Zaproszenia ślubne Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia na ślub- ze zdjęciem, karykaturą lub portretem!


Ręcznie robione okolicznościowe zaproszenia w stylu scrapbooking na rocznicę, urodziny, ślub


Niepowtarzalna okazja na oryginalne zaproszenia ślubne z humorem. Ręcznie wykonane zaproszenia są przyjemniej odbierane przez osobę, do której jest wręczane lub wysyłane, niż ze sklepu lub marketu. Możemy wykonać na zamówienie kartkę według wskazówek klienta.


Istnieją wiele powodów, dla których oryginalne zaproszenia są warte wydanych pieniędzy.


Zaproszenia są niepowtarzalne, a przecież chcesz, aby twoja impreza była pamiętna i jedyna w swoim rodzaju. Nieważne, czy zamawiasz zaproszenia na ślub, zaproszenia na urodziny, komunie, imieniny, czy może zaproszenia na jubileusz JESZCZE innego rodzaju- warto sprawić, by wszystko, co kojarzy się z okazją, zostało dobrze zapamiętane. Mogę ci zagwarantować, że nikt inny nigdy nie wręczy swoim gościom takich samych zaproszeń, jak ty! Zaproszenia są osobiste. Wręczając przygotowane przez doświadczonego artystę, masz szansę przekazać znacznie więcej niż za pomocą zaproszeń produkowanych taśmowo. Wykonanie rysunku udanego pod względem artystycznym i technicznym nie jest łatwe, ale pamiętaj, że płacisz za jedną karykaturę z której wykonywane kopie na zaproszeniach. Spraw, żeby twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju!


Zaproszenia okolicznościowe - jak powstają?


Proces zamawiania nie jest skomplikowany. Od pary młodej w dużym stopniu zależy końcowy wygląd rysunku. Skontaktuj się z nami poprzez maila zewecki@wp.pl i przekaż, ile zaproszeń potrzebujesz, z jakiej okazji - np. zaproszenia na rocznicę ślubu/ zaproszenia ślubne/ zaproszenia na urodziny, na jaki termin. Przyślij zdjęcia do rysunku, opisz jak karykatura ma wyglądać. Przyślij tekst do środka zaproszeń, jeżeli mają być z personalizacją to musisz przesłać listę imion i nazwisk. Podaj na jakim formacie mają być wykonane zaproszenia, w jakiej kolorystyce. Najczęściej zamawiana kolorystyka jak przykłady niżej ale na zamówienie możemy wykonać w innych odcieniach i kolorach. Wówczas przedstawię wycenę – wraz z kosztami wysyłki. Cena za zaproszenia może się różnić od ilości zaproszeń, wielkości karykatury, kolorów, ilości wycinanych elementów. Następnie powinieneś wysłać    dokładne wytyczne: sprecyzować, co chcesz pokazać na zaproszeniach. Reszta należy do nas. Wykonuję rysunek karykaturę, wysyłam zdjęcie na maila. Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi robimy projekt zaproszeń z tekstem i drukujemy. Gotowe zaproszenia wysyłamy pocztą lub kurierem w Polsce lub za granicę. Czas dostarczenia przesyłki jest różny od tego czy kraj dostarczenia jest w Unii Europejskiej czy po za.


Zaproszenia Kraków i nie tylko


Choć mieszkam i pracuje w Krakowie to większość klientów mam właśnie z innych miast. Chcesz, mieć zaproszenia na imprezę w Warszawie? A może Poznań? Szczecin, Rzeszów, Katowice? Żaden problem. Granica kraju też nie stanowi przeszkody.   Nieważne, czy miejscem obioru zaproszeń będzie Wrocław, Lublin, Olsztyn, Bydgoszcz,    czy nawet Niemcy, Szwecja, Francja, Irlandia, Szkocja, Holandia, Austria, Szwajcaria     albo Anglia – jeśli skontaktujesz się ze mną    odpowiednio wcześnie, zdążę zrealizować zamówienie i wysłać paczką lub firmą kurierską. Wszystkie przesyłki są dokładnie zabezpieczone, a zatem nie musisz martwić się to, czy zaproszenia dotrą do ciebie w dobrym stanie.


Jakie są nasze kwalifikacje?


Jeśli nie wiesz, czy powierzyć nam wykonanie karykatur lub innych rysunków – po prostu sprawdź nasze portfolio. Znajdziesz w nim portrety postaci znanych i nieznanych, kolorowe i czarno-białe, rysowane i malowane. Wykonałem już tysiące prac graficznych   dla tysięcy zadowolonych klientów, którzy polecają moje usługi innym.


Zamawiaj jak najwcześniej!


Planując zamówienie zaproszeń, pamiętaj o trzech terminach: twojej imprezy, mojej realizacji usługi oraz doręczenia zaproszeń do gości. Ze względu na duże zainteresowanie nie zawsze mogę przygotować zaproszenia jubileuszowe czy zaproszenia ślubne "na wczoraj"- niekiedy czas oczekiwania może wynieść nawet ponad dwa- trzy tygodnie! Dlatego też skontaktuj się ze mną jak najwcześniej: dzięki temu unikniemy pośpiechu, będziemy mieli czas na dopracowanie koncepcji, a przesyłkę   otrzymasz w terminie, który pozwoli ci spokojnie rozesłać zaproszenia do gości.
WAŻNE: miej na uwadze, że doręczenie zaproszeń do ciebie nie oznacza, że trafią one na czas do uczestników twojej imprezy. Wysyłką pod ich adresy musisz zająć się sam, zaś dostarczenie listów pocztą zajmie co najmniej dwa dni. To błahy i łatwy do uniknięcia błąd, który popełniło już kilku moich klientów - zapomnieli, że nie   wystarczy, że sami dostaną zaproszenia. Przecież powinny one trafić do ich gości!


Zaproszenia ze zdjęciem rysunkiem na każdą okazję


Zaproszenia na 40 urodziny, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice i nie tylko. Zapraszam do współpracy. Razem sprawimy, że   twoja impreza pozostanie gościom w pamięci na długo!

 
 

W razie jakiś pytań o cenę i możliwość wykonania w jakimś terminie prosimy kierować na maile vao@op.pl, zewecki@wp.pl,
Podałem kilka maili bo nie zawsze maile docierają, najlepiej wysłać jednocześnie kilka maili naraz.Więcej wzorów karykatur ślubnych- KLIKNIJ TU


CENNIK ZAPROSZEŃ Z KARYKATURĄ, kliknij w LINK


zaproszenie zaproszenia na ślub Kraków zaproszenia

W razie niedostępności któregoś ze składników potrzebnych do wykonania zaproszeń klient zostanie poinformowany natychmiast mailowo. Jeżeli klient nie zdecyduje się na inny składnik do wyboru wpłata za niewykonane zlecenie zostanie natychmiast zwrócona na podany przez klienta numer konta wraz z danymi.

zaproszenia Krakow
zaproszenia na zamowienie zaproszenia ślubne
zaproszenia na ślub 2
zaproszenia na ślub 3
zaproszenia na ślub z karykaturą
zaproszenia na ślub 4
zaproszenia na ślub 5
zaproszenia na ślub 6
zaproszenia na ślub 8\
Zaproszenia na ślub 9
śmieszne zaproszenia ślubne
tekst do zaproszenia ślubnego
Zaproszenia na ślub 10
zaproszenia śmieszne
zaproszenia składane na 3
zaproszenia z rysunkiem