Fotograf
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Fotografia komunijna Kraków Małopolska

Oferujemy usługi w zakresie fotografii reportażowej, komunijnej, Ślubnej, fotoreportaże ze Ślubu, Błogosławieństwa, Pleneru, Wesela, Chrzcin, Komunii, Studniówki.

Pierwsza Komunia to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu osoby/dziecka wyznania rzymsko-katolickiego. Warto więc, aby pamiątka z tego wdarzenia miała należną oprawę w postaci zdjęć lub filmu z uroczystości w Kościele i świętowania z rodziną. W czasie uroczystości kościelnej jest obecny zazwyczaj jeden fotograf, zatrudniony przez parafię, który zrobi zbiorowe zdjęcie i jedno zdjęcie dziecka ( nie zawsze udane ujęcie wychwycone podczas mszy). Rodzinie dziecka to nie wystarcza, dla tego zamawiają swojego fotografa, który sprawi aby dziecko miało więcej udanych zdjęć z rodziną, z dziadkami, z chrzestnymi, z wujkami i ciociami. Fotograf może też robić zdjęcia podczas uroczystego obiadu w restauracji, podczas wręczania prezentów i upominków.

Nasza firma oferuję- sesje rodzinne podczas przyjęcia, sesje w studiu a także sesje plenerowe, które w sposób pełny oddadzą magię wydarzeń komunijnych. Polecamy sesje plenerowe wykonane w ulubionym parku, ogródku ukochanej babci, okolicach kościoła czy jakimkolwiek innym ciekawym i miłym dla nas miejscu dają wiele możliwości, ponieważ biel ubioru komunijnego pięknie się komponuje z przyrodą w promieniach majowego wiosennego słońca. Dopiero takie ujęcie fotograficzne Pierwszej Komunii Świętej da nam pełną i niepowtarzalną pamiątkę tego wyjątkowego święta.


1 2
3 4
Kraków 5 6 7
Galeria zdjęć komunijnych- LINK

fotografia komunijna fotografia komunijna fotografia komunijna fotografia komunijna fotografia komunijna
fotografia komunijna fotografia komunijna fotografia komunijna zdjęcia z komunii zdjęcia z komunii
zdjecia z komunii fotograf komunijny fotograf komunijny

komunia       fotograf Kraków

Zaproszenia Komunijne

Kliknij w obrazek aby wejść na strone z zaproszeniami


na komunie