Atrakcje na poprawiny


Artystyczny upominek

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Atrakcja na poprawiny


Karykaturzysta z Krakowa

Witamy na naszej stronie.


Skoro jesteście na tej stronie, to z pewnością chcecie urozmaicić poprawiny, żeby goście mieli weselej. Zazwyczaj na poprawiny zaprasza się najbliższą rodzinę i najlepszych przyjaciół dla których poszukujecie najlepszych atrakcji.


Co to jest atrakcja na poprawiny?


Pary młode lub ich rodzice w obawie że nie wszyscy będą się dobrze bawić przy muzyce i wódce pragną innych atrakcji. Poszukują dodatkowych rozrywek dla gości. W dzisiejszych czasach same picie wódki i tańce nie wystarczą żeby sprawić wrażenie na gościach i rodzinie. Osoby o większej wyobraźni  i zasobności portfela wyszukują różne utalentowane osoby lub firmy. Na pewno słyszeliście o takich atrakcjach jak barman, foto-budka, kabarety, iluzjonista, tancerze, ale nie słyszeliście o rysowaniu na żywo? Dla tego że profesjonalnych rysowników, rysujących na żywo, jest w Polsce tylko około 5. Zapraszając profesjonalnego karykaturzystę zrobicie wrażenie na gościach, które na początku nie będą wiedzieć o co chodzi ale gdy już zobaczą rysunki, to ustawi się kolejka chętnych.


Jak szybko powstają rysunki?


Jesteśmy w stanie wykonać od 6-10 osób w ciągu godziny. Ilość jest zależna od stopnia dopracowania rysunku, od tego czy osoby rysują się pojedynczo czy w parach oraz czy osoba jest rysowana na wprost czy z profilu( z profilu szybciej bo nie trzeba oczy rysować).


Czy rysunki sa obraźliwe?


Karykatury nie koniecznie muszą być obraźliwe, do każdej osoby dobieramy styl wykonywanej pracy. Kobiety rysujemy bardziej portretowo, mężczyzn rysujemy trochę bardziej śmiesznie, dzieci rysowane bardziej w stylu kreskówki/bajki. W poniższych przykładach pokazujemy jak wyglądają pracy artysty rysowane na żywo w ciągu 5-15 min.


Czy rysowanie karykatur to fajna i udana atrakcja?

To zależy kto wykonuję rysunki. Jeżeli niewłaściwy "artysta" rysuję niepodobnie i nie śmiesznie, to nikt nie będzie się rysował  a zapłacić trzeba. Dla tego umieszczamy na stronie przykłady wykonanych prac na żywo a nie zdjęcia procesu rysowania czy rysunki wykonane ze zdjęć. Dla osób, które się zastanawiają możemy wykonać karykaturę 1 osoby w naszej pracowni na ul. Szlak 14b/2 po wcześniejszym ustaleniu terminu. Rysunek później będzie można kupić lub zostawić w pracowni.


Karykatury są 100 razy lepsze niż foto-budka


Żadne zdjęcie nie zastąpi takiej atrakcji jak karykatury wykonanej przez profesjonalistę. Narysowana karykatura będzie super fajną pamiątką z wesela dla gości weselnych lub dla uczestników eventu. Same tworzenie karykatur jest super atrakcją, która skupia wile osób. Na niejednym weselu zdarzyło się że gości nie tańczyli tylko obserwowali jak artysta tworzy. Na wielu eventach karykaturzysta był jako główna atrakcja.

W jakich miastach rysuję


Mieszkam w Krakowie. Zlecenia przyjmuję z różnych miast gdzie mogę dojechać pkp lub pks(nie jestem zmotoryzowany), czyli do Katowic, do Kielc, dO Bielska-Białej, do Tarnowa, do Cieszyna, do Wisły, do Warszawy, do Wrocławia, do Gliwic, do Zakopanego i innych miast. Do mniejszych miejscowości też mogę dojechać z prywatnym kierowcą.
Więcej przykładów prac wykonanych ze zdjęć w zakładce KARYKATURY


Komentarze i wpisy klientów

Najlepsza jakość. Duże podobieństwo do osób rysowanych. Szybkie wykonanie. Rysujemy również karykatury ze zdjęć na prezent.

karykaturzysta na poprawiny 1 upominki na poprawiny

upominki dla gości na poprawiny karykaturzysta krakow na poprawiny
śmieszne karykatury na poprawiny Dodatkowe atrakcje na poprawiny
Atrakcje na poprawiny Warszawa Wrocław Kraków atrakcje na poprawiny Małopolska

karykaturzysta jako atrakcja