Prezent dla dziewczyny na urodziny

Artystyczny Prezent dla dziewczyny na urodziny

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

 • 21 stycznia - Dzień Babci
 • 22 stycznia - Dzień Dziadka
 • 14 luty - Walentynki
 • 8 marca - Dzień Kobiet
 • 26 maja - Dzień Matki
 • 1 czerwca - Dzień Dziecka
 • 23 czerwca - Dzień Ojca
 • 30 września - Dzień Chłopaka
 • 6 grudnia - Mikołajki
 • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent dla dziewczyny na urodziny

Gdy jesteśmy zakochani, chcemy na każdym kroku zadowolić drugą osobę. Zbliżające się szczególne okazje motywują nas do tego, aby zaplanować niespodziankę wywołującą uśmiech na twarzy drugiej osoby. Nierzadko jednak zdarza się tak, że robienie prezentów dla dziewczyny na urodziny przysparza nam wiele trudności. Nie zawsze znajomość zainteresowań wybranki okazuje się pomocna - czasem wydaje się, że możliwości są już wyczerpane i trzeba wymyślić alternatywny upominek, który zaskoczy drugą połówkę, mamę czy koleżankę. Największą radość sprawia ten podarek, który wymaga większego zaangażowania w przygotowanie i wykazuje Twoją kreatywność. Idealnym pomysłem na Prezent dla dziewczyny na urodziny jest portret lub karykatura. Taki obraz stanie się doskonałą pamiątką na lata, a powieszony na ścianie skutecznie ozdobi wnętrze pomieszczenia - zwłaszcza gdy zaproponujesz, w jakiej kolorystyce powinien zostać wykonany obraz, aby współgrał ze ścianami czy meblami. Umiejętność łączenia poszczególnych barw ułatwia wydobywanie głębi poszczególnych odcieni, dzięki czemu każda praca nabiera wyjątkowej atmosfery i staje się odrębnym dziełem sztuki.

Portret lub karykatura na Prezent dla dziewczyny na urodziny

Najprostszym rozwiązaniem na prezent dla dziewczyny na urodziny jest oczywiście kupno drobiazgu w galerii handlowej - ten jednak nie jest oryginalnym pomysłem, szczególnie jeśli zależy nam na tym, aby wykazać się pomysłowością. Wcale nie musisz być artystą, aby sprezentować swojej wybrance portret lub karykaturę. Wystarczy zdjęcie, a najlepiej kilka, które jak najdokładniej będą prezentować wygląd danej osoby, a resztą zajmie się profesjonalny malarz - Andrzej Żewecki. Do Ciebie należy wybór stylistyki. Jeśli Twoja partnerka ma poczucie humoru i dystans do siebie, doskonałym rozwiązaniem okaże się karykatura. Nie tylko wywoła uśmiech na twarzy, ale także daje większe możliwości artyście. Można przedstawić daną osobę na wybranym tle, wykorzystując motywy związane z jej pasją czy profesją, dzięki czemu prezent dla dziewczyny na urodziny będzie wyjątkowy i zaskakujący. Portret z kolei idealnie sprawdzi się jako upominek dla nauczycielki. Może zawisnąć w gabinecie, ale także ozdobić prywatne mieszkanie i przypominać o podopiecznych.

Najwyższa jakość wykonania

Wszystkie prace wykonuję z wielką dbałością o szczegóły. Każdemu elementowi poświęcam dużo czasu, aby możliwie jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość lub (w przypadku karykatury) przekształcić ją w sposób, który nie obrażałby portretowanej. Wyjątkowy prezent dla dziewczyny na urodziny wcale nie musi być drogi, aby zachwycał. Oferuję atrakcyjne stawki za niepowtarzalne portrety. Technika, w jakiej wykonuję prace, zależna jest od upodobań zamawiającego. Czarno-biały portret czy kolorowa karykatura na płótnie? Realizujemy wszystkie pomysły, jakie przyjdą do głowy klientowi. Materiały, które wykorzystuję, pochodzą z profesjonalnych sklepów artystycznych, co gwarantuje wysoką jakość. Farby nie blakną, nie zniekształcają faktury kartki czy płótna, a ołówek nie rozmywa się. W ten sposób prezent dla dziewczyny na urodziny będzie trwałą niespodzianką, jaką można zachować na lata. Z pewnością każda solenizantka chętnie spojrzy po latach na swoją podobiznę.

