Prezenty dla Babci i Dziadka
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Ręcznie robione prezenty dla Dziadków

Na pewno wszyscy kochamy babcie i dziadków, chcemy aby prezent na Dzień Babci i Dziadka który otrzymają ma być wyjątkowy, dla tego nasza firma proponuję najlepsze pracę artystyczne w postaci karykatur lub portretów ze zdjęć. Prace artystyczne wykonujemy na materiałach najwyższej jakości oraz farbami na płótnie farbą akrylową lub olejną na dowolnym formacie. Nasze pracę charakteryzuję najlepsza jakość, duże podobieństwo do osób rysowanych, szybkie wykonanie. W związku z tym że wykonywane przez nas karykatury mają bardziej charakter portretowy a niżeli satyryczny, co w końcowym efekcie sprawia że prezent ma pozytywny odbiór przez osobę obdarowaną. Okazji żeby zamówić prezent jest dosyć dużo- urodziny mamy lub taty, imieniny, rocznica ślubu, Święta Bożego narodzenia, Święta wielkanocne, Mikołaja, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Taty, parapetówa, odejście na emeryturę, awans, podziękowanie od Pary Młodej na weselu.

Karykatury ze zdjęcia idealnym pomysłem na prezent ponieważ w karykaturze można umieścić zainteresowania danych osób- na przykład na działce, umieścić w rysunku nawet kosztowne hobby jak luksusowe samochód lub motor. Można umieścić w rysunku jako tańczącą parę, na ławce w parku, w samolocie, na jachcie, łódce, na rowerach, na koniach, na wakacjach pod palmami, na nartach, przed telewizorem, na ławce przed domem, z ukochanym pupilem, lub dowolną kompozycją zasugerowaną przez Was. W rysunku można narysować większą ilość osób. 
Portret ukochanych dziadków jest pamiątką na pokolenia. Klienci zamawiają portrety osób którzy są wśród nas oraz tych, którzy już odeszli. Portret wykonany przez profesjonalnego artystę z każdym rokiem zyskuję na wartości nie tylko materialnej ale również sentymentalnej

Do zamówienia karykatury bądź portretu jest wymagane wyraźne zdjęcie lub kilka zdjęć danych osób. Jakość zdjęcia i ujęcia ma bezpośrednie znaczenie na końcowy efekt, więc prosimy aby wcześniej przygotować lub zrobić specjalnie w tym celu zdjęcia dziadków.


Komentarze i wpisy klientów

Portrety na prezent rocznicowy lub urodzinowy dla dziadków


Portrety farbami na płótnie autorstwa artysty malarza Leszka Wieczorka. Absolutna światowa ekstraklasa malarstwa portretowego. Portrety namalowane odręcznie pędzlem i farbami.


Portret Zbigniewa Religi

Portret Zbigniew Religa

Portret Beaty Tyszkiewicz

Portret Beaty Tyszkiewicz

Prezent dla dziadków

Portrety i karykatury autorstwa artysty Andrzeja Żeweckiego


Portrety na prezent rocznicowy lub urodzinowy dla dziadków

na podziekowanie
prezent dla rodzicow

smieszny prezent prezent dla tesciow prezent dla rodziców


.

prezent dla dziadkow prezent rodzicom na weselu rocznica Dziadki z wnukiem prezent dla rodziców
podziękowanie prezent weselny śmieszny prezent kolorowa karykatura rodzina królewska na plaży zakochani rodzicę 30 rocznica na 30 rocznice 25 lat razem 50 rocznica prezent na 25 rocznicę 40 lat swpólnego życia 50 i 50 lat strażak i pani domu z pieskiem i piwem krawcowa i rybak na 40 urodziny 30 lat razem srebrne gody 35 lat wspólnych podróży na bryczce Sklepikarka i klient na safari rodzinka 1 40 rocznica ślubu Rocznica na motorze na nartach z piwem na miotle 30 w bmw super rodzice
na lawce w ogrodzice na działce pisek i gril
prezent dla rodziców prezent dla rodziców prezent dla rodziców 
prezent dla babci
prezent dla dziadka prezent dla dziadkow prezent dla ojca
prezent na rocznicę
prezent dla rodziców 
prezent na podziękowanie rodzicom prezent dla pilota prezent dla rodziców
prezent dla rodziców
prezent na rocznicę prezent na rocznicę ślubu prezent dla lekarzy

Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.