Prezent na 18 dla chłopaka i dziewczyny

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent na 18 dla chłopaka i dziewczyny

Osiemnaste urodziny są jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. To symboliczny moment wkroczenia w dorosłość, któremu towarzyszy zwykle huczna impreza. Solenizanci, jak i goście, dbają o to, aby było to niezapomniane przeżycie, dlatego decydujemy się na nietypowe, często żartobliwe upominki, które będą odnosić się do 18 urodzin. Ja proponuję unikatowy prezent na 18 dla chłopaka - portret lub karykatura ze zdjęcia. Taki obraz z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego i stanie się fantastyczną niespodzianką. Umili również ten wyjątkowy wieczór, szczególnie jeśli solenizant jest osobą z poczuciem humoru. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości. Zastanów się, czym interesuje się osiemnastolatek. Motoryzacja? Żeglarstwo? W tle mogą pojawić się motywy związane z jego pasją - jacht czy drogi, ekskluzywny samochód, na który jeszcze nie może sobie pozwolić.

Portrety tworzone z wielką precyzją

Każdy prezent na 18 dla dziewczyny powinien być wyjątkowy i w jakiś sposób oddawać jej charakter. Takim może być portret lub karykatura. Moje prace powstają z dużą dbałością o szczegóły. Potrafię oddać podobieństwo malowanych postaci, dzięki czemu każdy z pewnością rozpozna siebie na obrazie. Umiem również dostrzec niedoskonałości i wyolbrzymić je w taki sposób, aby nie urazić solenizantki. Składając zamówienie, zastanów się nad tym, w jakim stylu ma być wykonana praca. W kolorze? Czarno-biały szkic? Na płótnie czy specjalnym papierze? Wybór należy do Ciebie, ja zajmuję się realizacją, wykorzystując najwyższej jakości materiały - kartki, płótna, farby czy kredki z najlepszych sklepów artystycznych.

Nietypowe portrety

Moje wyczucie kolorów sprawia, że jestem w stanie odtworzyć każdą barwę, również nietypową. Prezent na 18 dla chłopaka z pewnością będzie wyjątkowy, jeśli zdecydujesz się na portret lub karykaturę. Będzie również doskonałą pamiątką na lata. Warto pomyśleć o stworzeniu podobizny jego idola czy idolki. Portret ulubionej piosenkarki czy aktora doskonale wpisze się w stylistykę jego pomieszczenia i zawsze będzie przypominał o kimś, kogo podziwia. Jeśli chodzi o prezent na 18 dla dziewczyny, warto zdecydować się na opcję, która najpełniej odda charakter osoby. Portret na tle ulubionego motywu czy w eleganckich ubraniach od znanych projektantów to tylko jedna z propozycji, jakie realizuję.

Zaskakująca niespodzianka

Przy powstawaniu pracy skupiam się na tym, aby możliwie jak najdokładniej oddać wszystkie szczegóły - uchwycić podobieństwo, drobne niedoskonałości czy niewielkie elementy. To wszystko sprawia, że uzyskuję zaskakujący efekt końcowy, a praca wywołuje uśmiech na twarzy obdarowanego czy obdarowanej. Dzięki wysokiej jakości materiałom obrazy nie blakną, nie ścierają się, a powierzchnia nie ulega zniszczeniom. Kartki nie fałdują się pod wpływem nagłych zmian temperatur, dzięki czemu długo zachowają swoje piękno. Portret czy karykatura to doskonały prezent na 18 dla chłopaka i dziewczyny - nietypowy upominek, którego wręczenie stanie się gwoździem "programu" podczas imprezy urodzinowej.

Zapraszamy do zamówienia fajnych i niebanalnych prezentów na 18 dla chłopaka i dziewczyny. W naszej ofercie możecie zamówić portret ze zdjęcia, karykaturę ze zdjęcia oraz bardzo ładna biżuterie srebrną z kryształami Swarovskiego. Najbardziej uniwersalnym prezentem jest karykatura. Dla czego?? Bo w karykaturze można ująć na przykład wiele zainteresowań danej osoby. Osiemnastym urodzinom towarzyszą huczne imprezy więc taki prezent jak karykatura może być niezłą ozdobą z humorem całej imprezy. Można narysować na koniu, na motorze, w kabriolecie, narysować postać z tortem i napisem od przyjaciół na 18kę, narysować siedzącym na workach z kasą, Naprawdę pomysłów może być bardzo i to bardzo dużo. Rysowanie karykatur na żywo podczas imprez urodzinowych


Grca 18 ka

18ka 18ste urodziny koszykowka goralka osiemnastka osiemnastka fotograf prezent dla chlopaka 18
karate dla dziewczyny 18ke dla chłopaka super dziewczyna
prezent na 18ke od koleżanek na 18ke
prezent na osiemnastke dla dziewczyny na 18kę
na 18ke z gitarą prezent dla tancerki artystyczna 18ka 18latek na nartach

WIECEJ PRZYKLADOW KARYKATUR :
LINK( CZARNO-BIALE),
LINK(KOLOROWE)


Oferujemy także usługi fotograficzne. Wykonujemy profesjonalne sesje fotograficzne w studiu i plenerze.

Karykatury rysowane na żywo podczas różnego rodzaju imprez urodzinowych, wesel, imprez firmowych, eventów, targów.

Wykonujemy również portrety ze zdjęć w różnych technikach.


. portret kobiety portret 18ki
Portret na 18ke
Portrety ze zdjec


Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawarto strony chroniona Prawem Autorskim.