Prezent dla nauczyciela
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent na dzień nauczyciela wykładowcy karykatura


Najlepszy prezent dla nauczyciela


Nauczyciel, to postać ważna w życiu każdego z nas. Bardzo często wskazuje nam kierunek, jakim będziemy podążać w dalszym życiu. Wyzwala w nas pasje, zainteresowania i chęć do poznawania świata. To właśnie dlatego zawód ten, wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy z zakresu nauczania, ale także pozytywnego podejścia do życia i umiejętność zrozumienia potrzeb drugiego człowieka. Trud, jaki wkładają w wychowanie każdego ucznia jest niesamowicie ogromny i warty odpowiednich podziękowań, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, oferujemy niesamowicie nowoczesny prezent dla nauczyciela.


śmieszny prezent dla dyrektora

Dla czego karykatura na prezent dla nauczyciela


Karykatury, to bardzo oryginalny pomysł na prezent, który sprawi radość, a jednocześnie zaskoczy Twojego nauczyciela. Charakteryzuje się przede wszystkim wyjątkowością, ponieważ pozwala na połączenie wizerunku nauczyciela na przykład z jego ulubionym hobby. Umieszczenie zainteresowań nauczyciela w karykaturze, pozwala na uzyskanie prezentu o całkowitej indywidualności. Z pozoru uderzające podobieństwo, zostaje delikatnie zachwiane za pomocą umieszczonych elementów, które zazwyczaj tworzone są w sposób humorystyczny.


prezent dla nauczyciela historii na koniec roku

Na każdą kieszeń


Jeśli zbliża się okazja, która wymaga ciekawego pomysłu na prezent dla nauczyciela, to karykatura sprawdzi się idealnie. To doskonały sposób, aby pokazać swoją wdzięczność, nie wydając przy tym zbyt dużej ilości pieniędzy. Karykatura, to rozwiązanie na każdą kieszeń, które dodatkowo nie powoduje wśród nauczycieli poczucia skrępowania. Taki symboliczny upominek jest najlepszym pomysłem na prezenty dla nauczyciela, który pozwala jednocześnie pokazać naszą wdzięczność.


prezent na dzień nauczyciela niemiecki

Prezent na długie lata


Jeśli chcesz podarować nauczycielowi coś oryginalnego i ponadczasowego, to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszych karykatur. Gwarantujemy, że nasz projekt będzie niesamowicie wyjątkowy i na długo zapadnie w pamięć osobie obdarowanej. Prezent dla nauczyciela nie musi być drogi. Ważne, aby był podarowany z serca i sprawiał, że na jego twarzy pojawi się uśmiech. Tak właśnie działają nasze karykatury. Zaprezentowane w sposób portretowy, tworzą pozytywną atmosferę i pozwalają na budowanie miłych wspomnień. Jeśli nie masz pomysł na prezent dla nauczyciela, np. z okazji zakończenia roku szkolnego, Dnia Nauczyciela, urodzin, imienin, czy chociażby Mikołajek, to nasze prace z pewnością przypadną Ci do gustu. Każdy projekt wykonujemy z niezwykłą starannością, dzięki czemu nasze karykatury charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Dodatkowo, powstały portret jest bardzo podobny do osoby rysowanej. Personalizowane prezenty dla nauczyciela, sprawiają ogromną radość i pozwalają poczuć się niesamowicie wyjątkowo, dlatego nasza karykatura z pewnością będzie niezapomnianym prezentem. Prezent można dopasować do każdej dziedziny, którą wykłada nauczyciel- Matematyki, WF, Chemii, Biologii, Historii, Polskiego, Angielskiego, Niemieckiego, Plastyki, Religii, WOŚ, Informatyki, Fizyki, Religii i innych przedmiotów.


wykładowca na nartach

Zastanawiasz się na prezentem - jaki prezent dla nauczyciela, wykładowcy, profesora?


Oferujemy absolutnie uniwersalny pomysł na prezent - portretowa karykatura. W karykaturze możemy uwzględnić dowolne hobby, zainteresowania, zawód. Twarz jest rysowana prawie normalnie a ciało jak z kreskówki. Karykatura na prezent będzie absolutnym hitem, obdarowany na długo zapamięta ten dzień. Jeżeli uczysz się w szkole gdzie panuje przyjazna atmosfera na pewno masz nauczyciela lub nauczycielkę która może obchodzić swoje urodziny, imieniny, rocznicę, Gwiazdkę, Prima Aprilis, i pewnie zasłużył czy zasłużyła na prezent.


Prezent dla nauczyciela na rocznice ślubu

 preznet dla nauczycielki nauczyciela nauczyciel prezent dla wykładowcy prezent dla profesora król    nauczyciel w samolocie  zespolowa karykatura szkoly prezent dla profesora super nauczyciel profesor
50ka dyrektora szkoly nauczyciel król szef z myszką prezent dla wykładowcyPrezent Upominek dla nauczyciela lub wykładowcy.