Atrakcje na wigilie firmową 2019


Artystyczny upominek

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Atrakcja na wigilie firmową Kraków Warszawa


Atrakcja na wigilie -Karykaturzysta z Krakowa

Witamy na naszej stronie.


W związku z tym że firmy poszukują fajnej atrakcji na Wigilię firmową oferujemy bardzo oryginalną i fajną atrakcję -Karykaturzysta na wesele/rysowanie szybkich karykatur portretów na żywo. Profesjonalny karykaturzysta Andrzej Żewecki, który od ponad 30 lat wykonuję karykatury i portrety dla osób prywatnych i firm.


Co to jest atrakcja -karykaturzysta?


Firmy żeby urozmaicić imprezę z udziałem pracowników i szefostwa poszukują dodatkowych rozrywek. W dzisiejszych czasach same picie wódki i tańce nie wystarczą żeby sprawić wrażenie. Osoby o większej wyobraźni  i zasobności portfela wyszukują różne utalentowane osoby lub firmy. Na pewno słyszeliście o takich atrakcjach jak barman, foto-budka, kabarety, iluzjonista, tancerze, ale nie słyszeliście o rysowaniu na żywo? Dla tego że profesjonalnych rysowników, rysujących na żywo, jest w Polsce tylko około 5.


Jak szybko powstają rysunki?


Jesteśmy w stanie wykonać od 6-10 osób w ciągu godziny. Ilość jest zależna od stopnia dopracowania rysunku, od tego czy osoby rysują się pojedynczo czy w parach oraz czy osoba jest rysowana na wprost czy z profilu( z profilu szybciej bo nie trzeba oczy rysować).


Czy rysunki sa obraźliwe?


Karykatury nie koniecznie muszą być obraźliwe, do każdej osoby dobieramy styl wykonywanej pracy. Kobiety rysujemy bardziej portretowo, mężczyzn rysujemy trochę bardziej śmiesznie, dzieci rysowane bardziej w stylu kreskówki/bajki. W poniższych przykładach pokazujemy jak wyglądają pracy artysty rysowane na żywo w ciągu 5-15 min. Na załączonych przykładach widać że mimo szybkiego wykonania twarze na rysunkach są podobne.


Czy rysowanie karykatur to fajna i udana atrakcja?

To zależy kto wykonuję rysunki. Jeżeli niewłaściwy "artysta" rysuję niepodobnie i nie śmiesznie, to nikt nie będzie się rysował  a zapłacić trzeba. Dla tego umieszczamy na stronie przykłady wykonanych prac na żywo a nie zdjęcia procesu rysowania czy rysunki wykonane ze zdjęć. Dla osób, które się zastanawiają możemy wykonać karykaturę 1 osoby w naszej pracowni na ul. Szlak 14b/2 po wcześniejszym ustaleniu terminu.


Karykatury są 100 razy lepsze niż foto-budka


Żadne zdjęcie nie zastąpi takiej atrakcji jak karykatury wykonanej przez profesjonalistę. Narysowana karykatura będzie super fajną pamiątką dla uczestników eventu. Same tworzenie karykatur jest super atrakcją, która skupia wiele osób. Na niejednej imprezie zdarzyło się że gości rezygnowali z tańców żeby obserwować jak artysta tworzy. Na wielu eventach karykaturzysta był jako główna atrakcja.

W jakich miastach rysuję


Mieszkam w Krakowie. Zlecenia przyjmuję z miejscowości oddalonych od Krakowa na około 200 km. Wyjątkiem są miast Wrocław i Warszawa gdzie mogę dojechać PKP lub PKS z dodatkowym noclegiem jeżeli impreza kończy się późno.
Więcej przykładów prac wykonanych ze zdjęć w zakładce KARYKATURY


Komentarze i wpisy klientów

Najlepsza jakość. Duże podobieństwo do osób rysowanych. Szybkie wykonanie. Rysujemy również karykatury ze zdjęć na prezent.

karykaturzysta na wigilie upominki na wigilie firmową

upominki na wigile karykaturzysta krakow na wigilie
śmieszne karykatury na wigilię Dodatkowe atrakcje na wigilie
Atrakcje na wigilie Warszawa Wrocław Kraków atrakcje na wigilie Kraków

karykaturzysta atrakcja na wigilie