Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Witamy. Szukając pomysłu na prezent na 50 urodziny dla mężczyzny kogoś z bliskich lub znajomych, może to prezent dla szefa lub szefowej na urodziny, trafiłeś na naszą stronę. Mamy dla Ciebie super oryginalne pomysły na prezent na 50 urodziny dla mężczyzny w postaci portretów lub karykatur portretowych. Jest to bardzo szczególny jubileusz- półwiecze, i taki właśnie szczególny prezent jubilat powinien dostać. Wystarczy że wyślesz nam na maila pytanie wraz ze zdjęciami danej osoby, opisem zainteresowań lub hobby danej osoby, określić jaki format, podać termin, określić czy to ma być portret czy karykatura. Można też podać jakiś tekst lub dedykacje do umieszczenia na rysunku. Na najmniejszych rysunkach można umieścić tylko bardzo krótkie teksty. Poniżej są przykłady prac wykonane z różnych okazji.

Portrety farbami na płótnie autorstwa artysty malarza Leszka Wieczorka. Absolutna światowa ekstraklasa malarstwa portretowego. Portrety namalowane odręcznie pędzlem i farbami.

Nikt nie powiedział, że myśląc o prezencie dla kogoś nam bliskiego musimy ograniczać się tylko i wyłącznie do standardowych materialnych upominków. One są oczywiście wskazane i często ciepło przyjmowane przez jubilatów, aczkolwiek można pójść z pomysłem o krok dalej i zdecydować się na coś alternatywnego. Trafiony prezent na 50 urodziny dla mężczyzny jest w tym momencie znacznie łatwiejszy do wskazania, bo taki upominek jak klasyczny portret czy karykatura portretowa stanowią doskonałe rozwiązanie. Doprawdy trudno będzie znaleźć kogoś, kto nie będzie z tego zadowolony.

Wyjątkowe urodziny zasługują na wyjątkowy prezent na 50 urodziny dla mężczyzny!

Trzeba jasno powiedzieć, że osiągnięcie 50 roku życia jest z punktu widzenia każdego z panów wydarzeniem szczególnym i doniosłym. Faktem jest, że nie każdy się z tego cieszy, bo w końcu wszyscy jesteśmy coraz starsi. Stąd tak ważne są upominki, jakie zdecydowanie poprawią humor jubilatowi i sprawią, że ta szczególna okoliczność nabierze kolorów. Oryginalny i nietypowy prezent na 40 urodziny dla mężczyzny warto dobierać z uwagą, a oferta Zewecki Art w tym zakresie jest od lat jedną z najciekawszych na polskim rynku.

Sztuka i rzemiosło, czyli artystyczny prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Dlaczego taka koncepcja upominku jest warta uwagi? Przede wszystkim dlatego, że nie ma w niej ani grama sztampy. Zamiast kupować swojemu bliskiemu kolejny komplet skarpetek czy inne akcesoria można wręczyć mu coś w pełni dedykowanego. Portret czy karykatura przedstawiające daną osobę są szczególne, ponieważ powstały w bezpośrednim nawiązaniu do postaci. Stąd tak ważne jest przekazanie nam informacji o pasjach i zainteresowaniach obdarowanego, czy chociażby jego zawodowej aktywności. W przypadku karykatur takie nawiązania są czymś normalnym.

Liczy się jakość

Pracownia Zewecki Art współpracuje z najlepszymi twórcami, których prace zachwycają ogólną prezencją. Leszek Wieczorek to w tym momencie ceniony portrecista, którego dzieła są znane w Polsce i poza jej granicami. Pojawia się więc szansa, aby sprawić prezent na 30 urodziny dla mężczyzny na doskonałym poziomie artystycznym. W tym przypadku jest on gwarantowany. Jeśli chodzi o karykatury, najczęściej powstają na podstawie zdjęć, które nadsyłają nam Klienci. Przedstawiają one jubilata, a dołączone są do nich krótkie opisy, dzięki którym udaje się stworzyć unikatową artystyczną kreację dopasowaną do konkretnego człowieka.

Niech prezent na 50 urodziny dla mężczyzny podbije jego serce!

Czasami warto zrobić krok w nieco innym kierunku i zdecydować się na przygotowanie upominku, który wyróżni się na tle wszystkich pozostałych. W przypadku oferty pracowni Zewecki Art szansa na to jest ogromna, a wydatki związane z przygotowaniem portretu czy karykatury wcale nie są wysokie. Poza tym te konkretne urodziny w życiu każdego człowieka są na tyle istotne, że ich właściwa celebracja jest czymś całkowicie naturalnym. Z naszą pomocą można uhonorować bliską osobę prezentem pełnym uroku i o artystycznym charakterze.

WIECEJ PRZYKLADOW KARYKATUR :
LINK( CZARNO-BIALE),
LINK(KOLOROWE)


Portret Zbigniewa Religi

Portret Zbigniew Religa

Portret Beaty Tyszkiewicz

Portret Beaty Tyszkiewicz

Prace artysty Andrzeja Żeweckiego.


50 tka motocyklisty prezent na urodziny prezent dla 18ki Prezent dla meza na 40 urodziny prezent na 30 urodzny dla fotografa 5te urodziny prezent dla meza na 40ke jaki prezent na 25 te urodziny prezent dla kobiety na 50 urodziny kibic lecha poznan prezent dla prezesa na 50 urodziny śmieszny prezent dla 40ki prezent dla taty na 60te urodziny prezent dla faceta na 60 urodziny 1 urodziny 40te prezent dla faceta na 40 urodziny prezent na 30ke kolegi