Podziękowania Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Podziękowania dla rodziców

Portretowe karykatury i portrety na zamówienie jako podziękowania dla rodziców na weselu


Ślub jest ogromnie ważnym wydarzeniem nie tylko w życiu Młodej Pary, ale również rodziców weselnych.


Ten Wielki Dzień oznacza, że Nowożeńcy wchodzą na zupełnie nowy etap w swoim życiu. I choć obecnie takie wspólne życie bardzo często rozpoczyna się jeszcze przed ślubem, to właśnie moment przysięgi małżeńskiej sprawia, że to ta druga połówka staje się dla nas najważniejszą osobą w życiu. Bywa, że rodzice ciężko znoszą moment, w którym muszą oddać swoje ukochane dziecko w ręce innej osoby. W związku z tym Młoda Para chcąc podziękować rodzicom za cały trud włożony w ich wychowanie, szczególną opiekę i troskę, ale również za pomoc w organizacji wesela wygłaszają przemowy i wręczają ciekawe prezenty. Kwiaty, wina i kosze słodyczy są obecnie bardzo popularną formą podziękowania dla rodziców.


My stawiamy na zupełną oryginalność w tej kwestii.


Tworzymy spersonalizowane karykatury portretowe. Wiemy, że każda Młoda Para w ramach podziękowania dla rodziców chce podarować im nie tylko wyjątkowy, ale również bardzo oryginalny prezent. Wybór karykatury wbrew pozorom daje ogromne możliwości, bowiem pozwalają na stworzenie wizerunku zgodnego z zainteresowaniami rodziców. Za pomocą karykatury możemy uzyskać dokładnie taki obraz z jakim kojarzą się nam właśnie rodzice. W karykaturze możemy uwzględnić dowolne hobby, zawód, wymarzony samochód, rower, motor, samolot, zwierzęta domowe i dzikie. Na rysunku można umieścić parę młodą z jakaś dedykacją lub parę młodą wraz rodzicem lub rodzicami. Można też narysować samych rodziców w scenerii z ich zainteresowań i hobby. Istnieje możliwość stworzenia napisu lub dedykacji, za pomocą której można bardzo oryginalnie podziękować.


Dla tych co nie lubią karykatur


Dla tych osób, które wolą bardziej zachowawcze prezenty, oferujemy w postaci portretu rodziców, dzięki czemu nie ma obaw o wprowadzenie jakiegokolwiek nietaktu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą portretów. Gwarantujemy, że stanowią one bardzo niepowtarzalną pamiątkę, która pozwoli na odpowiednie podkreślenie tej wyjątkowej chwili. Każdy obraz wykonujemy w oparciu o wytyczne, jakie dostajemy od naszych klientów. Karykatura wykonywana z zachowaniem dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół.


prezent na weselu
Podziękowanie dla rodziców
Prezent dla rodziców

WIĘCEJ PRZYKŁADÓW KARYKATUR :
LINK( CZARNO-BIAŁE),
LINK(KOLOROWE)
Portrety jako podziękowania dla rodziców


Jeżeli wasi rodzicę nie lubią żartów w postaci karykatury, można zamówić portret rodziców lub Pary Młodej w dwoch egzemplarzach.
Podziękowanie dla rodziców na weselu
Portret ślubny na prezent

Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.