Atrakcje na wesele event Kraków


Artystyczny upominek

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

 • 21 stycznia - Dzień Babci
 • 22 stycznia - Dzień Dziadka
 • 14 luty - Walentynki
 • 8 marca - Dzień Kobiet
 • 26 maja - Dzień Matki
 • 1 czerwca - Dzień Dziecka
 • 23 czerwca - Dzień Ojca
 • 30 września - Dzień Chłopaka
 • 6 grudnia - Mikołajki
 • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury
            kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Atrakcja na imprezę firmową event targi


Atrakcja na wesele event -Karykaturzysta z Krakowa

Witamy na naszej stronie.


W związku z tym że pary młode lub firmy poszukują fajnej atrakcji na imprezę firmową, event, targi, wesele, oferujemy bardzo oryginalną i fajną atrakcję -Karykaturzysta na wesele/rysowanie szybkich karykatur portretów na żywo. Profesjonalny karykaturzysta Andrzej Żewecki, który od ponad 30 lat wykonuję karykatury i portrety dla osób prywatnych i firm,  przyjmie zlecenia na wykonanie karykatur lub szybkich portretów podczas eventów, imprez, wesel, targów, imprez integracyjnych, imprez w przedszkolach, na imprezach Andrzejkowych, na Wigiliach firmowych, podczas pikników firmowych/szkolnych.


Co to jest atrakcja weselna?


Pary młode lub ich rodzice chcąc zaskoczyć gości weselnych oraz żeby była fajna zabawa poszukują dodatkowych rozrywek dla gości. W dzisiejszych czasach same picie wódki i tańce nie wystarczą żeby sprawić wrażenie na gościach i rodzinie. Osoby o większej wyobraźni  i zasobności portfela wyszukują różne utalentowane osoby lub firmy. Na pewno słyszeliście o takich atrakcjach jak barman, foto-budka, kabarety, iluzjonista, tancerze, ale nie słyszeliście o rysowaniu na żywo? Dla tego że profesjonalnych rysowników, rysujących na żywo, jest w Polsce tylko około 5.


Jak szybko powstają rysunki?


Jesteśmy w stanie wykonać od 6-10 osób w ciągu godziny. Ilość jest zależna od stopnia dopracowania rysunku, od tego czy osoby rysują się pojedynczo czy w parach, czy osoba jest rysowana na wprost czy z profilu( z profilu szybciej bo nie trzeba oczy rysować). Czas wykonania zależy też czy rysuję mężczyzn czy kobiety, mężczyzni zazwyczaj mają krótszą fryzurę.


Czy rysunki sa obraźliwe?


Karykatury nie koniecznie muszą być obraźliwe, do każdej osoby dobieramy styl wykonywanej pracy. Kobiety rysujemy bardziej portretowo, mężczyzn rysujemy trochę bardziej śmiesznie, dzieci rysowane bardziej w stylu kreskówki/bajki. W poniższych przykładach pokazujemy jak wyglądają pracy artysty rysowane na żywo w ciągu 5-15 min.


Czy rysowanie karykatur to fajna i udana atrakcja?


To zależy kto wykonuję rysunki. Jeżeli niewłaściwy "karykaturzysta" rysuję niepodobnie i nie śmiesznie, to nikt nie będzie się rysował  a zapłacić trzeba. Dla tego umieszczamy na stronie przykłady wykonanych prac na żywo a nie zdjęcia procesu rysowania czy rysunki wykonane ze zdjęć. Dla osób, które się zastanawiają możemy wykonać karykaturę 1 osoby w naszej pracowni na ul. Szlak 14b/2 po wcześniejszym ustaleniu terminu. Rysunek później będzie można kupić lub zostawić w pracowni.


Foto-budka fotolustro czy karykaturzysta?


Pytanie co wybrać jako atrakcję- foto-budkę, fotolustro czy karykaturzystę? Fotobudki robiły furorę z 10 lat temu, w latach 2008-2010, teraz zainteresowanie jest już mniejsze. Żadne zdjęcie nie zastąpi takiej atrakcji jak karykatury wykonanej przez profesjonalistę. Same tworzenie rysunków jest super atrakcją. Nie wiele osób potrafi narysować jedną kreską twarz w kilka minut, do tego jeszcze z zachowaniem podobieństwa. Narysowana karykatura będzie super fajną pamiątką z wesela dla gości weselnych lub dla uczestników eventu. Same tworzenie karykatur jest super atrakcją, która skupia wiele osób. Na niejednym weselu zdarzyło się że gości rezygnowali z tańców żeby obserwować jak artysta tworzy. Na wielu eventach karykaturzysta był jako główna atrakcja.


W jakich miastach rysuję


Mieszkam w Krakowie. Zlecenia przyjmuję z różnych miast gdzie mogę dojechać pkp lub pks(nie jestem zmotoryzowany), czyli do Katowic, do Kielc, do Bielska-Białej, do Tarnowa, do Cieszyna, do Wisły, do Warszawy, do Wrocławia, do Gliwic, do Zakopanego i innych większych miast z którymi jest bezpośrednie połączenie z Krakowem. Istnieje możliwość wynajęcia prywatnego kierowcy, który zawiezie karykaturzystę do miejscowości oddalonych około 200 km od Krakowa, czyli województwa Małopolskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Opolskie.


Ile kosztuję wynajęcie karykaturzysty?


Każdy artysta inaczej ceni swoją pracę i czas. W roku 2022 w Polsce cena za rysowanie karykatur na żywo za godzinę oscylowała w okolicach 200-350 zł. Nasza cena za godzinę godzinę rysowania na żywo w 2022 roku wynosi 250 zł brutto, aktualne ceny w zakładce cennik. Do ceny za rysowanie trzeba doliczyć koszty dojazdu i ewentualny nosleg. Niektórym taki koszt wydaję się duży, ale gdy osoby przeliczą na ilość rysunków, to wcale tak dużo nie wychodzi. W ciągu godziny rysuję co najmniej 5-6 rysunków każdy o wartości około 100- 150 zł, czyli w cenie 250 zł klient otrzymuję to co jest warte około 500-600 zł. Mówimy tu o profesjonalnych rysunkach z gwarancją podobieństwa.Więcej przykładów prac wykonanych ze zdjęć w zakładce KARYKATURYKomentarze i wpisy klientów

Najlepsza jakość. Duże podobieństwo do osób rysowanych. Szybkie wykonanie. Rysujemy również karykatury ze zdjęć na prezent.
Niżej przedstwiam rysunki wykonane na żywo przez Andrzeja Żeweckiego.


karykaturzysta na targi upominki na impreze firmową

upominki dla gości weselnych karykaturzysta krakow
śmieszne karykatury na wesele Dodatkowe atrakcje na wesele
Atrakcje na event Warszawa
                Wrocław Kraków atrakcje na event Kraków

karykaturzysta karykaturzysci