Prezent dla męża na urodziny
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

 • 21 stycznia - Dzień Babci
 • 22 stycznia - Dzień Dziadka
 • 14 luty - Walentynki
 • 8 marca - Dzień Kobiet
 • 26 maja - Dzień Matki
 • 1 czerwca - Dzień Dziecka
 • 23 czerwca - Dzień Ojca
 • 30 września - Dzień Chłopaka
 • 6 grudnia - Mikołajki
 • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent dla męża na urodziny

Co roku wiele żon staje przed tym samym problemem – jaki wybrać prezent dla męża na urodziny? Wydawać by się mogło, że najlepiej znają one swojego partnera i odpowiedni dobór podarunku nie będzie stanowił najmniejszego problemu. Jednak nic bardziej mylnego! Nawet jeśli mąż posiada jasno określone zainteresowania, w których się pobieżnie orientujemy, możemy nie wiedzieć czego aktualnie potrzebuje. Może nawet okazać się, że już samodzielnie nabył to co planowało się mu sprawić. W takim wypadku oboje zostaniecie postawieni w niezręcznej sytuacji…

Jak uniknąć nietrafionego prezentu na urodziny dla męża?

Aby nie dopuścić do sytuacji, gdy nasz mąż otrzyma nieudany podarunek, warto zdecydować się na coś niestandardowego i unikatowego. Świetnym pomysłem będzie zatem zamówienie indywidualnie przygotowanego portretu. Jeszcze zabawniejszym pomysłem dla męża na urodziny jest karykatura. W Pracowni Zewecki Art stworzymy ją dla Ciebie!

W jaki sposób złożyć zamówienie na prezent na urodziny dla męża?

Nie jest to nic trudnego ani skomplikowanego - wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie Twojego męża i ewentualne informacje dodatkowe, które będziemy mogli wykorzystać – na przykład na temat jego zainteresowań i pasji, ale również przyzwyczajeń czy nawyków. Wszystkie te dodatkowe dane możemy przedstawić w zabawnej i łagodnej formie. Jeżeli nie chcesz ujmować żadnych dodatkowych atrybutów, wystarczy nam zdjęcie – w takim wypadku przedstawimy po prostu w zabawnej formie samą postać. To od Ciebie zależy na jaką karykaturę się zdecydujesz.

Oczywiście jeśli Twój pomysł na prezent dla męża na urodziny to standardowy, oddający rzeczywistość portret, zdjęcie będzie w zupełności wystarczające do zrealizowania naszej pracy. Wybierając tę opcję otrzymasz obraz wykonany w wybranej przez Ciebie technice, czyli:

 • portret ołówkiem,
 • olejny na płótnie.

Pamiętaj tylko, aby przy składaniu zamówienia dokładnie zaznaczyć, jaka forma Cię interesuje.

Jak można wykorzystać Twój prezent na urodziny dla męża?

Prezent na urodziny dla męża zostanie przez niego wykorzystany w dowolny sposób. Może on zarówno zdobić ścianę Waszego mieszkania, ale sprawdzi się również w gabinecie męża (oczywiście uzależnione to jest od charakteru jego pracy czy zajmowanego stanowiska). Wszystko uzależnione jest preferencji, gustu, jak również techniki, w której został wykonany portret (przykładowo karykatura może nie do końca pasować do salonu wspólnego mieszkania, chyba, że będzie ona przedstawiała Was oboje).

Czy taki prezent będzie na pewno odpowiedni?

To z pewnością będzie niebanalna pamiątka. Jeśli zdecydujesz się na portret lub karykaturę wykonaną w Zewecki.pl, Twój prezent dla męża na urodziny będzie niesztampowy i unikalny. Wybierając karykaturę zapewni Wam także wiele śmiechu.

Dlatego warto wybrać prezent na urodziny dla męża właśnie w Zewecki.pl!

WIECEJ PRZYKLADOW KARYKATUR :
LINK( CZARNO-BIALE),
LINK(KOLOROWE)


Portret Zbigniewa Religi

Portret Zbigniew Religa

Portret Beaty Tyszkiewicz

Portret Beaty Tyszkiewicz

Prace artysty Andrzeja Żeweckiego.

Portrety

prezent na urodziny prezent dla 18ki Prezent dla meza na 40 urodziny prezent na 30 urodzny dla fotografa 5te urodziny prezent dla meza na 40ke jaki prezent na 25 te urodziny prezent dla kobiety na 50 urodziny kibic lecha poznan prezent dla prezesa na 50 urodziny śmieszny prezent dla 40ki prezent dla taty na 60te urodziny prezent dla faceta na 60 urodziny 1 urodziny 40te prezent dla faceta na 40 urodziny prezent na 30ke kolegi