Portrety Karykatury
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezenty upominki dla pracowników


Co na prezent dla pracowników?

Super fajnym upominkiem dla pracowników może być karykatura portretowa wykonana ze zdjęcia lub zaproszenie karykaturzysty do firmy na firmową imprezę gdzie karykaturzysta wykona karykatury na żywo. Upominki w postaci karykatur były zamawiane przez różne firmy w różnych miastach na prezent świąteczny, na rocznicę firmy, na prezent Prima Aprilis, dzień chłopaka, na dzień kobiet.  Prezenty dla pracowników w postaci karykatury jest bardzo oryginalny, osoba obdarowana otrzymuję wesoły prezent, który powiesi w swoim mieszkaniu na długie lata. Żeby zamówić karykatury pracowników ze zdjęć trzeba odpowiednio wcześniej zamówić, bo czasem na wykonanie trzeba czekać w zależności od ilości już wcześniej przyjętych zleceń. Istnieje możliwość zamówienie za dodatkową opłatą papieru do karykatur z nadrukowanym logo firmy i jakimś tekstem lub życzeniami. Artysta gwarantuję profesjonalne wykonanie i duże podobieństwo, co widać na przykładowych rysunkach.


prezenty dla pracowników

Oryginalne pomysły na prezenty dla pracowników


Wręczany prezent, w większości przypadków wiąże się z radością u osoby obdarowanej. Mówiąc szczerze, to każda okazja jest dobra, aby sprawić przyjemność drugiej osobie. Kwestia podarków sprawdza się także w przypadku pracowników. Jest wiele okazji w ciągu roku, które są doskonałym powodem do tego, aby wręczyć upominki dla pracowników. Pracodawcy, coraz częściej korzystają z możliwości wręczania prezentów, w celu docenienia pracownika lub po prostu z okazji nadchodzących świąt bądź innych, ważnych uroczystości. Jedną z coraz częściej praktykowanych metod są karykatury jako bardzo interesujący patent na upominki dla pracowników.


karykatury na imprezie firmowej

Oryginalny prezent dla pracownika


Wręczanie prezentów z okazji zbliżających się Świąt, to jedno najbardziej uroczyste wydarzenie w roku. Upominki dla pracowników, coraz częściej wręcza się także z okazji stażu pracy, uzyskania szczególnych osiągnięć, a także z powodu przejścia na emeryturę.
W tych przypadkach doskonale sprawdzają się karykatury, które są nie tylko oryginalnym, ale również bardzo zabawnym i pozytywnym upominkiem. Taka forma prezentu, cieszy się coraz większym zainteresowaniem, głównie przez wzgląd na wyjątkową oryginalność i humor. Ważne, aby jej ostateczny charakter dopasować do upodobań osoby obdarowywanej. Karykatura sprawdzi się w przypadku, gdy chcemy postawić także na praktyczny prezent.
Jej forma sprawia, że można umieścić ją zarówno w domu, jak i w biurze. Dla współpracowników można wybrać zdecydowanie bardziej humorystyczną wersję. Wszystko zależy od tego, na jakim poziomie jest zawarta znajomość. Im bardziej zaawansowana, tym na więcej możemy sobie pozwolić.


prezenty na święta dla pracowników

Wspólna galeria karykatur


W przypadku większej ilości osób w firmie, ciekawym pomysłem jest stworzenie galerii posiadanych karykatur. Takie działania pozwalają na zaciskanie więzi pomiędzy pracownikami, co przekłada się na zdecydowanie większe zgranie wśród ludzi. Jest to niezmiernie ważne w celu usprawnienia pracy i uzyskania odpowiednich relacji między pracownikami. Stworzenie takie miejsca będzie świetną ozdobą, a także najlepszą wizytówką relacji panujących w firmie. Karykatura jest doskonałym prezentem niezależnie od tego, czy jesteś pracodawcą czy współpracownikiem. W każdym z tych przypadków stanowi doskonały upominek, który daje ogromną radość. Upominki dla pracowników czy współpracowników, pozwalają na zbudowanie prawidłowych relacji, co automatycznie przekłada się na większą wydajność wykonywanych obowiązków. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla pracowników, to proponujemy karykaturę jako doskonały spersonalizowany upominek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która zawiera możliwość wykonania karykatury lub zamówienie karykaturzysty do firmy, np. na zaplanowaną imprezę firmową. W każdym z tych przypadków prosimy jednak o uwzględnienie czasu, niezbędnego na ich wykonanie. To niesamowicie istotne zwłaszcza wtedy, gdy realizacja zamówienia ma odbyć się w ściśle określonym czasie.śmieszne prezenty dla pracowników
prezent dla kolegi
prezent dla szefa z pracownikami
grupowa karykatura w strojach mikołajowych


Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.