Prezent na 40 urodziny
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Jaki prezent na 40 urodziny dla mężczyzny i kobiety

Witamy na naszej stronie. Znajdziesz tu wiele ciekawych prac, zrealizujesz każde zamówienie na portret lub karykaturę dowolnej osoby. Ciebie, Twojego bliskiego czy ulubionej gwiazdy filmowej. To zdecydowanie mniej spotykane rozwiązanie, szczególnie, że obraz prezentuje się znacznie lepiej niż standardowy plakat.

Niespotykany upominek

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent na 40 urodziny dla mężczyzny albo dla kobiety? Chcesz zaskoczyć solenizanta i wręczyć mu coś wyjątkowego? Odpuść sobie przemierzanie galerii handlowych w poszukiwaniu idealnego prezentu na 30 urodziny dla mężczyzny albo dla kobiety, ponieważ mamy dla Ciebie doskonałą propozycję, a Ty zyskasz gwarancję, że żaden z gości nie wręczy takiego samego podarunku. Portret ze zdjęcia lub karykatura to doskonały pomysł na upominek. Nasze prace wykonujemy na wysokiej jakości materiałach. Płotno, kartka papieru, w zależności od życzenia Klienta oraz techniki, jaką wykorzystamy. Wybór odpowiedniej należy do Ciebie.

Portrety i karykatury najwyższej jakości

Portret wcale nie musi być nudny. Nasze umiejętności pozwalają nam tworzyć wyjątkowe prace świetnie oddające podobieństwo portretowanej osoby. Jeśli chcesz, aby prezent na 40 urodziny dla mężczyzny albo dla kobiety był zabawny, zdecyduj się na karykaturę. Obraz, który z pewnością rozweseli obdarowaną osobę i będzie doskonałą pamiątką na lata. Co więcej, w takiej pracy mamy ogromne możliwości. Przypomnij sobie największą pasję solenizanta – prezent na 40 urodziny dla mężczyzny albo dla kobiety może się do niej odnosić. Drogie samochody, upodobania do zegarków, a może jazda na rowerze? Jesteśmy w stanie przedstawić każdy pomysł, dzięki czemu prezent na 40 urodziny dla mężczyzny albo dla kobiety czy mężczyzny staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Potrafimy oddać podobieństwo i szczegóły, a w przypadku karykatur wszelkie niedoskonałości i cechy charakterystyczne przedstawiamy w sposób, który nie obrażałby portretowanej osoby.

Pomysł na prezent na 40 urodziny dla mężczyzny albo dla kobiety

Szukając pomysłu na prezent na 40 urodziny dla mężczyzny albo dla kobiety, trafiłeś na naszą stronę i... z pewnością docenisz niebanalne propozycje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Mamy dla ciebie super oryginalne pomysły na prezent na 60 urodziny dla mężczyzny albo dla kobiety z okazji 40 urodzin w postaci portretów lub karykatur portretowych. Wystarczy że wyślesz nam na maila pytanie wraz ze zdjęciami danej osoby, opisem zainteresowań lub hobby solenizanta, określisz, jaki format, podasz termin, określisz, czy to ma być portret czy karykatura. Można też podać jakiś tekst lub dedykację do umieszczenia na rysunku. Na najmniejszych rysunkach można umieścić tylko bardzo krótkie teksty. Poniżej są przykłady prac wykonanych z różnych okazji. W oparciu o fotografię potrafimy stworzyć wyjątkowe prace, dzięki czemu prezent na 40 urodziny dla mężczyzny albo dla kobiety będzie wyjątkowy i spersonalizowany. Szczególnie dlatego, że nie tworzymy hurtowo i do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Starannie wykonane portrety i karykatury

Portrety farbami na płótnie autorstwa artysty malarza Leszka Wieczorka. Absolutna światowa ekstraklasa malarstwa portretowego. Portrety namalowane odręcznie pędzlem i farbami zachwycają jakością wykonania. Jesteśmy staranni, oddajemy wszystkie szczegóły, które sprawiają, że efekt końcowy zaskakuje osobę portretowaną. Każdy solenizant zasługuje na wyjątkowy prezent na 40 urodziny dla mężczyzny albo dla kobiety może być to zabawna karykatura, która doskonale zaprezentuje się na ścianie w salonie czy gabinecie. Taki upominek można wręczyć nie tylko bliskiej osobie, ale także szefowi czy współpracownikowi. Nie musimy widzieć przed sobą osoby, której podobiznę mamy przedstawić, ponieważ wystarczy nam spojrzeć na zdjęcie, aby uchwycić podobieństwo oraz cechy charakterystyczne. Dzięki naszej drobiazgowości oddajemy wszelkie szczegóły, które decydują o tym, że portret na prezent na 50 urodziny dla mężczyzny albo dla kobiety staje się w pełni dopracowany.


WIĘCEJ PRZYKŁADOW KARYKATUR :
LINK( CZARNO-BIAŁE),
LINK(KOLOROWE)

Prace artysty Andrzeja Żeweckiego.


Karykatury


Karykatura na 40 urodziny Szalona 40 ka prezent dla męża śmieszny prezent dla kobiety policjant 40 górnik wędkarz prezent dla posła na 40
prezent dla zakonnika prezent na 40 kę prezent na 40 prezent dla faceta na 40 prezent na 40 urodziny Prezent dla męża na 40 urodziny prezent na 40 urodzny dla fotografa prezent dla meza na 40ke jaki prezent na 40 te urodziny kibic lecha poznan prezent dla prezesa na 40 urodziny śmieszny prezent dla 40ki prezent dla taty na 40te urodziny prezent dla faceta na 40 urodziny 1 prezent na 40 w urodziny 40te prezent dla faceta na 40 urodziny prezent na 30ke kolegi
prezent na 40 dla marynarza

Portrety na 40 urodziny


portret na 40
portret dla męża na 40
portret kobiety na prezent z okazji 40Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.