Prezent na 10,20,30,40 rocznicę ślubu
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - Wigilia

Nie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent na 10,20,30,40 rocznicę ślubu

Prezent na 10 rocznicę ślubu powinien być przemyślany i odpowiadający upodobaniom pary, której jest sprawiany. Jego dobór wcale nie jest tak prosty jak mogłoby się wydawać. Aby był on trafiony należy wcześniej zastanowić się co sprawiłoby największą radość małżonkom i jednocześnie upamiętniło tę znaczącą rocznicę. Jeśli szukasz niebanalnego prezent na 20 rocznicę ślubu dobrze trafiłeś. Dzięki pracom Andrzeja Zeweckiego będziecie mogli zaskoczyć swoich znajomych, bliskich, rodziców, dziadków wesołym i fajnym prezent na 20 rocznicę ślubu, który przywoła wiele miłych wspomnień i będzie stanowiłl wyjątkową pamiątkę na przykład rocznicy ślubu czy urodzin.

Pomysł na prezent na 30 rocznicę ślubu

Jeśli zastanawiasz się jaki prezent na 30 rocznicę ślubu ślubu wybrać Zewecki.pl spieszy z pomocą. Proponujemy bardziej oryginalne rozwiązanie niż kwiaty - wystarczy zamówić portret w dowolnej technice lub portretową karykaturę ze zdjęć w dowolnej scenerii. Jako wzór może posłużyć fotografia ślubna, którą możemy przerobić w zaskakujący sposób. Może być to klimat romantyczny, a może być też bardzo śmieszny- wszystko zależy od Twojej fantazji i stopnia zażyłości z obchodzącym rocznicę małżeństwem. Jedyne czego potrzebujemy do realizacji Twojego zlecenie to nadesłanie wyraźnych zdjęć tych osób, które mamy uwiecznić. Jesteśmy również otwarci na wszelkie pomysły i propozycje dotyczące stylu wykonania portretu - czy ma on być po prostu wiernie oparty na zdjęciu czy może zdecydowałeś się na karykaturę. Na podstawie takich informacji jesteśmy w stanie zwizualizować Twoją wizję portretu lub podpowiedzieć coś od siebie.

Wszystkie oferowane przez nas portrety sporządzone zostały farbami na płótnie przez artystę malarza Leszka Wieczorka, który zalicza się do absolutnej światowej ekstraklasy malarstwa portretowego. Portrety, które kupujesz zostały namalowane odręcznie pędzlem i farbami, co ma wpływ na ich dużą wartość artystyczną.

Obraz czy karykatura- co lepiej sprawdzi się jako prezent na 40 rocznicę ślubu?

Na to pytanie nie potrafimy udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Uzależniona jest ona bowiem od upodobań i gustu tych, których chcemy obdarować. Jeśli sam nie wiesz na co się zdecydować na pewno wyjściem bezpieczniejszym będzie standardowy portret, jednak to karykatura jest rozwiązaniem bardziej zapadającym w pamięć i mogącym sprawić wiele radości i zapewnić salwy śmiechu nie tylko solenizantów, ale również rzeszy gości uczestniczących w jubileuszowej imprezie.

Jest już pomysł na prezent na 40 rocznicę ślubu - i co dalej?

Jeśli podjąłeś już decyzję, że jako prezent na 40 rocznicę ślubu sprawisz jubilatom portret lub karykaturę musisz jeszcze poszukać odpowiedniego wykonawcy tego dzieła. Jako odpowiedź na Twoje oczekiwania jawi się Zewecki.pl! Z nami stworzysz wyjątkowy i niezapomniany prezent na 40 rocznicę ślubu, który będzie oryginalny i zapewne wyróżniający się na tle innych upominków.

Już dzisiaj odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszymi pomysłami na prezent na 10, 20, 30 albo 40 rocznicę ślubu!

Portret Zbigniewa Religi

Portret Zbigniew Religa

Portret Beaty Tyszkiewicz

Portret Beaty Tyszkiewicz
Prace artysty Andrzeja ŻeweckiegoKarykatury

prezent na 30tą rocznice ślubu jaki prezent dla rodzicow na rocznice karykatura rodzinna na 25 rocznice Prezent dla rodzicow na 50 rocznice  karykatra na 40 ta rocznice slubu karykatura na prezent z okazji dnia babci i dziadka prezent dla dziadkow rocznica slubu rodzicow 1 podroz na rocznice slubu

Portrety

portret slubny na rocznice prezent na rocznice portret rodzicow
portret na rocznice prezent na rocznice portret 1