Prezent dla babci i dziadka
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent dla babci i dziadka

Dziadkowie to jedne z najważniejszych osób w naszym życiu. Nierzadko to właśnie oni opiekowali się nami w dzieciństwie i rozpieszczali smakołykami oraz prezentami. Przychodzi jednak w życiu taki czas, kiedy role się odwracają i to właśnie oni potrzebują naszej pomocy. Warto więc odwdzięczyć się ukochanym osobom za dobroć, którą od nich dostaliśmy. Dzień Dziadka i Babci, urodziny czy rocznica ślubu to doskonała okazja do tego, aby wręczyć im niebanalny upominek, jednak... czasem nie warto czekać na pretekst. Prezent dla babci będzie większym zaskoczeniem, jeśli wręczymy go niespodziewanie. Karykatura lub portret to niedrogi, a przy tym wyszukany upominek. Każda babcia z pewnością doceni Wasze zaangażowanie w przygotowywanie upominku.

Portret dziadków

Przygotowując prezent dla babci, warto go dokładnie przemyśleć. Pewnie wielokrotnie dostawała już kwiaty czy bombonierki. Można więc zdecydować się na coś wyjątkowego, co wywoła uśmiech na twarzy, ale również stanie się pamiątką na całe życie. Proponujemy portret lub karykaturę, która mogłaby zawisnąć w pokoju, nadając mu wyjątkowy charakter. Nie umiesz malować? Nic nie szkodzi, to nasza specjalność. Tworzymy wyjątkowe podobizny. Nie musimy widzieć na żywo portretowane osoby, wystarczy zdjęcie, a najlepiej kilka, aby mieć spojrzenie z kilku perspektyw.

Tylko u nas

Nie trzeba szukać malarzy na rynkach dużych miast. Zamówienie można złożyć internetowo, a my dołożymy wszelkich starań, aby praca powstała w jak najkrótszym terminie. Nie znaczy to jednak, że do swoich obowiązków podchodzimy nierzetelnie. Każdą pracę traktujemy jako osobne dzieło sztuki, dlatego dbamy o całościowy efekt końcowy, jak i wykończenia poszczególnych składowych. Prezent dla babci powinien być wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są nasze portrety, dlatego zachęcamy do składania u nas zamówienia na niespotykane obrazy, jakich nie znajdziesz w żadnym innym sklepie.

Wzruszający podarunek dla ukochanej osoby

Gwarantujemy, że zachowujemy pełno podobieństwo, nawet kiedy odwzorowujemy twarz jedynie z fotografii. Mamy profesjonalne wyczucie estetyki. Gdy rysujemy karykatury, doskonale wiemy, jak wyolbrzymić cechy charakterystyczne, nie obrażając przy tym portretowanych osób. Nasi klienci są zadowoleni z efektów końcowych. Prace wywołują uśmiech, a niekiedy także wzruszenie. Do każdego obrazu podchodzimy indywidualnie, dlatego udaje się nam zachować oryginalność. Każdy portret jest unikatowy i niepowtarzalny. Kreatywność nie ma końca - choć mamy wypracowany styl, nie ograniczamy się do utartych schematów. Wciąż szukamy nowych rozwiązań w zakresie plastycznym. Lubimy eksperymentować z kolorami i tworzyć nowe połączenia.

Ręcznie robiony prezent dla babci

Na pewno wszyscy kochamy babcie i dziadków, chcemy, aby prezent na Dzień Babci i Dziadka, który otrzymają, był wyjątkowy, dlatego nasza firma proponuje najlepsze prace artystyczne w postaci karykatur lub portretów ze zdjęć. Prace artystyczne wykonujemy na materiałach najwyższej jakości - farbami na płótnie farbą akrylową lub olejną na dowolnym formacie. Akcesoria, którymi dysponujemy, to profesjonalne narzędzia - pędzle, ołówki, płótna czy inne produkty nabywane w specjalistycznych sklepach plastycznych. Dzięki temu nasze prace są trwałe. Nie blakną od słońca, nie rozmazują się i są wyraźne. To trwały prezent dla babci, wzruszająca pamiątka na całe życie.

Nasze podejście

Nasi artyści to utalentowani malarze oddający się swojej pasji. Tworzą najwyższej klasy podobizny, zachowując właściwe proporcje oraz kompozycję. Dopracowują każdy szczegół, nawet najmniejsze elementy oddawane są z wielką precyzją. Rysownicy wiedzą, jak łączyć kolory i potrafią wydobyć każdy odcień. Zamawiający decydują, jaką techniką mają zostać wykonane prace - ołówek na papierze, farby na płótnie czy inne rozwiązania. Również Wy określacie, jaki będzie format obrazu.

