Prezent dla rolnika

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Śmieszny pomysł na prezent dla rolnika farmera

Nasza firma proponuję oryginalny i śmieszny pomysł na prezent dla rolnika- portretowa karykatura lub portret. W karykaturze można narysować osobę na traktorze, kombajnie, z widłami, ze domowymi zwierzętami, na plaży pod palmami lub na Bałtyku z parawanem, na łódce wędką, ze strzelbą jako myśliwego. W karykaturze portretowej gwarantujemy podobieństwo co sprawia że osoba obdarowana będzie zadowolona z prezentu


Karykatury na prezent dla rolnika


Przemyślanie wykonana karykatura rolnika może być wspaniałym prezentem dla każdego związanego z uprawą rolnictwa. Wykorzystując techniki rysunkowe przypadające do gustu danej osoby, można uchwycić jej pasję i zainteresowania na ilustracji. Obrazek taki z pewnością ozdobi wnętrze gospodarstwa rolnego lub biura, a jednocześnie będzie przypominał o prawdziwych wartościach życia na wsi. Jest to prezent zarówno praktyczny, jak i pełen emocji, który z pewnością ucieszy osobę obdarowaną.


Śmieszny prezent dla rolnika karykatura


Wśród wielu pomysłów na prezent dla rolnika takich jak kubek z napisem, koszulka, karafka, czy innych karykatura jest nabardziej oryginalnym spersonalizowanym prezentem. Jeśli szukasz śmiesznego prezentu dla rolnika, to śmieszna karykatura będzie trafnym wyborem. Uśmiech na twarzy obdarowanego gwarantowany!


Prezent z humorem


Karykatura to świetny prezent dla rolnika, który lubi się uśmiechać i nie boi się przekomicznych sytuacji. Można wykonać ją na papierze lub zamówić jako plik cyfrowy, którym można potem podzielić się w internecie lub wydrukować na koszulce. Na karykaturze można przedstawić rolnika w tradycyjnym stroju lub z użyciem nowoczesnych narzędzi, co na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Można też uczynić z niej pamiątkę lub element dekoracyjny do domu lub gospodarstwa.


           rolnik Prezent na 50 urodziny rolnika podziękowania prezent na ślub rolnika rolnik na traktorze Prezent dla rolnika 4
Prezent dla chodowcy