Karykaturzysta
rysowanie karykatur

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Karykaturzysta na wesele Kraków, Katowice, Warszawa, Wrocław, Kielce.

Karykaturzysta na targi, imprezy, eventy, pikniki, wesela


Nasza firma oferuję usługę wykonanie karykatur lub portretów na żywo podczas - targów, wesel, imprezy integracyjnej, imprezy w przedszkolu, imprezy/balu w szkole, na imprezie Andrzejkowej, podczas Wigilijnej imprezy firmowej, podczas pikników firmowych/szkolnych. Moja oferta jest skierowana do osób które chcą nadać imprezie współczesności i humoru. Jako jedyny oferuję oprócz rysowania karykatur rysowanie szybkich portretów na żywo


Dla czego wcześniej nic nie słyszałeś o rysowaniu karykatur na imprezach czy weselach?


Na tak duży kraj jak Polska tylko około 4-5 osób potrafi profesjonalnie wykonać karykaturę na żywo. Choć w internecie nie brakuję ofert karykaturzystów, to większość z nich potrafi rysować tylko ze zdjęć. Wybór niewłaściwego karykaturzysty może zepsuć zabawę. Nikt nie będzie chciał rysunku jeżeli niewłaściwy karykaturzysta będzie rysował bez żadnego podobieństwa, nie śmiesznie, zbyt długo( ponad 25 minut osóbę). Jak sprawdzić karykaturzystę? Najlepiej żeby para młoda umówiła się z wybranym rysownikiem u niego w pracowni i zamówić karykaturę na żywo. Lepiej zamówić 1 rysunek i mieć pewność że wyszło dobrze niż wpakować się z 20-40 nieudanymi karykaturami.


Gdzie popularne rysowanie karykatur?


Taka forma rozrywki lub atrakcja na wesele, jak rysowanie karykatur, jest bardzo popularna w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Francji, USA. Kiedyś na ulicach Krakowa było więcej karykaturzystów i portrecistów. Artyści tworzyli niepowtarzalny klimat, który przyciągał mieszkańców i turystów. Niestety władze Krakowa od 2000 roku skutecznie usunęły z centrum miasta karykaturzystów i portrecistów. Czasem się zdaży że ktoś rysuję ale tylko do pierwszej kontroli straży miejskiej, która ściga za zajęcie pasa drogowego oraz za inne paragrafy.


Jak szybko powstają karykatury?


Jesteśmy w stanie wykonać nawet 8 osób w ciągu godziny, w zależności czy osoba sama na rysunku czy rysuję parę. Czyli w ciągu 5 godzin narysuję tyle osób co inny rysownik w ciągu 8 godzin. Na czas wykonania wpływa też czy osoby czekają w kolejce i czy osoba siedzi sama a pozostałych wywołuje z listy. Szybciej wykonuję się karykaturę kiedy więcej osób czeka w kolejce, wtedy rysunki wychodzą śmieszniejsze. Osoby stojące w kolejce śmieją się z tego co rysuję karykaturzysta i rozśmieszają osoby czy osobę pozującą.


Karykatury nie muszą być obraźliwe


Obserwujemy sytuacje i do każdej osoby dobieramy styl wykonywanej pracy. Kobiety rysujemy bardziej portretowo, mężczyzn rysujemy trochę bardziej śmiesznie, dzieci rysowane bardziej w stylu kreskówki/bajki. Mimo że rysuję karykatury osoby bardzo pozytywnie i ze śmiechem reagują na widok swojej podobizny. Rysunki 1 czy 2 osóbowe wykonywane ołówkiem na formacie 30x40(A3), rysuję tylko twarz i popiersie.


  

Ile może rysować karykaturzysta ?


   

Całe postacie rysowane tylko w zleceniach ze zdjęć, które trzeba składać mailowo. Optymalny czas pracy karykaturzysty to około 5 godzin, powyżej tego czasu rysownik jest już dosyć zmęczony i przy kolejnych godzinach pracy wymaga dłuższych przerw. Przez pierwsze 5 godzin prawie nie robię przerw. W poniższych przykładach pokazujemy jak wyglądają pracy artysty. Na życzenie klienta wykonane rysunki mogą być fotografowane lub  nagrywany film z rysowania karykatur, tylko trzeba wcześniej zgłosić taką usługę. Oglądanie takiego filmiku to też niezła zabawa.


Ile kosztuję rysowanie na żywo?

Ceny rysowania na żywo podane w cenniku na stronie, wystarczy kliknąć w przycisk cennik. W przeliczeniu ceny godzinowej na osobę wychodzi od 27 zł, co dużo mniej niż taka   sama karykatura ze zdjęcia. Więcej przykładów prac w zakładce KARYKATURY
Komentarze i wpisy klientów


Najlepsza jakość. Duże podobieństwo do osób rysowanych. Szybkie wykonanie. Rysujemy również karykatury ze zdjęć na prezent.


karykaturzysta na rocznicę firmy
atrakcja na targi karykaturzysta

karykatura prezent dla żony 1 Galeria karykatur 1
karykatury 1 1
karykatury 2 1
karykatury 3 1 Karykatury 4 1
ryowanie karykatur 1 Rysowanie karykatur Wrocław 1
Rysowanie karykatur Warszawa 1 Rysowanie karykatur w Krakowie 1
Rysownik karykatur Kraków 1 Caricature 1
Karykatury Florjańska Kraków 1