjęcia są idealnym pomysłem na prezent, ponieważ w karykaturze można umieścić zainteresowania danych osób, umieścić w rysunku nawet kosztowne hobby jak luksusowe samochód lub motor. Można przedstawić ich w rysunku jako tańczącą parę, na ławce w parku, w samolocie, na jachcie, łódce, na rowerach, na koniach, na wakacjach pod palmami, na nartach, lub dowolną kompozycją zasugerowaną przez Was.

Do zamówienia karykatury bądź portretu jest wymagane wyraźne zdjęcie lub kilka zdjęć danych osób. Im więcej fotografii, tym łatwiej będzie nam uchwycić podobieństwo oraz wyobrazić sobie charakter rysowanych osób. Jakość zdjęcia i ujęcia ma bezpośredni wpływ na końcowy efekt, więc prosimy aby wcześniej przygotować lub zrobić specjalnie w tym celu zdjęcia rodzicom.


WIECEJ PRZYKŁADÓW KARYKATUR :
LINK( CZARNO-BIAŁE),
LINK(KOLOROWE)


młodzi i rodzice kolor
rodzice i młodzi czarno-białe
prezent dla rodziców z motorem
kolor akwarelą prezent dla rodziców
prezent dla rodziców z samochodem
prezent rodzicom obraz na wesoło
obraz z domem i działką na prezent
śmieszne podziękowania dla rodziców
obraz akwarelą z lawką
rodzice i młodzi kolor akwarelą
na weselu

karykatura ślubna1 karykatura ślubna2 karykatura ślubna dla rodziców ślubny upominek dla rodziców podziękowanie podziękowanie 3 podziękowanie dla ojca karykatura na podziękowanie podziękowanie dla rodziców 6 Podziękowania 1 Podziękowania 2 Podziękowania 3 Podziękowania 4 Podziękowania 5 Podziękowania 6 Podziękowania 7 Podziękwoania 8 W Wenecji Super świadkowa Super świadek portret sepia portret sepia 2 prezent dla rodzicow 1

Cenny karykatur i portretów


Pracę charakteryzuję najlepsza jakość, duże podobieństwo do osób rysowanych, szybkie wykonanie. W związku z tym że wykonywane przez nas karykatury mają częściej charakter portretowy a nie satyryczny, powoduję że prezent ma pozytywny odbiór przez osobę obdarowaną.
Karykatury ze zdjęcia idealnym pomysłem na prezent ponieważ w karykaturze można umieścić zainteresowania danych osób, umieścić w rysunku nawet kosztowne hobby jak luksusowe samochód lub motor. Można umieścić w rysunku jako tańczącą parę, na ławce w parku, w samolocie, na jachcie, łódce, na rowerach, na koniach, na wakacjach pod palmami, na nartach, lub dowolną kompozycją zasugerowaną przez Was.
Do zamówienia karykatury bądź portretu jest wymagane wyraźne zdjęcie lub kilka zdjęć danych osób. Jakość zdjęcia i ujęcia ma bezpośredni wpływ na końcowy efekt, więc prosimy aby wcześniej przygotować lub zrobić specjalnie w tym celu zdjęcia rodzicom.

Komentarze i wpisy klientów


Pokaz karykatur na prezent dla rodziców w HD


.

Pokaz portretów ze zdjęć w HD
KLIKNIJ TU- link do galerii karykatur na prezent dla rodziców.


prezent dla rodziców 1 prezent dla rodziców 2 prezent dla rodzicow 3 prezent dla rodziców
prezent dla babci prezent dla dziadka prezent dla dziadkow prezent dla ojca
prezent na rocznicę>
<img src= prezent dla rodziców 5 prezent dla teściów
prezent na podziękowanie rodzicom prezent dla pilota prezent dla rodziców 6 prezent dla rodziców 7
prezent na rocznicę 1 prezent na rocznicę ślubu prezent dla lekarzy

Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.