Karykatura grupowa wieloosobowa

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Śmieszne karykatury wieloosobowe

Skoro trafiłeś na tą stronę, to oznacza że jesteś zainteresowany karykaturą wieloosobową lub nazywaną inaczej Karykatura Grupowa. Firma Żewecki Art oferuję profesjonalne wykonanie karykatur portretowych oraz portretów ze zdjęć oraz na żywo. Wykonamy dla was karykatury grupowe na podstawie dostarczonych na maila zdjęć twarzy i opisu rysunku. W związku z tym że wykonujemy głównie na papierze formaty, które możemy zaproponować- 30x40, 40x50, 42x60, 50x70, 60x80, 70x100. Zazwyczaj karykaturę grupową wykonujemy odręcznie na wybranym formacie ale istnieję też możliwość wykonania każdej z osób na mniejszych formatach i połączenie komputerowo tych karykatur w jeden obraz do wydruku na dowolnym formacie i w dowolnych ilościach. Karykatury wieloosobowe często zamawiają firmy dla zarządu, dla pracowników, dla klas szkolnych wraz wychowawcą.
UWAGA!!!! Pytanie odnośnie ceny wysyłać na maila, telefonicznie nie podaję cen. Trzeba określić ile dokładnie osób ma być na rysunku, czy mają być całe postacie czy tylko twarze, można dołączyć do maila schemat rysunku lub przysłać dokładny opis, podać termin wykonania. Do maila trzeba dołączyć zdjęcia twarzy wszystkich osób. Wykonując zamówienie z dobrych i aktualnych zdjęć twarzy jesteśmy w stanie zagwarantować 100% podobieństwa.


Karykatury wieloosobowe


               
wieloosobowa 1 karykatura wieloosobowa 10 wieloosobowa 2 karykatura grupowa akwarelą karykatura wieloosobowa 3 karykatura wieloosobowa 4 Karykatura wieloosobowa na rocznicę firmy Karykatura wieloosobowa 6 karykatura wieloosobowa 7 karykatura wieloosobowa 8 karykatura wieloosobowa 9
karykatura wieloosobowa 11 wieloosobowa 2 wieloosobowa 2 wieloosobowa 3 wieloosobowa 4 Wieloosobowa 4
na emeryturę od kolegów

Karykatura grupowa klasy szkolnej wraz z wychowawcą


karykatura wieloosobowa dla wychowawcy