Atrakcje na wesele Event
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Atrakcja na imprezę firmową event targi - Karykaturzysta i Wróżka


Usługi artystyczne -Karykaturzysta

Rysowanie karykatur na imprezach eventach

Witamy na naszej stronie. W związku z tym że niektórzy poszukują fajnej atrakcji na imprezę firmową, event, targi, wesele, oferujemy bardzo oryginalna i fajna atrakcje -karykaturzysta. Profesjonalny karykaturzysta Andrzej Żewecki, który od ponad 20 lat współpracuje w wieloma największymi agencjami eventowymi w Polsce przyjmie zlecenia na wykonanie karykatur portretowych podczas eventów, imprez, wesel, targów. Nasza firma oferuję usługę wykonanie karykatur lub portretów na żywo podczas - targów, wesel, imprezy integracyjnej, imprezy w przedszkolu, imprezy/balu w szkole, na imprezie Andrzejkowej, podczas Wigilijnej imprezy firmowej, podczas pikników firmowych/szkolnych. Jesteśmy w stanie wykonać od 6-15 osób w ciągu godziny. Ilość jest zależna od stopnia dopracowania rysunku. Im bardziej wymagający klient tym rysunek jest wykonywany dłużej. Karykatury nie koniecznie muszą być obraźliwe, obserwujemy sytuacje i do każdej osoby dobieramy styl wykonywanej pracy. Kobiety rysujemy bardziej portretowo, mężczyzn rysujemy trochę bardziej śmiesznie, dzieci rysowane bardziej w stylu kreskówki/bajki. W poniższych przykładach pokazujemy jak wyglądają pracy artysty rysowane na żywo w ciągu 5-15 min.

Karykaturzysta Atrakcja na wesele

Przyjmujemy również zlecenia na rysowanie karykatury gości weselnych podczas wesel. Narysowana karykatura będzie super fajną pamiątką dla gości weselnych. Same tworzenie karykatur jest super atrakcją, szczególnie że karykatury rysuję znany rysownik Andrzej Żewecki.


Wróżka na Imprezę Firmową Event Wesele Andrzejki

Wróżenie na kartach tarota jako atrakcja na imprezę

Doswiadczona Wróżka Natalia może przyjąć zlecenie na wróżby na kartach tarota podczas różnego rodzaju imprez: Andrzejkowa impreza, impreza firmowa, event, wesele, urodziny. Wróżka Natalia jest bardzo dobrze znana w kręgach ezoterycznych i jej usługi cieszą się dużą popularnością jak wśród osób prywatnych tak i firm.Dodatkowe atrkacje na imprezen wesele

Usługi Karykaturzysty i Wróżki można zamawiać razem lub osobno.

Więcej przykładów prac wykonanych ze zdjęć w zakładce KARYKATURY


Komentarze i wpisy klientów

Najlepsza jakość. Duże podobieństwo do osób rysowanych. Szybkie wykonanie. Rysujemy również karykatury ze zdjęć na prezent.

karykaturzysta na targi upominki na impreze firmową

upominki dla gości weselnych karykaturzysta krakow
śmieszne karykatury na wesele Dodatkowe atrakcje na wesele
Karykaturzysta na impreze
Atrakcje na event Warszawa Wrocław Kraków atrakcje na event Kraków

karykaturzysta karykaturzysci