Okazje do zrobienia niespodzianki

Nasze prace charakteryzują najlepsza jakość, duże podobieństwo do osób rysowanych, szybkie wykonanie. W związku z tym, że wykonywane przez nas karykatury mają bardziej charakter portretowy aniżeli satyryczny, w końcowym efekcie sprawia, że prezent ma pozytywny odbiór przez osobę obdarowaną. Okazji, żeby zamówić prezent, jest dosyć dużo - urodziny mamy lub taty, imieniny, rocznica ślubu, święta Bożego Narodzenia, święta Wielkanocne, Mikołaja, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Taty, parapetówa, odejście na emeryturę, awans, podziękowanie od Pary Młodej na weselu. Nie trzeba jednak szukać sposobności. Każda chwila jest dobra, aby podarować komuś prezent i wywołać uśmiech na twarzy. Niewątpliwie niespodzianki sprawiają dużo przyjemności, zwłaszcza wtedy, gdy się ich nie spodziewamy.

Karykatura jako prezent dla babci

Karykatury ze zdjęcia są idealnym pomysłem na prezent, ponieważ w karykaturze można umieścić zainteresowania danych osób - na przykład na działce, umieścić w rysunku nawet kosztowne hobby jak luksusowe samochody lub motor. Można umieścić w rysunku tańczącą parę, na ławce w parku, w samolocie, na jachcie, łódce, na rowerach, na koniach, na wakacjach pod palmami, na nartach, przed telewizorem, na ławce przed domem, z ukochanym pupilem lub dowolną kompozycją zasugerowaną przez Was. W rysunku można narysować także większą ilość osób - może portret rodzinny, przypominający dziadkom o ukochanych dzieciach oraz wnukach? Taki prezent dla babci z pewnością będzie cenny. Ilekroć na niego spojrzy, zrobi jej się ciepło na sercu i będzie pamiętała o tym, że jest kochana.

Portret ukochanych dziadków jest pamiątką na pokolenia. Klienci zamawiają portrety osób, którzy są wśród nas oraz tych, którzy już odeszli. Obraz wykonany przez profesjonalnego artystę z każdym rokiem zyskuje na wartości nie tylko materialnej, ale również sentymentalnej - dobrze jest wracać do wspomnień, po latach przypominać sobie, jak kiedyś wyglądaliśmy.

Zaproszenie do współpracy

Do zamówienia karykatury bądź portretu jest wymaganewyraźne zdjęcie lub kilka fotografii danych osób. Jakość zdjęcia i ujęcia mają bezpośrednie przełożenie na końcowy efekt, więc prosimy, aby wcześniej przygotować lub zrobić specjalnie w tym celu zdjęcia dziadków. To wystarczy nam, aby stworzyć wyjątkowe dzieło plastyczne o wysokich walorach artystycznych. Zachęcamy do kontaktu, zapoznania się z naszym cennikiem oraz propozycjami, jakie oferujemy. Reszta zależy od Was - wybór techniki czy formatu.

Komentarze i wpisy klientów

Portrety i karykatury autorstwa artysty Andrzeja Zeweckiego


Portrety na prezent rocznicowy lub urodzinowy dla dziadków

dla dziadkó podziękowanie
prezent dla dziadków

śmieszny prezent dla dziadków prezent dla tesciów prezent dla rodzicow


.

prezent dla dziadkow prezent dziadkom na weselu rocznica Dziadki z wnukiem prezent dla babci i dziadka
podziekowanie dla dziadków prezent dla babci śmieszny prezent dla dziadków kolorowa karykatura dziadków rodzina krolewska dziadkowie na plazy prezent dla dziadków 30 rocznica dziadków na 30 rocznice dziadków 25 lat razem 50 rocznica dziadków prezent na 25 rocznice dziadków 40 lat swpolnego zycia dziadków 50 i 50 lat strazak i pani domu z pieskiem i piwem krawcowa i rybak na 40 urodziny 30 lat razem srebrne gody 35 lat wspólnych podróży dziadki na bryczce Sklepikarka i klient dziadkowie na safari rodzinka 1 40 rocznica slubu Rocznica na motorze na nartach z piwem na miotle 30 w bmw super rodzice
na lawce w ogrodzice na dzialce pisek i gril
prezent dla rodzicow prezent dla rodzicow prezent dla rodzicow 
prezent dla babci
prezent dla dziadka prezent dla dziadkow prezent dla dziadków 1
prezent na rocznice dziadków 2
prezent dla dziadków 3 
prezent na podziekowanie dziadkom prezent dla dziadka pilota prezent dla dziadków 4
prezent dla dziadków 5
prezent na rocznice dziadków 3 prezent na rocznice slubu dziadków 4 prezent dla lekarzy

Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.