Skanowanie Retusz
Edycja zdjęć

Poprawianie domowych zdjęć i dla sklepów internetowych

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Skanowanie Retusz Edycja Poprawianie zdjęć

Nasza firma oferuje skanowanie, retusz, edycje i poprawianie zdjęć cyfrowych i papierowych. Nadajemy starym zdjęciom nowe życie. Często okazuje się że w dużej rodzinie są tylko pojedyncze zdjęcia dziadków lub pradziadków. Możemy takie zdjęcia zeskanować i wywołać w dowolnym formacie na papierze lub nawet na płótnie, co może być super pomysłem na prezent. U nas można zamówić dowolną ilość kopii zdjęć, że wszystkie członkowie rodziny będą mieć zdjęcia które były tylko w pojedynczych egzemplarzach Poprawiamy wyblakłe, wypłowiałe kolorowe zdjęcia z lat 70-90 które utraciły swój pierwotny wygląd. Możemy też wykadrować, usunąć niechciane elementy ze zdjęcia, przerobić kolorystykę zdjęcia. Połączyć na jednym zdjęciu kilka osób z różnych zdjęć.

Wykonujemy również edycja zdjęć cyfrowych z amatorskich aparatów, telefonów, lustrzanek cyfrowych, z rodzinnych imprez, z wakacji, urodzin, wesel, ślubów, chrzcin, komunii. Poprawiamy kontrast, kolorystykę, przerabiamy zdjęćia na czarno-białe lub sepie, usuwamy efekt czerwonych oczy, usuwany ziarno pikseli, usuwamy pieprzyki kropki, możemy wyszczuplić twarz, zmniejszyć nos lub uszy, poprawić fryzurę .

Retusz zdjęć cyfrowych do sklepów internetowych. Prowadzisz sklep internetowy i chcesz żeby twoje towary miały ładny wygląd, ładną kolorystykę, odpowiedni kontrast? Wyślij do nas pytanie z podaną ilością zdjęć i przesłaniem jakiegoś zdjęcia na którym mielibyśmy wzorować. Pamiętaj że pierwsze spojrzenie na zdjęcie w sklepie internetowym czy na portalu aukcyjnym Allegro ma decydujące znaczenie. Brak udanego zdjęcia może zadecydować że klient pójdzie do innego sklepu i kupi taki sam towar tylko lepiej sfotografowany i obrobiony.

Masz pytania lub chcesz przyjść osobiście to zapraszamy do naszej pracowni artystycznej na ul. Szlak 14b/2 w Krakowie w godzinach od 13-17. Jeżeli nie mieszkasz w Krakowie to możemy przyjąć zlecenie przez internet wysyłając do nas maila ze zdjęciami do obróbki. Jeżeli ma być dużą ilość zdjeć( powyżej 50 mb), to można wysłać album ze zdjęciami w formie papierowej lub płytkę dvd/cd/blueray ze zdjęciami cyfrowymi do obróbki na adres Zewecki Andrzej ul Dąbrowskiego 15/14, 30-532 Kraków. Do kopert trzeba dołączyć opis co ma być poprawione, Imie i nazwisko, podać tel, adres mailowy, adres do wysyłki.

Kontakt
vao@op.pl
tel. 602819644