Zewecki Art
Prezent dla Mamy

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent na urodziny dla mamy

Prezent dla mamy na urodziny imieniny lub rocznicę

Zapraszamy do  zamówienia fajnego prezentu dla ukochanej mamy, żony, babci.  Prace wykonywane przez artystę charakteryzują się dużym podobieństwem i profesjonalnym wykonaniem. Styl w którym artysta wykonuje rysunki jest bardzo łagodny wręcz portretowy, co sprawi że nawet osoba z kompleksami będzie się cieszyć z takiego prezentu. W karykaturze można ująć hobby, zawód, zainteresowań danej osoby od umiłowania do pieczenia i gotowania do kierowania dużą firmą. Można osobę umieścić w samochodzie, w samolocie,  na motorze, w jachcie, w ogródku wśród kwiatów.

Portrety farbami na płótnie autorstwa artysty malarza Leszka Wieczorka. Absolutna światowa ekstraklasa malarstwa portretowego. Portrety namalowane odręcznie pędzlem i farbami.

Portret Beaty Tyszkiewicz

Portret Beaty Tyszkiewicz

Karykatury wykonane na prezent dla Mamy 

Prezent od syna dla mamy na urodziny dla mamy prezent dla mamy prezent dla żony  prezent dla mamy na 30 urodziny  
mama super 50ka  Prezent dla mamy  prezent dla mamy prezent dla mamy pilota mama sexi 40latka karykatura w sepii na prezent dla mamy mama siatkarka     prezent dla mamy dentystki myśliwy mama pelegniarka  mama motocyklistka prezent dla mamy  wróżka zębuszka mama na wspinaczce

  prezent na 60ke mamy 50ka mamy prezent dla mamy na 50ke  mama w laboratorium prezent dla mamy na 40ke mama czarodziejka


Portrety na prezent dla mamy


prezent dla mamy prezent dla mamy

portret mamy na prezent


Artysta przyjmuje zlecenia z różnych zakątków Polski- Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Kielce, Bielsko-Biała, Cieszyn, Przemysł, Lublin, Radom, Olsztyn, i innych miast i miejscowości oraz z zagranicy -Szwecji, Norwegii, Anglii, Irlandii,... Bardzo wielu osób i firm w ponad 20 letniej karierze artysty już skorzystało z usług. Zainteresowanie pracą artysty rośnie z roku na rok, procentuję zadowolenie i satysfakcja z już wykonanych prac. W związku z tym że możliwości przerobowe są ograniczone, dla tego trzeba odpowiednio wcześniej złożyć zlecenie, bo w różnych okresach są różne terminy oczekiwania na gotowy portret bądź karykaturę.


Nasza firma oferuje szeroki zakres usług artystycznych i graficznych, karykatury i portrety na zamówienie ze zdjęć na formatach od 20x30, 25x35, 30x40, 40x50, 42x60, 50x70, 60x80, 70x100, 100x150 ołówkiem, węglem, akwarelą, pastelom, na płótnie farbą olejną/akrylową.


Ci którzy odwiedzili tą stronę zamówili portret lub karykaturę portretową na: urodziny córki, urodziny babci, urodziny mamy, urodziny koleżanki, urodziny siostry, urodziny nauczycielki, urodziny żony, urodziny szwagierki, urodziny szefowej, prezent ślubny, prezent dla rodziców, na zakończenie studiów, na zakończenie szkoły, na okrągłą rocznicę,na Święta, na walentynki, na prima aprilis.