Fotograf ślubny Kraków

Usługi foto Kraków Małopolska

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Fotograf Ślubny Fotografia ślubna Kraków

Zapraszamy do odwiedzania naszej galerii zdjęć ślubnych i reportażowych. Nasza firma wykonuje zdjęcia na weselach, ślubach, podczas ceremonii zaślubin.

Cena za jednodniowy profesjonalny reportaż fotografia ślubna tylko - 950zł

W cenie wykonanie zdjęć reportażowych fotografia ślubna przez fotograf ślubny od przygotowań Pana Młodego lub Panny Młodej( do ustalenia), fotografowanie Błogosławieństwo, Fotografowanie w kościele, fotografowanie wręczania prezentów i składanie życzeń, fotografowanie pierwszy taniec, fotografowanie pleneru w dniu wesela, fotografowanie zabawy weselnej, fotografowanie oczepin i podziękowań dla rodziców do godziny 1 w nocy, Plener w dniu wesela. Wszystkie zdjęcia ślubne wykonane przez fotograf ślubny Kraków w formacie cyfrowym .jpg lub .raw ( do wcześniejszego ustalenia) w rozdzielczości 12mpx-24mpx, około 800-1600sztuk, bez cyfrowej obróbki nagrane w jednym komplecie na płytki DVD.

Otrzymują Państwo zdjęcia od fotografa ślubnego za kilka dni roboczych po weselu.

Zdjęcia ślubne można poprawiać i edytować we własnym zakresie.

DO edycji zdjęć ślubnych w formacie raw można pobrać darmowy program Raw Therapee, wystarczy wygooglować w google.

Nie praktykujemy takich usług jak u innych fotografów ślubnych, czyli gdzie otrzymają Państwo tylko 200- 300 zdjęć odbitek w albumie i reszta zdjęć w małej rozdzielczości nienadająca się do wywoływania. U nas otrzymają Państwo wszystkie zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości z możliwością wydruku na dużych formatach. Szczególnie gdy na zdjęciach ślubnych będzie więcej członków rodziny i dla każdego będziecie chcieli wywołać odbitki

Jeżeli chcecie żeby zdjęcia ze ślubu wykonane przez fotograf ślubny ( nawet przez innego fotografa ślubnego Kraków) zostały poddane cyfrowej obróbce w naszej pracowni- retusz, poprawienie i podkręcenie koloru, przerobienie na czarno-białe lub sepie, przerobienie na czarno-białe z pozostawieniem jakiegoś fragmentu w kolorze, usunięcie żółtej barwy, kadrowanie, usunięcie którychś postaci z kadru, rozjaśnianie zdjęcia ślubnego, to za taką edycje/retusz cyfrowy w zależności od ilości zdjęć trzeba liczyć od 2-7zł za sztukę ( cena nie obejmuję zdjęć papierowych).

Zamówienie dodatkowych płytek DVD z nagranymi zdjęciami -30zł za sztukę.

Interesują was odbitki ze zdjęć ślubnych cyfrowych, możemy wskazać gdzie można zamówić poprzez internet lub w którym fotolabie w Krakowie. Jeżeli mielibyśmy my tym zająć, to za pośrednictwo doliczamy do ceny w fotolabie 50%. To samo dotyczy foto albumów i foto-książek, bezpłatnie wskazujemy w którym sklepie internetowym można taki album lub foto-książkę zamówić. Jeżeli to my mamy się zająć wyborem albumu lub foto-książki to za pośrednictwo doliczamy 50% do ceny za album lub foto-książkę. Skoro trafiliście na moją ofertę w internecie to tak samo możecie skorzystać z zamówienia zdjęć odbitek i albumów przez internet.

Plener w innym dniu- za wykonanie sesji w innym dniu cena jest liczona za ilość godzin pracy fotografa. Cena za godzinę pracy fotografa podczas sesji-200zł. Wszystkie zdjęcia , bez obróbki cyfrowej, otrzymują Państwo za kilka dni nagrane na dvd/cd/bluray.
Co to jest fotoreportaż- Ślubny fotoreportaż to jest rejestrowanie przez fotografa wydarzeń z uroczystości nie ingerując i nie reżyserując przebiegu tych wydarzeń.

