Prezent na 60 urodziny
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent na 60 urodziny

Witamy na naszej stronie internetowej. Jeśli tu trafiłeś to znaczy, że szukasz niepowtarzalnego dzieła sztuki na zamówienie. Portretu dla siebie lub bliskiej Ci osoby - realistycznej podobizny lub zabawnej fantazji na temat danej osoby.
prezent na urodziny
Prezent na 60 urodziny, imieniny lub rocznicę ślubu w formie obrazu czy karykatury to niebanalny sposób wyrażenia swoich uczuć, życzliwości i przyjaĽni. Szczególne okazje wymagają szczególnych okoliczności i wyjątkowych upominków. Najbardziej cieszą zindywidualizowane podarunki, które wyrażają zainteresowania czy charakter drugiej osoby, takim prezentem na 60 urodziny może być portret lub karykatura przedstawiająca nie tylko solenizanta, ale także jego zainteresowania czy upodobania do kolorów. O stylistyce obrazu decydujesz Ty! Jeśli Twoja babcia lubi kwiaty, zamów portret na tle ogródka, jeśli Twój szef gustuje w drogich samochodach, przedstawimy go za kierownicą eleganckiego auta.
prezent dla 18ki
Możliwości są nieograniczone, szczególnie że jesteśmy zdolni przedstawić każde szczegóły, jakie tylko podsunie Ci wyobraĽnia. Nasi malarze są utalentowani, a ich zaangażowanie sprawia, że każda praca na prezent na 50 urodziny dla mężczyzny jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Prezent dla meza na 40 urodziny

Niebanalny upominek dla bliskiej osoby

Wykonujemy portery na zamówienie w formie prezentu na 60 urodziny czy na inną, dowolną okoliczność. Precyzyjnie posługujemy się pędzlem oraz kredkami, dzięki czemu jesteśmy w stanie oddać każdy szczegół. Umiejętność dostrzegania cech charakterystycznych, a także mało widocznych elementów pozwala nam zachować pełne podobieństwo.
prezent na 30 urodzny dla fotografa
W przypadku karykatur jesteśmy w stanie zauważyć wady i przedstawić je w sposób, który nie obrażałby osoby portretowanej. Dzięki temu prezent na 60 urodziny będzie wyjątkowy, oryginalny i z pewnością przypadnie do gustu bliskiej Ci osoby. Jeśli chcesz wywołać uśmiech na jej twarzy, zdecyduj się na portret lub karykaturę w dowolnej stylistyce oraz formacie. Z chęcią przyjmiemy zamówienie na dowolną pracę. Doświadczeni i zdolni malarze są w stanie przedstawić podobieństwo każdej osoby, co sprawia, że prezent na 60 urodziny staje się niepowtarzalny i zindywidualizowany.
5te urodziny
Proponujemy również obraz, na którym przedstawimy Ciebie w towarzystwie solenizanta. Dzięki temu będzie zawsze o Was pamiętał i z uśmiechem wspominał wspólnie spędzone chwile.

prezent dla meza na 40ke

Oryginalne wykonanie

Szukałeś pomysłu na sześćdziesiąte urodziny kogoś ze znajomych lub bliskich? Może to prezent dla szefa lub szefowej na urodziny? Jeśli trafiłeś na naszą stronę to znaczy, że szukasz niebanalnego prezent na 60 urodziny. I dobrze trafiłeś! Mamy dla ciebie super oryginalne pomysły na prezent na 60 urodziny w postaci portretów lub karykatur portretowych. Wykonujemy je na wysokiej jakości płótnie, tekturze lub papierze, w zależności od wyboru Klienta. Również Ty decydujesz o stylistyce portretu.
jaki prezent na 25 te urodziny
Realistyczne odwzorowanie solenizanta? A może zabawna karykatura lub rodzinny portret? Prezent na 60 urodziny może także odwzorować stare fotografie - z narodzin, dzieciństwa czy młodości. To będzie fantastyczny upominek, który przywoła wiele ciepłych wspomnień. Taki prezent na 60 urodziny będzie unikatowy i w pełni spersonalizowany, szczególnie, że oddamy podobieństwo portretowanej osoby.

prezent dla kobiety na 50 urodziny

Portrety na zamówienie

60 urodziny to bardzo szczególny jubileusz, i taki właśnie szczególny prezent na 60 urodziny jubilat powinien dostać. Wystarczy że wyślesz nam na maila pytanie wraz ze zdjęciami danej osoby, opisem zainteresowań lub hobby, określisz, jaki format rysunku, podasz termin, określisz, czy to ma być portret czy karykatura i jaką techniką wykonana.
kibic lecha poznan
Można też podać jakiś tekst lub dedykacje do umieszczenia na rysunku. Na najmniejszych rysunkach można umieścić tylko bardzo krótkie teksty - życzenia czy motto życiowe albo zabawną frazę.

prezent dla prezesa na 50 urodziny

Spersonalizowany prezent na 60 urodziny

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich miłośników sztuki, a także osób, które chciałyby wręczyć niepowtarzalny prezent na 40 urodziny dla bliskiej osoby. Portret lub karykatura będą świetną dekoracją pokoju, a przede wszystkim to spersonalizowany upominek. Osoba obdarowana z pewnością doceni Twoje zaangażowanie.
śmieszny prezent dla 40ki
Zamówienie portretu wymaga większego przygotowania niż kupno standardowego podarunku w sklepie. Polecamy obrazy na prezent na 60 urodziny dla bliskiej Ci osoby. Zabawne karykatury przedstawiające hobby - solenizant z gitarą, książkami czy kijem golfowym. Jesteśmy w stanie przedstawić każdy szczegół, zarówno wyglądu, jak i tła.

prezent dla taty na 60te urodziny

Poniżej są przykłady prac wykonanych z różnych okazji.

Portrety farbami na płótnie autorstwa artysty malarza Leszka Wieczorka. Absolutna światowa ekstraklasa malarstwa portretowego. Portrety namalowane odręcznie pędzlem i farbami na wysokiej jakości płótnie lub specjalistycznych kartkach.
prezent dla faceta na 60 urodziny 1
Stawiamy wyłącznie na profesjonalne przybory, dlatego zaopatrujemy się w sklepach artystycznych. Portrety i karykatury nie blakną pod wpływem słońca oraz upływu czasu, są wystarczająco wyraźne, dzięki czemu zwracają uwagę.
urodziny 40te
Staramy się, aby każdy portret na prezent na 30 urodziny dla mężczyzny był wyjątkowy, dlatego pochylamy się nad każdą pracą

WIECEJ PRZYKLADOW KARYKATUR :
LINK( CZARNO-BIALE),
LINK(KOLOROWE)


Portret Zbigniewa Religi

Portret Zbigniew Religa

Portret Beaty Tyszkiewicz

Portret Beaty Tyszkiewicz

Prace artysty Andrzeja Żeweckiego.

Karykatury

prezent dla faceta na 40 urodziny prezent na 30ke kolegi