Polsko-Angielskie wesele


Artystyczny upominek

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Atrakcja na polsko-angielskie wesele


Atrakcja na wesele -Karykaturzysta z Krakowa

Witamy na naszej stronie.


W związku z tym że pary młode poszukują fajnej atrakcji wesele, oferujemy bardzo oryginalną i fajną atrakcję -Karykaturzysta na wesele/rysowanie szybkich karykatur portretów na żywo. Profesjonalny karykaturzysta Andrzej Żewecki, który od ponad 30 lat wykonuję karykatury i portrety dla osób prywatnych i firm,  przyjmie zlecenia na wykonanie karykatur portretowych podczas eventów, imprez, wesel, targów, imprez integracyjnych, imprez w przedszkolach, na imprezach Andrzejkowych, na Wigiliach firmowych, podczas pikników firmowych/szkolnych.


Dla czego akurat ta atrakcja


Wesela w Anglii są dużo skromniejsze niż w Polsce, niekiedy nawet bez DJ czy zespołu. Dla tego żeby gości trochę się zintegrowały i mieli śmieszną zabawę proponuję usługi karykaturzysty, który będzie tworzył wesołe karykatury gości. W dzisiejszych czasach same picie wódki i tańce nie wystarczą żeby sprawić wrażenie na gościach i rodzinie. Osoby o większej wyobraźni  i zasobności portfela wyszukują różne utalentowane osoby lub firmy. Nie słyszeliście o rysowaniu na żywo? Dla tego że profesjonalnych rysowników, rysujących na żywo, jest w Polsce tylko około 5. W związku z tym że chcecie zrobić wrażenie na gościach z zagranicy polecam swoje usługi, na pewno będzie efekt pzytywnego zaskoczenia i zachwytu.


Jak szybko powstają rysunki?


Jesteśmy w stanie wykonać od 6-10 osób w ciągu godziny. Ilość jest zależna od stopnia dopracowania rysunku, od tego czy osoby rysują się pojedynczo czy w parach oraz czy osoba jest rysowana na wprost czy z profilu( z profilu szybciej bo nie trzeba pary oczy rysować).


Czy rysunki sa obraźliwe?


Karykatury nie koniecznie muszą być obraźliwe, do każdej osoby dobieramy styl wykonywanej pracy. Kobiety rysujemy bardziej portretowo, mężczyzn rysujemy trochę bardziej śmiesznie, dzieci rysowane bardziej w stylu kreskówki/bajki. Na pewno w każdym rysunku uchwycam podobieństwo. W poniższych przykładach pokazujemy jak wyglądają pracy artysty rysowane na żywo w ciągu 5-15 min.


Czy rysowanie karykatur to fajna i udana atrakcja?

To zależy kto wykonuję rysunki. Jeżeli niewłaściwy "artysta" rysuję niepodobnie i nie śmiesznie, to nikt nie będzie się rysował  a zapłacić trzeba. Dla tego umieszczamy na stronie przykłady wykonanych prac na żywo a nie zdjęcia procesu rysowania czy rysunki wykonane ze zdjęć. Dla osób, które się zastanawiają możemy wykonać karykaturę 1 osoby w naszej pracowni na ul. Szlak 14b/2 po wcześniejszym ustaleniu terminu. Rysunek później będzie można kupić lub zostawić w pracowni.


Karykatury są 100 razy lepsze niż foto-budka


Żadne zdjęcie nie zastąpi takiej atrakcji jak karykatury wykonanej przez profesjonalistę. Narysowana karykatura będzie super fajną pamiątką z wesela dla gości weselnych lub dla uczestników eventu. Same tworzenie karykatur jest super atrakcją, która skupia wiele osób. Na niejednym weselu zdarzyło się że gości rezygnowali z tańców żeby obserwować jak artysta tworzy. Na wielu eventach karykaturzysta był jako główna atrakcja.

W jakich miastach rysuję


Mieszkam w Krakowie. Zlecenia przyjmuję z różnych miast- Katowic, Kielc, Bielska-Białej, Tarnowa, Cieszyna, Wisły, Warszawy, do Wrocławia, do Gliwic, do Zakopanego i innych miast. Mogą wynająć prywatnego kierowcę i dojechać do dowolnej miejscowości w Polce.


Ile kosztuję rysowanie karykatur na żywo?


Jeżeli miałbym wykonywać usługę w Krakowie, to można zamówić kilka godzin po 216 zł/godzina. Jeżeli miałbym gdzieś jechać po za Kraków, to za same rysowanie do 5 godzin 1080zł. Za każdą kolejną godzinę 296 zł( artysyta musi wyrazić zgodę na przedłużenie czasu pracy). Koszt dojazdu i ewentualny nocleg wyceniamy indywidualnie.

Więcej przykładów prac wykonanych ze zdjęć w zakładce KARYKATURY


Komentarze i wpisy klientów

Najlepsza jakość. Duże podobieństwo do osób rysowanych. Szybkie wykonanie. Rysujemy również karykatury ze zdjęć na prezent.

karykaturzysta 1 upominki 1

upominki dla gości weselnych 1 karykaturzysta krakow 1
śmieszne karykatury na wesele 1 Dodatkowe atrakcje na wesele 1
Atrakcje na event Warszawa Wrocław Kraków 1 atrakcje na event Kraków 1

karykaturzysta karykaturzysci 1