Niepowtarzalne dzieło

Zapraszamy do skorzystania z okazji zamówienia fajnego prezentu dla dziewczyny na urodziny, kobiety, żony, matki, babci, kochanki, sąsiadki, koleżanki. Karykatura lub portret w wykonaniu Andrzeja Żeweckiego charakteryzuje się profesjonalną realizacją i wyjątkową zgodnością rysunku z oryginałem - podobieństwem. W karykaturze można ująć wiele zainteresowań danej osoby od umiłowania do pieczenia i gotowania do kierowania dużą firmą - w ten sposób można przedstawić kobietę w swoim żywiole, a to z pewnością się jej spodoba. Do każdej z moich prac podchodzę profesjonalnie, chcąc jak najdokładniej oddać charakterystykę danej osoby i stworzyć niepowtarzalne dzieło, jakie zachwyci każdego odbiorcę.

na urodziny prezent dla koleżanki prezent dla żony Walentynkowa prezent dla koleżanki prezent dla dziewczyny super żona Dziewczynki
super 50ka snowboard prezent dla nastolatki
Prezent dla pani Prezes horrory w kuchni prezent dla koleżanki leciec samolotem sexi 40latka karykatura w sepii siatkarka prezent na 18ke prezent na 18ke 1 prezent dla dziewczynki prezent na 18 2 prezent dla dentystki myśliwy pelegniarka świadkowa motocyklistka prezent dla mamy zaręczny wróżka zębuszka droga do sukcesu

18ka policjantki prezent na 60ke 50ka prezent dla kobiety na 50ke impreza na wyspie w laboratorium prezent dla kobiety na 40ke wróżka wieczór panienski

portret olejny Portret pary
prezent dla dziewczyny prezent dla kobiety

portretzezdjecia2 prezent dla żony
Prezent dla koleżanki

Artysta przyjmuje zlecenia z różnych zakątków Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Kielce, Bielsko-Biała, Cieszyn, Przemysł, Lublin, Radom, Olsztyn, i innych miast i miejscowości oraz z zagranicy -Szwecji, Norwegii, Anglii, Irlandii,... Bardzo wielu osób i firm w ponad 20 letniej karierze artysty już skorzystało z usług. Zainteresowanie pracą artysty rośnie z roku na rok, procentuję zadowolenie i satysfakcja z już wykonanych prac. W związku z tym że możliwości przerobowe są ograniczone, dla tego trzeba odpowiednio wcześniej złożyć zlecenie, bo w różnych okresach są różne terminy oczekiwania na gotowy portret bądź karykaturę.


Nasza firma oferuje szeroki zakres usług artystycznych i graficznych, karykatury i portrety na zamówienie ze zdjęć na formatach od
 • 20x30,
 • 25x35,
 • 30x40,
 • 40x50,
 • 42x60,
 • 50x70,
 • 60x80,
 • 70x100,
 • 100x150
ołówkiem, węglem, akwarelą, pastelom, na płótnie farbą olejną/akrylową.
Styl w którym wykonujemy karykatury jest bardziej portretowy, co sprawi, że obdarowana osoba nie poczuję się urażona.

Ci którzy odwiedzili tą stronę zamówili portret lub karykaturę portretową na: urodziny córki, urodziny babci, urodziny mamy, urodziny koleżanki, urodziny siostry, urodziny nauczycielki, urodziny żony, urodziny szwagierki, urodziny szefowej, prezent ślubny, prezent dla rodziców, na zakończenie studiów, na zakończenie szkoły, na okrągłą rocznicę,na święta, na walentynki, na prima aprilis.