Portrety Karykatury
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Kontakt

Zainteresowani złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy. Proszę w mailu napisać o terminie na kiedy ma być gotowa, od razu do pierwszego maila załączać zdjęcia osób, które maja być rysowane( zdjęcia maja być wyraźne i najlepiej aktualne, widoczna dobrze cala twarz), określić dokładny wymiar rysunku, ilość osób na rysunku, opisać jak rysunek ma wyglądać( można przysłać schemat wyglądu karykatury)kolorowa czy czarno-biała, czy ma być wysyłka czy odbiór osobisty w Krakowie. Jeżeli te informacje będą w pierwszym mailu pozwoli mi to zaoszczędzić więcej czasu na wykonanie zleceń zamówionych wcześniej. Link do cennika karykatur i portretów czarno-białych znajduję się na górze pod żółtym banerem lub w menu po lewej stronie. Ceny karykatur wieloosobowych, portretów kolorowych, karykatur kolorowych, wykonania zaproszęń podaje tylko po wycenie w mailu zwrotnym.

zewecki@wp.pl

Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji. Pytania odnośnie stanu zamówionych usług oraz wpłat proszę kierować tylko na maila tel.0602-819-644


Komentarze i wpisy klientów

Przesyłka kurierska do 0,5 kg z opakowaniem tuba -25zł.

Wysyłka za granice listem w Europie 25 zł za wysyłkę tubki z rysunkiem do 0,2 kg. Paczka 0,5-2 kg-68zł, 2-5kg-100zł

Wysyłka prac wykonanych na płótnie jest droższa, w zależności od formatu.

Czas realizacji jest zależny od ilości zleceń wykonywanych w danym okresie.

Zamówienie na portrety i karykatury realizowane po przedpłacie całości z kosztami przesyłki lub zadatek w wysokości 50% od całości zamówienia na konto w mbanku. Kolejność wykonywania zleceń według kolejności wpłat.

Formaty i Cennik Karykatur

Zlecenia przyjmujemy z wszystkich miejscowości w Polsce i zagranicy. Klienci, którzy chcą zamówić z zagranicy- Niemcy, Anglia, Francja, Irlandia, Norwegia, Szwecja,..... i inne, muszą odpowiednio wcześniej zlecić wykonanie ponieważ przelew z zagranicy idzie dłużej niż z Polski i przesyłka pocztowa za granicę, na przykład w Europie, idzie około 5-7 dni roboczych.