Karykaturzysta
rysowanie karykatur

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Karykaturzysta na wesele Kraków Katowice Warszawa Wrocław

Karykaturzysta na targi, imprezy, eventy, pikniki, wesela


Nasza firma oferuję usługę wykonanie karykatur lub portretów na żywo podczas - targów, wesel, imprezy integracyjnej, imprezy w przedszkolu, imprezy/balu w szkole, na imprezie Andrzejkowej, podczas Wigilijnej imprezy firmowej, podczas pikników firmowych/szkolnych. Moja oferta jest skierowana do osób które chcą nadać imprezie współczesności i humoru. Jako jedyny oferuję oprócz rysowania karykatur rysowanie szybkich portretów na żywo


Dla czego wcześniej nic nie słyszałeś o rysowaniu karykatur na imprezach czy weselach?


Na tak duży kraj jak Polska tylko około 4-5 osób potrafi profesjonalnie wykonać karykaturę na żywo. Choć w internecie nie brakuję ofert karykaturzystów, to większość z nich potrafi rysować tylko ze zdjęć. Wybór niewłaściwego karykaturzysty może zepsuć zabawę. Nikt nie będzie chciał rysunku jeżeli niewłaściwy karykaturzysta będzie rysował bez żadnego podobieństwa, nie śmiesznie, zbyt długo( ponad 25 minut osobę). Jak sprawdzić karykaturzystę? Najlepiej żeby para młoda umówiła się z wybranym rysownikiem u niego w pracowni i zamówić karykaturę na żywo. Lepiej zamówić 1 rysunek i mieć pewność że wyszło dobrze niż wpakować się z 20-40 nieudanymi karykaturami.


Gdzie popularne rysowanie karykatur?


Taka forma rozrywki jak atrakcja na wesele, jak rysowanie karykatur, jest bardzo popularna w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Francji, USA. Karykaturzystów można spotkać na głównych deptakach w miastach lub miasteczkach turystycznych, w górach lub nad morzem. Kiedyś na ulicach Krakowa było więcej karykaturzystów i portrecistów. Artyści tworzyli niepowtarzalny klimat, który przyciągał mieszkańców i turystów. Władze Krakowa od 2000 roku skutecznie usunęły z centrum miasta karykaturzystów oraz pozostałych artystów ulicznych. Czasem się zdarzy że ktoś rysuję ale tylko do pierwszej kontroli straży miejskiej, która wypisuję mandat za "handel w strefie parku kulturowego"(!!!!).


Jak szybko powstają karykatury?


Jesteśmy w stanie wykonać nawet 8 osób w ciągu godziny, w zależności czy osoba sama na rysunku czy rysuję parę. Czyli w ciągu 5 godzin narysuję tyle osób co inny rysownik w ciągu 8 godzin. Na czas wykonania wpływa też czy osoby czekają w kolejce i czy osoba siedzi sama a pozostałych wywołuje z listy. Szybciej wykonuję się karykaturę kiedy więcej osób czeka w kolejce, wtedy rysunki wychodzą śmieszniejsze. Osoby stojące w kolejce śmieją się z tego co rysuję karykaturzysta i rozśmieszają osoby czy osobę pozującą, która jeszcze nie wie jak wygląda karykatura.


Karykaturzysta na wesele czy to się sprawdzi?


Wiele razy rysowałem na weselach i muszę stwierdzić że karykaturzysta na wesele, to udana zabawa gwarantowana. Para młoda lub rodzice młodych zamawiając taką usługę mają pewne obawy, nie wiedzą jak zareagują goście weselni czy rodzina, czy będzie dobra zabawa. Po pierwszym narysowanym rysunku ustawiają się chętni do rysowania, robi się kolejka aż do oczepin. Prawie na każdym weselu para młoda chcę przedłużyć czas pracy karykaturzysty zamawiając dodatkowe godziny.


Karykatury nie muszą być obraźliwe


Obserwujemy osobę rysowaną i dobieramy odpowiedni styl wykonywanej pracy. Kobiety rysujemy bardziej portretowo, mężczyzn rysujemy trochę bardziej śmiesznie, dzieci rysowane bardziej w stylu kreskówki/bajki. Mimo że rysuję karykatury osoby bardzo pozytywnie i ze śmiechem reagują na widok swojej podobizny. Rysunki 1 czy 2 osobowe wykonywane ołówkiem na formacie 30x40(A3), rysuję tylko twarz i popiersie. Całe postacie rysowane tylko w zleceniach ze zdjęć, które trzeba składać mailowo.


  

Ile godzin może rysować karykaturzysta ?


Optymalny czas pracy karykaturzysty to około 3-5 godzin, powyżej tego czasu rysownik jest już dosyć zmęczony i przy kolejnych godzinach pracy wymaga dłuższych przerw. W ciągu 5 godzin artysta robi tylko 1 lub 2 przerwy, jeżeli stoi cały czas kolejka chętnych. Maksymalny czas pracy karykaturzysty na żywo- 7 godzin. W poniższych przykładach pokazujemy jak wyglądają pracy artysty.


Ile kosztuję rysowanie na żywo lub wynajęcie karykaturzysty na wesele?


Cena rysowania karykaturzysty na żywo podana w cenniku na stronie, wystarczy wejść w zakładkę "Cennik" i wyszukać pozycję "Rysowanie karykatur na żywo". W cenniku podane również ceny za karykatury ze zdjęć, które nie dotyczą usługi rysowania na żywo. W przeliczeniu ilości narysowanych osób na cenę za godzinę wychodzi od 32 zł za osobę( stan na 2022 rok), co dużo mniej niż taka sama karykatura ze zdjęcia ( około 100-150 zł za osobę). Rozliczenie za rysowanie na żywo tylko godzinowe, nie od rysunku czy od osoby.

Więcej przykładów prac w zakładce KARYKATURY
Komentarze i wpisy klientów


Najlepsza jakość. Duże podobieństwo do osób rysowanych. Szybkie wykonanie. Rysujemy również karykatury ze zdjęć na prezent.

karykaturzysta na rocznicę firmy
atrakcja na targi karykaturzysta
karykatura prezent dla żony 1 karykatury 1 1
Galeria karykatur 1
Karykatury 4 1
ryowanie karykatur 1 Rysowanie karykatur Wrocław 1
Rysowanie karykatur Warszawa 1 karykatury 3 1 karykatury 2 1
Rysowanie karykatur w Krakowie 1
Rysownik karykatur Kraków 1 Caricature 1
Karykatury Florjańska Kraków 1