Prezent na 30 urodziny
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny

Witamy na naszej stronie internetowej, za pośrednictwem której złożysz zamówienie na portret lub karykaturę dowolnej postaci. Może to być Twój bliski, Ty sam, ale również ulubiony piosenkarz czy aktor. Taka podobizna zastąpi plakat i świetnie będzie prezentować się na ścianie, ale przede wszystkim to doskonały pomysł na prezent na 30 urodziny dla mężczyzny. Jeśli ma dystans do siebie, z pewnością ucieszy go karykatura, zwłaszcza jeśli przedstawi jego zainteresowania. Możemy uwzględnić zamiłowanie do sportowych samochodów czy pieszych wędrówek po górach. Wszystko po to, aby możliwie jak najbardziej zindywidualizować i spersonalizować prezent na 30 urodziny dla mężczyzny.

Prezent na płótnie

Szukając pomysłu na prezent na 40 urodziny dla mężczyzny lub znajomych trafiłeś na naszą stronę i z pewnością nie zamkniesz jej tak szybko. Przedstawiamy wiele naszych prac, abyś mógł zobaczyć, w jakim stylu wykonujemy portrety i karykatury. Jesteśmy staranni, dzięki czemu potrafimy przedstawić szczegóły i uwzględnić cechy charakterystyczne portretowanej osoby. Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny wcale nie musi być banalny. Wystarczy że sięgniesz po niespotykane propozycje. Obraz to świetna propozycja na prezent na 30 urodziny dla mężczyzny. Wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego, a przy tym będzie doskonałą ozdobą pomieszczenia, zarówno salonu, jak i biura.

Oryginalny upominek na urodziny

Mamy dla Ciebie super oryginalne pomysły na prezent na 30 urodziny dla mężczyzny w postaci portretów lub karykatur portretowych, które wykonywane odręcznie według Twojego opisu w polskich pracowniach artystycznych. Żadnej chińskiej masówki. Do każdej pracy podchodzimy indywidualnie, starając się jak najwierniej oddać wszystkie szczegóły i niuanse. Jedno spojrzenie i od razu dostrzeżesz podobieństwo, a karykatura wywoła uśmiech. Potrafimy przedstawić cechy charakterystyczne w sposób nieobrażający, dlatego portretowana osoba z pewnością spojrzy na pracę z przymrużeniem oka. Jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na prezent na 30 urodziny dla mężczyzny czy kobiety, świetnie trafiłeś. Oferujemy portrety i karykatury, które będą prawdziwym zaskoczeniem dla solenizanta.

Jak złożyć zamówienie na prezent na 30 urodziny dla mężczyzny?

Wystarczy że wyślesz nam na maila pytanie wraz ze zdjęciami, opisem zainteresowań lub hobby danej osoby, określisz jaki format, podasz termin, określisz, czy to ma być portret czy karykatura. Poniżej są przykłady prac wykonanych z różnych okazji – urodzin, imienin, rocznicy, ale również portrety wykonane bez szczególnej okazji. Każdy moment jest dobry na wręczenie upominku, którym podkreślimy nasze przywiązanie do drugiego człowieka. Dlatego wykonujemy portrety nie tylko jako prezent na 50 urodziny dla mężczyzny, kobiety czy jako podarek z okazji ślubu i innych wydarzeń. Każda chwila jest dobra, aby podarować komuś zaskakujący upominek lub... zainwestować w portret swojej osoby.

Spersonalizowany portret

Portrety farbami na płótnie autorstwa artysty malarza Leszka Wieczorka. Absolutna światowa ekstraklasa malarstwa portretowego. Portrety namalowane odręcznie pędzlem i farbami są niebanalne, ponieważ nasza pomysłowość pomaga nam wypracować niebanalne sposoby przedstawiania człowieka na płótnie. Uwzględnimy również zainteresowanie – dowolne pasje, które zaprezentujemy w niebanalny sposób.

WIECEJ PRZYKLADOW KARYKATUR :
LINK( CZARNO-BIALE),
LINK(KOLOROWE)


Portret Zbigniewa Religi

Portret Zbigniew Religa

Portret Beaty Tyszkiewicz

Portret Beaty Tyszkiewicz

Prace artysty Andrzeja Żeweckiego.

Portrety

prezent na urodziny prezent dla 18ki Prezent dla meza na 40 urodziny prezent na 30 urodzny dla fotografa 5te urodziny prezent dla meza na 40ke jaki prezent na 25 te urodziny prezent dla kobiety na 50 urodziny kibic lecha poznan prezent dla prezesa na 50 urodziny śmieszny prezent dla 40ki prezent dla taty na 60te urodziny prezent dla faceta na 60 urodziny 1 urodziny 40te prezent dla faceta na 40 urodziny prezent na 30ke kolegi