Prezent na 30 urodziny
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent na 30 urodziny dla niego niej

Pomysły na prezent z okazji 30 urodzin


Witamy na naszej stronie internetowej, za pośrednictwem której złożysz zamówienie na portret lub karykaturę dowolnej postaci. Może to być Twój bliski, Ty sam, ale również ulubiony piosenkarz czy aktor. Taka podobizna zastąpi plakat i świetnie będzie prezentować się na ścianie, ale przede wszystkim to doskonały pomysł na oryginalny prezent na 30 urodziny dla niego lub dla niej. Jeśli ma dystans do siebie, z pewnością ucieszy go karykatura, zwłaszcza jeśli przedstawi jego zainteresowania. Możemy uwzględnić zamiłowanie do sportowych samochodów czy pieszych wędrówek po górach. Wszystko po to, aby możliwie jak najbardziej zindywidualizować i spersonalizować prezent na 30 urodziny dla mężczyzny.


Prezent artystyczny


Szukając pomysłu na prezent na 40 urodziny dla mężczyzny lub znajomych trafiłeś na naszą stronę i z pewnością nie zamkniesz jej tak szybko. Przedstawiamy wiele naszych prac, abyś mógł zobaczyć, w jakim stylu wykonujemy portrety i karykatury. Jesteśmy staranni, dzięki czemu potrafimy przedstawić szczegóły i uwzględnić cechy charakterystyczne portretowanej osoby. Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny wcale nie musi być banalny. Wystarczy że sięgniesz po niespotykane propozycje. Obraz to świetna propozycja na prezent na 30 urodziny dla mężczyzny. Wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego, a przy tym będzie doskonałą ozdobą pomieszczenia, zarówno salonu, jak i biura.


Oryginalny upominek na urodziny


Mamy dla Ciebie super oryginalne pomysły na prezent na 30 urodziny dla kobiety w postaci portretów lub karykatur portretowych, które wykonywane odręcznie według Twojego opisu w polskich pracowniach artystycznych. Do każdej pracy podchodzimy indywidualnie, starając się jak najwierniej oddać wszystkie szczegóły i niuanse. Jedno spojrzenie i od razu dostrzeżesz podobieństwo, a karykatura wywoła uśmiech. Potrafimy przedstawić cechy charakterystyczne w sposób nieobrażający, dlatego portretowana osoba z pewnością spojrzy na pracę z przymrużeniem oka.
Jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na prezent na 30 urodziny dla mężczyzny czy kobiety, świetnie trafiłeś. Oferujemy portrety i karykatury, które będą prawdziwym zaskoczeniem dla solenizanta.


Jak złożyć zamówienie na prezent na 30 urodziny?


Wystarczy że wyślesz na maila pytanie wraz ze zdjęciami, opisem zainteresowań lub hobby danej osoby, określisz jaki format, podasz termin, określisz, czy to ma być portret czy karykatura. Poniżej są przykłady prac wykonanych z różnych okazji- urodzin, imienin, rocznicy, ale również portrety wykonane bez szczególnej okazji. Każdy moment jest dobry na wręczenie upominku, którym podkreślimy nasze przywiązanie do drugiego człowieka. Dlatego wykonujemy portrety nie tylko jako prezent na 50 urodziny dla mężczyzny, kobiety czy jako podarunek z okazji ślubu i innych wydarzeń. Każda chwila jest dobra, aby podarować komuś zaskakujący upominek lub... zainwestować w portret swojej osoby.


Spersonalizowany portret


Portrety farbami na płótnie. Portrety namalowane odręcznie pędzlem i farbami są niebanalne, ponieważ nasza pomysłowość pomaga nam wypracować niebanalne sposoby przedstawiania człowieka na płótnie. Uwzględnimy również zainteresowanie dowolne pasje, które zaprezentujemy w niebanalny sposób.


WIĘCEJ PRZYKŁADOW KARYKATUR :
LINK( CZARNO-BIAŁE),
LINK(KOLOROWE)


Prace artysty Andrzeja Żeweckiego.

Karykatury


prezent na 30 kę prezent na trzydzieste urodziny prezent na 30 dla fana gier Prezent na 30 k? Kasyno 30 ka prezent na urodziny Prezent dla męża na 30 urodziny prezent na 30 urodzny dla fotografa jaki prezent na 30 urodziny prezent na 30 kolegi kibic lecha poznan prezent dla faceta na 30 urodziny siatkarz 30 karykatura kobiety na 30


Portrety na 30 te urodziny


portret na 30 kę portret na prezent portret 30 ki