Co to jest sesja plenerowa- Sesja plenerowa to jest współpraca fotografa i Młodej Pary w plenerze, czyli gdzieś po za domem, gdzie fotograf ustawia pozy i reżyseruję postaciami do wykonywania zdjęć pozowanych.

Do miejscowości odległych od naszej siedziby do 20 km nie doliczymy za dojazd. Powyżej 20 km doliczamy za każdy kilometr 0,65zł. Przykładowo za dojazd do miejscowości odległej o 70 km trzeba doliczyć za dojazd-91zł

Dodatkowa atrakcja na wesele- Karykaturzysta lub Wróżka

Dla Młodych Par z wyobraźnią i większym budżetem oferujemy oprócz fotografii ślubnej dodatkowe atrakcje na wesele- Karykaturzysta lub Wróżkę. Każda z tych atrakcji może w bardzo znaczący sposób uatrakcyjnić wasze wesele, zapewniam że na wielu weselach sprawdziło się. Praca karykaturzysty przyciąga duża uwagę wielu gości, same rysowanie karykatur jest dużą atrakcją i widowiskiem. Dodatkowo narysowana osoba otrzymuje super pamiątkę z waszego wesela. Domyślam się że dla wielu osób taka atrakcja karykaturzysta jest mało znana. Ale tylko dla tego że artystów rysujących na światowym poziomie karykatur jest tylko parę osób w całej Polsce. Dużo więcej jest pseudoartystów którzy ogłaszają się jako karykaturzyści, ale tak naprawdę na żywo nie potrafią narysować karykaturę szybko( co jest bardzo ważne na weselu czy imprezie), z dopracowaniem szczegółów i żeby jeszcze ta osoba była do siebie podobna. Bo rysunek bez podobieństwa nie spełni się jako prezent, po co komu czyjaś cudza twarz. Tacy artyści głównie kopiują twarze z komputera na papier, co może trwać i nawet pare godzin .

Takich sztuczek jak wykonują barmani czy tancerzy można się nauczyć od kilku miesięcy do kilku lat ale rysować karykatury niestety niewielu osobom się udaję, gdzie artysta musi przetworzyć realny obraz w zmieniony na śmieszny z zachowaniem podobieństwa i profesjonalnie wykonać.

Jeden z niewielu artystów mieszka w Krakowie, nazywa się Andrzej Żewecki . Żeby obejrzeć pracy artysty wystarczy kliknąć w "Karykatury" po lewej stronie i sami Państwo ocenią na jakim poziomie są rysowane karykatury. Artystę często zapraszają firmy i organizacje na różnego rodzaju imprezy firmowe, eventy, targi, akcje promocyjne w centrach handlowych, sympozja, zjazdy, wesela.

Na wesele można zaprosić doświadczoną i znaną w kręgach ezoterycznych Wróżkę Beatę, która na życzenie gości weselnych będzie wróżyć na kartach tarota. Gwarantuję że będzie długa kolejka zainteresowanych, głównie kobiet.

Wróżka odpowiada rzeczowo bez wciskania jakiś niestworzonych historii.
-- O koszt dodatkowych atrakcji prosimy o kontakt na maila vao@op.pl, z podaniem miejscowości, terminu, ile godzin

Również przyjmujemy zlecenia na prace graficzne, rysunek odręczny, malarstwo sztalugowe, kopie obrazów, grafikę komputerową, ilustracje, storyboardy dla agencji reklamowych i produkcji filmowej.

Oferujemy szeroki zakres usług fotograficznych- Fotografia reklamowa, Fotografia ślubna, Fotoreportaże, Fotografia katalogowa dla sklepów internetowych. Wideo reportaże ze ślubów i Wesel oraz innych imprez i wydarzeń.

Wykonywane przez nas sesje oraz reportaże z uroczystości charakteryzują się niebanalnym podejściem i profesjonalnym wykonaniem.

Absolutną nowością w branży ślubno-Weselnej jest oferowana przez nas usługa- karykaturzysta, który podczas zabawy weselnej wykonuje karykatury waszych gości weselnych. Karykatura może być super pamiątką dla gości z waszego wesela.